Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie...

Sandecja Nowy Sącz

1

Chrobry Głogów

0

• Koniec spotkania! Sandecja skromnie pokonała Chrobrego i umocniła się na trzecim miejscu w tabeli Fortuna 1 Ligi.

• Manojan za Gabrycha. Zatem Sandecja tak jak Chrobrt wykorzystała komplet zmian.

• Piąta żółta kartka. Obejrzał ją Wajsak.

• Wygląda na to, że Nowy Sącz obok Częstochowy pozostanie jedyną niezdobytą twierdzą. To będzie szóste domowe zwycięstwo Sandecji przy trzech remisach.

• I jeszcze jedna kartka. Dla Pawlika.

• I jeszcze Kanach za Flaszkę.

• Za moment ostatnie 10 minut spotkania. Chrobry oddaje strzały, ale nie stanowia one zagrożenia.

• Mamy pierwszą roszadę po stronie gospodarzy. W miejsce Klichowicza wchodzi Dudzic.

• Wprowadzony Borecki dostał żółtą kartkę.

• Chrobry na razie schowany, wycofany, bez argumentów.

• No to komplet roszad po godzinie gry. Kaczmarek za Kowalczyka. Szkoleniowiec głogowian wierzy chyba, że skuteczność z Pucharu Polski przełoży na ligę.

• A trener Niciński zmienia dalej. W miejsce Zejdlera pojawił się Borecki.

• Sandecja szuka drugiej bramki. Często gości na połowie Chrobrego. Przed momentem miała serię stałych fragmentów.

• Klichowicz atakuje lewą stroną, ale nic z tego nie wynika. Od bramki wznowił Abramowicz.

• Na razie gra toczy się w środku pola. Sandecja próbuje odgrywać piłkę do skrzydłowych, ale nie ma z tego żadnego pożytku.

• Druga część meczu właśnie się rozpoczęła.

• W przerwie nastąpiła jedna zmiana w zespole gości. W miejsce Bacha pojawił się bowiem Nowicki.

• Koniec pierwszej odsłony. Jak na razie Sandecja prowadzi skromnie, ale zasłużenie.

• Kartkę dostał jeszcze Chmiel.

• Na razie gospodarze mają ten mecz pod kontrolą. Częściej utrzymują się przy piłce, częściej oddają też strzały.

• Arbiter po raz pierwszy sięgnął do kieszonki. Żółtą kartką ukarał Repkę.

• No i mamy kandydaturę na bramkę kolejki. Chmiel technicznym uderzeniem nie dał szans Abramowiczowi. To jego czwarte trafienie w sezonie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ szybko. Gospodarze obejmują prowadzenie za sprawą Chmiela.

• Sędzia dał znak. Gramy!

• Zdecydowanym faworytem jest Sandecja. Zawody za moment rozpocznie sędzia Robert Marciniak (z Krakowa).

• W tabeli te drużyny dzieli dystans ośmiu punktów (na korzyść Sandecji). Chrobry ostatnio stracił formę. Przegrał trzy mecze z rzędu.

• Minuty dzielą nas od rozpoczęcia meczu w Nowym Sączu. Na początku sierpnia bramki nie padły, oby dzisiaj było ciekawiej.

Remigiusz Szurek

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©fot. adrian maras

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów ONLINE. Piłkarze Sandecji Nowy Sącz rozegrają w tym roku jeszcze trzy mecze. Dwa razy wystąpią na własnym stadionie przy ul. Kilińskiego 47, a jeden raz na wyjeździe, zwieńczając tym samym ligową rywalizację. W sobotnim spotkaniu podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego podejmą 24 listopada, o godzinie 17, Chrobrego Głogów. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów ONLINE

Sandecja plasuje się obecnie na 3. miejscu w lidze. Ma w dorobku 31 punktów czyli o trzy mniej od ŁKS-u Łódź i 11 od liderującego Rakowa Częstochowa. - Naszym celem w najbliższych trzech meczach jest miejsce w pierwszej trójce - deklaruje Dawid Szufryn, kapitan „Biało-czarnych”.

Chrobry Głogów, najbliższy przeciwnik sądeczan, po 18 kolejkach plasuje się na 11. miejscu. Piłkarze z Dolnego Śląska wygrali na wyjazdach trzy spotkania, dwa zremisowali zaś cztery przegrali. Głogowianie spotkali się już w rundzie jesiennej z Sandecją. Zremisowali wówczas bezbramkowo na własnym boisku.

W składzie głogowian, nie brak piłkarzy rozpoznawalnych także na ekstraklasowym podwórku. Mowa tutaj o takich zawodnikach jak Marek Wasiluk, Szymon Drewniak, Łukasz Zejdler czy Przemysław Trytko, którzy z niejednego ligowego pieca chleb jedli.

Najskuteczniejszy piłkarz Chrobrego to Damian Kowalczyk. 23-letni atakujący ma swoim koncie cztery gole, natomiast kolejny zawodnik w tej klasyfikacji czyli Bartosz Machaj dwukrotnie pokonał bramkarzy przeciwnika.

Warto także w tym miejscu dodać, że Chrobry nie ma zbyt dobrych wspomnień z ostatnich meczów wyjazdowych. Głogowianie przegrali 0:2 z ŁKS-em Łódź, 0:3 z Podbeskidziem w Bielsku-Białej a także 1:2 z Wartą Poznań. Ostatni raz Chrobry sięgnął po punkty wyjazdowe 6 października, gdy w Krakowie pokonał 1:0 ł tamtejszą Garbarnię. O wyniku tego meczu zdecydowało samobójcze trafienie Szymona Kobusińskiego.

Należy podkreślić, że na własnym boisku zespół z Nowego Sącza prezentuje się naprawdę dobrze. Sandecja ustępuje jedynie piłkarzom lidera z Częstochowy (6 zwycięstw, 3 remisy, 0 porażek - przyp. red.), mając w dorobku o jedną wygraną mniej.

- U siebie to u siebie i kropka. Tutaj mamy swoich kibiców i swój własny, podkreślam własny, stadion - mówi Grzegorz Baran, pomocnik „biało-czarnych”.

Piłkarze z Nowego Sącza zdobyli na własnym boisku dziesięć goli, a stracili raptem dwa. W ostatnich trzech ligowych kolejkach sądeczanie pokonali 2:0 Wigry Suwałki, zremisowali 1:1 z GKS 1962 Jastrzębiem oraz dwoma bramkami rozprawili się z Chojniczanką Chojnice.

Po raz ostatni, zespół z Nowego Sącza rywalizował z Chrobrym jeszcze w Nice 1 Lidze w trakcie kampanii 2016/2017, zakończonej awansem Sandecji w szeregi Lotto Ekstraklasy.

Wówczas to w Głogowie Chrobry wygrał 2:1 po golach Bartosza Kwietnia i Pawła Wojciechowskiego (dla Sandecji trafił Kamil Słaby). W rewanżu lepsi okazali się sądeczanie, wygrywając 1:0 po trafieniu Bartłomieja Dudzica. Jak będzie teraz? Z pewnością wszyscy na Kilińskiego cieszyliby się z powtórki tamtego, historycznego sezonu.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów?

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Mecz Sandecja - Chrobry nie będzie transmitowany na żywo w telewizji. Tekstowa relacja live z meczu Sandecja - Chrobry w GOL24.pl!