Mecz Sampdoria - Fiorentina ONLINE. Gdzie oglądać w...

Sampdoria Genua

3

ACF Fiorentina

1

• Koniec meczu! Sampdoria pokonuje Fiorentinę 3:0 po hat-tricku Fabio Quagliarelli! Za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak!

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Co do występu Karola Linettego i Bartosza Bereszyńskiego, to zagrali dziś solidnie – bez błędów i z zaangażowaniem w ofensywie.

• Mocne uderzenie Gianluki Caprariego zza pola karnego szybuje wysoko ponad poprzeczką.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Edgar Barreto na ostatnie minuty zastępuje Gastona Ramireza.

• Po wrzutce z narożnika boiska zmiennik w zespole Violi zdobywa bramkę strzałem głową. Carlos Sanchez popisał się przytomnym wykończeniem akcji.

• Pisałem o bramce dla gospodarzy, pada jednak gol dla gości. Carlos Sanchez na 3:1.

• Widać, że zawodnicy gości oczekują już tylko na końcowy gwizdek sędziego. Niewykluczone, że padnie jeszcze jakaś bramka dla gospodarzy.

• Owacją na stojąco nagrodzony zostaje Fabio Quagliarella, który zostaje zmieniony przez Gianlukę Caprariego.

• Ostatnia zmiana w zespole Violi. Carlos Sanchez zastępuje Valentina Eysserica.

• Ostatniego swojego hat-tricka strzelił... Sampdorii! Fabio Quagliarella wykończył mocnym strzałem z ostrego kąta efektowną akcją na jeden kontakt gospodarzy!

• On jest niemożliwy! Fabio Quagliarella z trzecim golem, 3:0 dla Sampdorii!

• ...a Khoumę Babacara zastępuje Gil Dias.

• Dwie zmiany w Fiorentinie. Marco Benassiego zmienia Riccardo Saponara...

• Co do występu Dawida Kownackiego, to był on naprawdę udany. Polak może żałować swojej niewykorzystanej sytuacji, ale poza nią pokazał się z dobrej strony, wielokrotnie sprawiał problemy defensywie.

• Świetne prostopadłe podanie Gastona Pereiry trafia pod nogi napastnika, który zalicza dopiettę, czyli swojego drugiego gola w tym meczu, mocnym strzałem podwyższając wynik!

• Bramka, kto mógł strzelić tego gola?! Fabio Quagliarella, 2:0!

• Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Boisko opuszcza Dawid Kownacki, którego zmienia Duvan Zapata.

• Odpowiedzieć próbował Valentin Eysseric, ale jego zbyt lekką próbę ze spokojem łapie golkiper Sampdorii.

• Matias Silvestre bliski podwyższenia wyniku! Obrońca mógł i powinien wykorzystać zbyt lekkie wybicie Germana Pezzelli, piłka szybuje jednak wysoko ponad poprzeczką!

• Nieodpowiedzialna strata Lucasa Torreiry w środku pola mogła skończyć się groźnym kontratakiem Fiorentiny, ale mocne podanie trafiło prosto pod nogi Emiliano Viviano.

• Dobre podanie na prawą stronę pola karnego Fiorentiny pod nogi Dawida Kownackiego, Polak dośrodkowuje wprost w rękawice Marco Sportiello.

• Giovanni Simeone fauluje Emiliano Viviano w walce o górną piłkę.

• Ruszamy z drugą połową, przy piłce Sampdoria!

• Koniec pierwszej połowy w Genui, Sampdoria prowadzi z Fiorentiną 1:0 po bramce Fabio Quagliarelli.

• Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Przy narożniku boiska ostro faulowany Karol Linetty.

• Sampdoria zamknęła Fiorentinę na jej połowie, gra toczy się pod polem karnym gości.

• Marco Sportiello z łatwością broni uderzenie Fabio Quagliarelli z rzutu wolnego.

• Ponownie faulowany Gaston Ramirez, kolejna żółta kartka dla gości, ukarany German Pezzella.

• Zauważalną przewagę w tym spotkaniu osiągnęła Sampdoria Genua.

• Valentin Eysseric z żółtą kartką za ostre wejście w nogi Gastona Ramireza.

• Asystę przy bramce doświadczonego napastnika zalicza Bartosz Bereszyński, to właśnie Polak dośrodkowywał piłkę z prawego skrzydła!

• Napastnik Sampdorii świetnie przyjął piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, oszukał obrońcę zwodem, po czym posłał piłkę do siatki!

• Fabio Quagliarella – znaczy napastnik! 1:0 dla Sampdorii!

• Dobre zagranie w pole karne do Dawida Kownackiego, Polak został zatrzymany przez przytomnie wychodzącego z bramki Marco Sportiello.

• Bezpańską piłkę kierowaną w pole karne Sampdorii przejmuje Emiliano Viviano.

• Dawid Kownacki zderzył się w polu karnym Fiorentiny z Germanem Pezzellą.. Obrońca gości wymaga pomocy medycznej.

• Rozpędzający się prawym skrzydłem Bartosz Bereszyński faulowany przez Giovanniego Simeone.

• Emiliano Viviano ponownie broni uderzenie z linii pola karnego. Tym razem uderzał Khouma Babacar.

• Co za otwarcie tego meczu, oby tak było do końca!

• Jeszcze lepszą okazję marnuje Dawid Kownacki! Polak może mieć do siebie wielkie pretensje! Błąd obrony Fiorentiny, piłka trafia do stojącego kilka metrów przed bramką napastnika, ten jednak uderza wprost w Marco Sportiello!

• Co za błąd Gian Marco Ferrariego! Stoper minął się z piłką, przez co nieoczekiwanie strzał zdołał oddać Giovanni Simeone. Uderzenie syna trenera Atletico Madryt mija bramkę o centymetry, ale nie należy go winić za to pudło – miał prawo nie spodziewać się takiego przebiegu sytuacji!

• Doskonałe podanie Dawida Kownackiego do Karola Linettego na lewe skrzydło, dośrodkowanie pomocnika było niezwykle groźne, jednak przejęli je obrońcy. Po chwili znakomitym przejęciem piłki popisał się Bartosz Bereszyński. To były świetne sekundy dla Polaków!

• Viola nie wykorzystała stałego fragmentu gry, pod własną bramką faulowany był golkiper Sampdorii.

• Bartosz Bereszyński uprzedził Cristiano Biraghiego przy linii końcowej wybijając piłkę poza linię końcową.

• Bardzo głębokie dośrodkowanie szybowało w kierunku bramki Sampdorii, piłka opadała przy linii pola karnego, gdzie dość niepewnie interweniował Emiliano Viviano.

• Zbyt mocne dośrodkowanie gospodarzy w pole karne Fiorentiny kończy się jedynie autem dla Sampdorii po interwencji obrońcy gości.

• Po błędzie Bartosza Bereszyńskiego pierwszy strzał w tym meczu oddał Giovanni Simeone. Uderzenie bardzo pewnie zatrzymuje Emiliano Viviano.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy, piłkę ma Fiorentina!

• Ekipy Sampdorii i Fiorentiny pojawiają się na murawie Stadio Luigi Ferrari!

• Oba zespoły już ustawiają się w tunelu!

• W przypadku zwycięstwa goście będą mogli przeskoczyć w tabeli gospodarzy, do których na ten moment tracą dwa punkty.

• Rezerwowi Fiorentiny: Michele Cerofolini, Bartłomiej Drągowski, Sebastian Cristoforo, Gil Dias, Bruno Gaspar, Nikola Milenković, Maximiliano Olivera, Carlos Sanchez, Riccardo Saponara i Rafik Zekhnini.

• Rezerwowi Sampdorii: Christian Puggioni, Andrea Tozzo, Joachim Andersen, Dodo, Edgar Barreto, Gianluca Caprari, Ricardo Alvarez, Vasco Regini, Valerio Verre, Leonardo Capezzi, Nicola Murru i Duvan Zapata.

• Jesteśmy ciekawi wyniku polskiego starcia w Serie A. Liczymy na dobry występ każdego z Polaków.

• W składzie Sampdorii mecz rozpoczną Bartosz Bereszyński, Karol Linetty, a także Dawid Kownacki, dla którego to ligowy debiut w pierwszym składzie ekipy z Genui! Akadamia Lecha Poznań lubi to! ;-)

• Dzień dobry, po dłuższej przerwie wita Państwa Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Sampdoria – Fiorentina!

krk

Mecz Sampdoria - Fiorentina ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©East News

Mecz Sampdoria - Fiorentina ONLINE. Ekipa Sampdorii w poprzedniej kolejce poległa w starciu z czerwoną latarnią z Benevento. Czy drużyna Bartosza Bereszyńskiego, Karola Linettego i Dawida Kownackiego zdoła zrehabilitować się za niespodziewaną porażkę? Przed zespołem z Genui niełatwe zadanie, bowiem Fiorentina nie przegrała już od pięciu spotkań. Polskie trio zagra od pierwszej minuty. Relacja na żywo w GOL24!

Mecz Sampdoria - Fiorentina ONLINE

Nie zagrają:

Sampdoria:: Sala

Fiorentina: Astori, Veretout, Thereau

Przewidywane składy:

Sampdoria: Viviano – Bereszyński, Silvestre, Ferrari, Strinic, Torreira, Barreto, Praet, Ramirez, Quagliarella, Zapata

Fiorentina: Sportiello – Laurini, Pezzella, Hugo, Biraghi, Badelj, Sanchez, Benassi, Eysseric, Simeone, Chiesa.

Cagliari - Fiorentina 0:1

Kto wygra ligę włoską w sezonie 2017/18?

Mecz Sampdoria - Fiorentina TRANSMISJA TV

Spotkanie Sampdorii z Fiorentiną pokaże Eleven Sports 3. Początek transmisji o godzinie 14:55. Mecz skomentują Mateusz Święcicki i Filip Kapica.