Mecz Rio Ave - Jagiellonia Białystok ONLINE. TRANSMISJA NA...

Mecz Rio Ave - Jagiellonia Białystok ONLINE. TRANSMISJA NA ŻYWO. Błąd Pospisila i 4:4

Liga Europy, 2. runda eliminacyjna
2018-08-02 21:00

Rio Ave

4

Jagiellonia Białystok

4

• Koniec, koniec, koniec! Awans Jagiellonii! Za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak!

• Andre Schutte zmienia Leandrinho.

• Bruno Mereira główkuje prosto w Mariana Kelemena w bardzo dogodnej sytuacji!

• Kolejorz strzela gola na 2:1 w dogrywce. Ponownie Christian Gytkjaer.

• Żółtą kartką upomniany Łukasz Burliga.

• Rafał Grzyb zastępuje Arvydasa Novikovasa na ostatnie minuty gry.

• Rezerwowy popisuje się wejściem smoka i w sytuacji sam na sam pokonuje Mariana Kelemena. Parafrazując klasyka: szkoda, że Państwo tego nie widzą.

• To wydaje się już nieprawdopodobne, a jednak jest prawdziwe. Wejście smoka Damiena Furtado. 4:4.

• Daniel Furtado zmienia Gabrielzinho.

• Strzał prosto w okienko po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, to prawdziwy rollercoaster!

• Gol, gol, gol, gol, Jagiellonia razy cztery! Taras Romanczuk z drugim golem!

• Zmiana w zespole z Białegostoku. Karol Świderski zmienia Bartosza Kwietnia.

• Strzał Czecha z kilkunastu metrów z pierwszej piłki daje Jagiellonii wyrównanie, co za mecz, co za emocje w Portugalii!

• Gol, co za rollercoaster! Martin Pospisil, Jaga wyrównuje! Szósta bramka w dzisiejszym meczu, jest 3:3!

• Nikola Jambor zmienia Tarantiniego w Rio Ave.

• Gol dla Rio Ave padł po rzucie rożnym. Ogromne zamieszanie pod bramką Mariana Kelemena, w którym najlepiej odnalazł się napastnik zespołu z Portugalii, który pokonał słowackiego golkipera.

• Gelson Dala... 3:2 dla Rio Ave, remis także w Poznaniu...

• Przemysław Frankowski z żółtą kartką.

• Zmiana w Jadze. Mateusza Machaja zastępuje Martin Pospisil.

• Po rzucie rożnym dla Portugalczyków piłka odbija się od jednego z obrońców Jagiellonii i trafia w poprzeczkę!

• Reprezentant Polski ekwilibrystycznym strzałem wślizgiem wyrównuje stan meczu i wywołuje konsternację kibiców gospodarzy na stadionie!

• Jest! Taras Romanczuk, remis 2:2, Jagiellonia bliżej awansu!

• Pierwsze minuty drugiej części meczu raczej nie porywają.

• Gelson Dala ostro fauluje Tarasa Romanczuka, reprezentant Polski wymaga pomocy medycznej.

• Ostry faul Bartosza Kwietnia na strzelcu dwóch goli dla Rio Ave, tym razem bez upomnienia dla zawodnika Jagiellonii.

• Ruszamy z drugą połową, niech to będzie znacznie lepsze 45 minut w wykonaniu białostoczan!

• Jagiellonia rozpoczęła spotkanie fantastycznie, szybko wyszła na prowadzenie, ale potem dała się kompletnie zdominować i teraz dalej musi walczyć o awans. Potrzebne są kolejne trafienia po przerwie.

• I koniec pierwszej połowy.

• Z nieba do piekła trafia Jaga tuż przed przerwą za sprawą fenomenalnego uderzenia z rzutu wolnego z około 25 metrów.

• I Rio Ave na prowadzeniu. Ponownie Wanderson Galeno. 2:1.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy spotkania.

• Jagiellonia wyprowadzała groźną kontrę, ale podanie Przemysława Frankowskiego w pole karne przecina Jonathan Buatu.

• Ostry faul strzelca gola dla Rio Ave, Wendersona Galeno, na Bartoszu Kwietniu. Żółta kartka.

• Giorgi Makaridze, bramkarz gospodarzy, odbiera piłkę Cillianowi Sheridanowi... przy linii środkowej. Bardzo odważna interwencja golkipera Rio Ave.

• Arvydas Novikovas z żółtą kartką za przytrzymywanie za koszulkę Matheusa Reisa.

• Po wybornych pierwszych minutach piłkarze z Białegostoku wyraźnie opadli z sił.

• Cillian Sheridan próbował oszukać arbitra i wywalczyć jedenastkę dla Jagiellonii, arbiter jednak pozostał niewzruszony.

• Gelson Dala wypatrzył niekrytego Wendersona Galeno i obsłużył go doskonałym podaniem, którego zawodnik Rio Ave nie zmarnował.

• Niestety... gol dla Rio Ave. Wenderson Galeno. Remis w Portugalii.

• Arvydas Novikovas, co za próba! Litwin zdecydował się na strzał z własnej połowy, bramkarz nie miał szans na interwencję, bowiem był zbyt wysunięty od własnej bramki, golkiper miał sporo szczęścia, że strzał był minimalnie niecelny!

• W Poznaniu Lech prowadzi 1:0 po golu Christiana Gytkjaera.

• Łukasz Burliga oddał mocny strzał z pierwszej piłki, ale było to raczej uderzenie "na uwolnienie". Piłka mija bramkę w znacznej odległości.

• W kilka minut Portugalczycy stworzyli sobie kilka bardzo groźnych sytuacji. Defensorzy Jagiellonii muszą mieć się na baczności.

• Gospodarze mieli po tej akcji rzut rożny. Piłka dośrodkowana z narożnika boiska spadła na głowę Tarantiniego, który oddał bardzo groźny, jednak niecelny strzał.

• Jeszcze jeden groźny rajd Gabrielzinho, tym razem świetnie interweniuje Guilherme.

• Gabrielzinho minimalnie spóźniony do piłki po dograniu z bocznej strefy boiska! Ależ blisko było gola dla Rio Ave!

• Póki co należy docenić przyzwoite, wręcz doskonałe pierwsze minuty w wykonaniu piłkarzy Ireneusza Mamrota. Goście grają z wielką pewnością siebie i wiarą w awans.

• Prosta strata Nemanji Mitrovicia w środku pola i jeden z zawodników Rio Ave wychodził sam na sam z Marianem Kelemenem, Słowak w niesamowity sposób ratuje Jagiellonię!

• Efektowne uderzenie [b]Cilliana Sheridana[/b[ z około szesnastu metrów po podaniu Przemysława Frankowskiego daje białostoczanom prowadzenie!

• Goooool! Cillian Sheridan! 1:0 dla Jagiellonii, co za początek wicemistrzów Polski!

• Niecelne dogranie Guilherme w pole karne Rio Ave, odważny początek gości!

• Pierwsza akcja Jagiellonii Białystok kończy się niecelnym uderzeniem Bartosza Kwietnia.

• Gramy – Jagiellonio, po awans!

• Oba zespoły meldują się właśnie na murawie!

• Z Ligą Europy pożegnał się dziś niestety Górnik Zabrze, będziemy natomiast informować o wyniku trwającego już meczu Lecha Poznań z Szachtiorem Soligorsk.

• Rezerwowi Jagiellonii Białystok: Grzegorz Sandomierski, Roman Bezjak, Bodvar Bodvarsson, Rafał Grzyb, Lukas Klemenz, Martin Pospisil i Karol Świderski.

• Rezerwowi Rio Ave: Leo, Toni Borevković, Alfonso Figueiredo, Nikola Jambor, Joao Schmidt, Andre Schutte i Damien Furtado.

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie pan Marco Di Bello, sędzia z Włoch.

• Wicemistrzowie Polski będą dziś bronić jednobramkowej zaliczki wywalczonej tydzień temu w Białymstoku. Wówczas gola na wagę zwycięstwa strzelił Mateusz Machaj.

• Dobry wieczór, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Rio Ave – Jagiellonia Białystok!

Rio Ave - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Wojciech Wojtkielewicz

Rio Ave - Jagiellonia Białystok ONLINE. Jeszcze żaden polski klub nie wyeliminował rywala z Portugalii. W rewanżu z Rio Ave nie bez szans będzie Jagiellonia, która w pierwszym spotkaniu zwyciężyła 1:0. Początek meczu o godzinie 21:00. Relacja na żywo w GOL24!

Liga Europy: Rio Ave - Jagiellonia Białystok ONLINE

Oglądaj mecze Ligi Europy i Ligi Mistrzów online i w tv >>>

Piłkarze Jagiellonii staną przed szansą sprawienia niespodzianki i wyeliminowania faworyzowanych Portugalczyków. W pierwszym meczu Jaga pokonała Rio Ave 1:0, a zwycięskiego i zarazem premierowego gola w barwach białostockiego zespołu strzelił Mateusz Machaj.

Wynik pierwszego meczu sprawia, że na półmetku rywalizacji bliżej awansu są wicemistrzowie Polski. Rezultat może uśpić niektórych kibiców, ale rewanż wcale nie będzie wyłączenie dopełnieniem formalności.

- No jasne, że będzie to zdecydowanie trudniejsze spotkanie, niż przed tygodniem. Rywale, podobnie jak my, nie chcą odpaść już na tym poziomie - zapowiada Karol Świderski, napastnik Jagiellonii.

Skalę trudności podnosi też wysoka temperatura powietrza. - Na pewno upały nie ułatwiają tam grania. Rok temu w Bradze, przeciwko której występowałem, warunki były uciążliwe - przyznaje Bodvar Boodvarsson, obrońca Jagi.

Ten aspekt podkreślają też portugalskie media. Trener rywali Jose Gomes zapowiedział natomiast, że jego drużyna zamierza dominować na boisku. Zaznaczył jednak, że jego podopieczni wciąż nie są należycie ze sobą zgrani.

Z kolei Radio TSF odnotowuje, że o ile Jagiellonia jest już w rytmie rozgrywek ligowych, o tyle ich zespół dopiero rozpoczął przygotowania do inauguracji sezonu. Lizbońska rozgłośnia informuje też, że rywal białostoczan w niedzielę przegrał kontrolny mecz z Vitorią Guimaraes aż 0:4. Warto jednak zaznaczyć, że w zespole wystąpili głównie gracze U-23 i rezerwowi pierwszej drużyny.

Na korzyść gości przemawia też gorsza sytuacja kadrowa Rio Ave. W rewanżu najprawdopodobniej nie zagra Diego Lopes. Wszystko z powodu urazu uda, którego pomocnik portugalskiej ekipy nabawił się w pierwszym spotkaniu tych drużyn. 24-latek jest trzecim ofensywnym zawodnikiem Rio Ave, którego kontuzje wyeliminowały w ostatnim czasie z treningów. Wcześniej stało się tak w przypadku Nuno Santosa i Murilo. Po stronie Jagiellonii, pod znakiem zapytania, stoi jedynie występ Cilliana Sheridana.

W przypadku awansu, rywalem jagiellończyków w III rundzie będzie belgijskie KAA Gent.

Oglądaj Ekstraklasę na żywo online w Player.pl >>>

Liga Europy: Rio Ave - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA TV

Żadna polska telewizja nie pokaże meczu Rio Ave - Jagiellonia. Transmisję przeprowadzi portugalska stacja Sport TV 1.

21:00 Rio Ave - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA: portugalska Sport TV1

Sprawdź zmiany w LM i LE w nowym sezonie!