Mecz Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza...

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Derby regionu. Już z nowym trenerem

Fortuna 1 Liga, 18. kolejka
2019-11-16 17:00

Sandecja Nowy Sącz

2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

• Koniec meczu! Sandecja remisuje w derbach z Termaliką 2:2!

• Adrian Danek pojawił się na boisku w miejsce Damiana Chmiela.

• Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy spotkania.

• Michal Piter-Bućko został ukarany żółtą kartką.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Jovanovicia! Siły na boisku się wyrównały!

• GOOOOOOOOOL! MICHAŁ ORZECHOWSKI! 2:2!

• GOOOOOOOL! ROMAN GERGEL Z RZUTU KARNEGO!

• Marcin Wasielewski sfaulowany w polu karnym. Rzut karny dla "Słoni"! Do piłki podejdzie Roman Gergel.

• Bartłomiej Dudzic zmienił zdobywcę bramki Macieja Korzyma.

• Zmiana w Termalice. W miejsce Ernesta Terpiłowskiego wszedł Michał Orzechowski.

• Roszada w Sandecji. Radosław Kanach zmienił Mariusza Gabrycha.

• Druga zmiana w Termalice. Jacek Kiełb wszedł w miejsce Piotra Wlazły.

• Druga połowa już się zaczęła!

• Koniec pierwszej połowy. Grająca w dziesiątkę Sandecja prowadzi z Termaliką 2:0!

• Żółty kartonik obejrzał Rumun Florin Purece.

• Sędzia ukarał żółtą kartką Vlastimira Jovanovicia.

• W miejsce obrońcy Michala Bezpalca wchodzi ofensywny pomocnik Florin Purece.

• GOOOOOOOOL! MARIUSZ GABRYCH! 2:0 DLA SANDECJI!

• Nerwowa atmosfera. Żółtą kartką ukarany został będący na ławce rezerwowych Mateusz Klichowicz.

• Sędzia ukarał Macieja Małkowskiego czerwoną kartką! Sandecja już od 17. minuty będzie musiała grać w dziesiątkę!

• GOOOOOOOOOOL! MACIEJ KORZYM! 1:0 DLA SANDECJI!

• Wyrównany początek spotkania. Jak na razie nieco dłużej przy piłce utrzymują się zawodnicy Termaliki.

• Gwizdek arbitra Tomasza Wajdy! Spotkanie w Nowym Sączu już się rozpoczęło!

• Obie drużyny wychodzą już na boisko. Za moment początek meczu!

• Rezerwowi Bruk-Bet: Pawelski, Purece, Misak, Kiełb, Kamiński, Orzechowski, Matuszewski, Szarek, Iwanicki.

• Rezerwowi Sandecja: K. Baran, G. Baran, Socha, Danek, Basta, Kanach, Kałahur, Dudzic, Klichowicz.

• Termalica spróbuje odbudować się po porażce z Odrą Opole (0:2). Sandecja wydaje się być w jej zasięgu. W tabeli zajmuje dwunaste miejsce (ma punkt mniej od Termaliki). W zeszły weekend pokonała Olimpię Grudziądz (3:1).

• Jeszcze w poprzednim sezonie Sandecja i Termalica rywalizowały na poziomie ekstraklasy. Dzisiaj powalczą o pierwszoligowe punkty. W sobotni wieczór zespół z Niecieczy po raz pierwszy poprowadzi trener Waldemar Piątek - były bramkarz m.in. Lecha Poznań. Witamy w relacji LIVE!

Sandecja - Termalica LIVE! Derby regionu. Z nowym trenerem

Sandecja - Termalica LIVE! Derby regionu. Z nowym trenerem ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Jeszcze rok temu te drużyny rywalizowały na poziomie ekstraklasy. Dzisiaj o prymat w regionie powalczą w ramach 18. kolejki Fortuna 1 Ligi. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

"O co walczymy, dokąd zmierzamy? Do ekstraklasy cel wyznaczamy!" - taki transparent kibice Termaliki wywiesili podczas ostatnich derbów z Sandecją. Był koniec lipca i czas inauguracji sezonu. Bruk-Bet wygrał bardzo pewnie - 3:0. Po golu strzelili Roman Gergel, Vladislavs Gutkovskis i debiutujący Jonathan De Amo.

Na półmetku Termalica nie spełnia jednak pokładanych oczekiwań. Jest dopiero dziesiąta. Od miejsca premiowanego bezpośrednim awansem dzieli ją dziewięć punktów. Z tego powodu w środę pracę stracił Piotr Mandrysz, który prowadził drużynę od 22 maja. Dzisiaj w roli jego następcy zadebiutuje Waldemar Piątek - były bramkarz m.in. Lecha Poznań, a ostatnio trener bramkarzy w sztabie Mandrysza.

Termalica spróbuje odbudować się po porażce z Odrą Opole (0:2). Sandecja wydaje się być w jej zasięgu. W tabeli zajmuje dwunaste miejsce (ma punkt mniej od Termaliki). W zeszły weekend pokonała Olimpię Grudziądz (3:1). - Poprzedni sezon pokazał, że mamy niezłą drużynę. Uplasowaliśmy się na 4. miejscu, co spotęgowało nasze oczekiwania i ochotę na jeszcze więcej. Tymczasem wywalczyliśmy mniej punktów na tym etapie rozgrywek niż rok temu. Mamy więc do czego równać - tłumaczy obrońca Michal Piter-Bućko za pośrednictwem oficjalnej strony Sandecji.

W dzisiejszym meczu Termalice nie pomoże Vladislavs Gutkovskis. Łotysz wybiegnie na boisko godzinę później niż koledzy. W Lublanie zagra przeciw Słowenii w eliminacjach do Euro 2020.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Termalica - Sandecja 3:0 (1 liga, 27.07.2019)
Sandecja - Termalica 0:0 (1 liga, 02.03.2018)

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:00. Serdecznie zapraszamy!