• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Grzegorz Baran! Sandecja wychodzi na prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michal Piter-Bućko doprowadza do remisu!

• Dawid Kocyła wchodzi w miejsce Macieja Masa.

• Adrian Danek ogląda żółtą kartkę.

• Maciej Korzym po raz kolejny dzisiaj przegrywa pojedynek z bramkarzem gości.

• Czas na drugie 45 minut!

• Thiago nie wyjdzie już na drugą połowę. Zmienia go Michał Walski.

• Koniec pierwszej połowy! Sandecja przez większość pierwszej połowy kontrolowała grę, jednak to GKS Bełchatów schodzi do szatni z lepszym wynikiem!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mariusz Marzec strzela tuż przed przerwą!

• Grzegorz Baran ukarany żółtą kartką.

• Gospodarze oddali już 13 strzałów. W porównaniu do 3 uderzeń GKS-u wygląda to bardzo imponująco.

• Mateusz Klichowicz ogląda żółtą kartkę.

• Paweł Lenarcik odbija piłkę uderzoną przez Macieja Korzyma. Było groźnie.

• Goście od trzech meczów są niepokonani. Czy zdołają przedłużyć tą serię? Jak na razie więcej z gry ma Sandecja.

• GKS Bełchatów miał groźny rzut wolne na połowie przeciwnika, jednak defensorzy Sandecji spokojnie sobie radzą.

• Dobre uderzenie głową Grzegorza Barana, ale piłka mija bramkę gości.

• Sędzia użył gwizdka po raz pierwszy!

• Nikt się nie spodziewał, że beniaminek tak dobrze rozpocznie swój sezon. GKS Bełchatów znajduje się aktualnie 2 pozycję z 10 punktami na koncie. Sandecja jest po drugiej stronie tabeli, ale ma tylko 4 oczka mniej, więc dzisiejszy mecz może wiele zmienić w tabeli 1 Ligi.

• Dzień dobry Państwu! Zapraszamy na relację LIVE z meczu Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów!

psz

Mecz Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Andrzej Banas / Polska Press

Mecz Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów ONLINE. W niedzielnym meczu 6. kolejki Fortuna 1 Ligi Sandecja Nowy Sącz zagra u siebie z GKS-em Bełchatów. Tekstowa relacja na żywo z meczu Sandecja - GKS Bełchatów live w GOL24.pl.

Mecz Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów ONLINE

W obecnym sezonie Sandecja Nowy Sącz wygrała dwa spotkania, a trzy przegrała. Piłkarze Tomasza Kafarskiego znajdują się tuż nad strefą spadkową po tym, jak w ostatnią środę ulegli Stomilowi Olsztyn na wyjeździe (0:1). Sytuacja GKS-u Bełchatów wygląda zdecydowanie lepiej. Zespół beniaminka jest wiceliderem (10 punktów), a w swoim ostatnim meczu pokonał przed własną publicznością Odrę Opole (1:0).

- Z jednej strony to dopiero początek rozgrywek, a z drugiej to już piąta kolejka. My mamy sześć punktów, co patrząc na nasze aspiracje nie jest jakimś super wynikiem. Jednak myślę, że w tej lidze dojdzie jeszcze do sporych zmian. Także jesteśmy dobrej myśli - mówi pomocnik Sączerów Maciej Małkowski, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Mecz Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów w tv. Tekstowa relacja live w GOL24.pl.