Mecz Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie...

Sandecja Nowy Sącz

3

GKS Jastrzębie

0

• Koniec! Sandecja wygrała trzeci mecz z rzędu i opuściła ostatnie miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo.

• Miłosz Kałahur w miejsce Sovsicia.

• Wiktor Żołądź za Kamila Ogorzałego.

• GOOOOL!! MICHAŁ WALSKI PIECZĘTUJE ZWYCIĘSTWO SANDECJI!!

• Sandecja spokojnie przyjmuje przeciwnika na swojej połowie i nie pozwala mu za wiele.

• Maciej Małkowski za Chmiela.

• Ostatni kwadrans przed nami. To ostatni moment, by piłkarze GKS-u wzięli się za odrabianie strat. Ale o to może być ciężko.

• Dominik Sokół w miejsce Lukasa Bielaka.

• Patryk Skórecki za Kamila Jadacha.

• Apolinarski z prawej strony w pełnym biegu uderzał w kierunku bramki, ale wyraźnie obok.

• Dużo swobody na prawym skrzydle ma Sandecja.

• Ostry wślizg Mateusza Bondarenki i żółta kartka.

• A Maciej Korzym zastępuje Rubio.

• Łukasz Zejdler w miejsce Ferugi.

• Jakub Apolinarski strzelał z ostrego kąta, ale trafił w konstrukcję bramki! Duże szczęście po stronie Sandecji.

• W ataku jastrzębianie, ale poza wywalczaniem kolejnych rzutów rożnych nie są w stanie poważnie zaskoczyć gospodarzom.

• Z dość daleka próbował szczęścia Daniel Feruga, ale tym uderzeniem nie był w stanie zaskoczyć bramkarza Sandecji.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy! Sandecja pewnie prowadzi na własnym boisku 2:0!

• Biją głową w mur goście, Sandecja gra pewnie w defensywie.

• Niepewnie gra dzisiaj Pawełek! Po jego kolejnym błędzie okazję miał Huesca, ale został w porę zablokowany przez obrońcę

• Chmiel przejął piłkę na połowie rywali i pognał w pole karne. Tam nawinął jednego obrońcę i strzelił pod ramieniem interweniującego Pawełka!

• Gooool! Mamy 2:0! Strzelcem bramki Chmiel!

• Kolejna próba wdarcia się w pole karne Jastrzębia, jednak tym razem napastnicy Sandecji zatrzymani przez rywali tuż po przekroczeniu linii 16 matra.

• Kolejny atak Sandecji zakończony rzutem rożny. Po wrzutce obrońca na krótkim słupku wybija piłkę. Akcja trwa jednak dalej, piłka trafia w polu karnym do piłkarza Sandecji, który strzela, ale prosto w Pawełka.

• Mogło być 2:0! Mariusz Pawełek wyprowadzając piłkę podał pod nogi rywala, ale po chwili dobrą interwencją naprawił swój błąd!

• W ostatnich minutach mamy typowy mecz 1 ligi. Jastrzębie nieudolnie próbuje atakować, Sandecja skupia się na przerywaniu akcji rywali.

• Sandecja bardzo dobrze powstrzymuje ataki gości i czyha na kontry. Na razie strategia przynosi efekty.

• Ładna akcja Sandecji prawą stroną. Danek zacentrował piłkę w pole karne, a tam Ogorzały zdołał oddać strzał. Posłał jednak futbolówkę ponad bramką.

• GKS próbuje atakować. Udało się wywalczyć rzut rożny, ale jego wykonanie pozostawiało sporo do życzenia i nie stworzyło zagrożenia.

• Walski zdołał popędzić środkiem boiska i znalazł sobie miejsce do strzału. Został co prawda zablokowany, ale obrońcy nie przejęli piłki. ta trafiła pod nogi Savisicia, który wpakował ją do bramki!

• Gooool! Sovisic daje prowadzenie Sandecji!

• Jastrzębie od początku stara się stosować wysoki pressing. Sandecja ma na razie problemy z utrzymaniem się przy piłce i wyprowadzeniem akcji.

• W ataku GKS. Kotłowało się w prawym narożniku boiska, piłka kilka razy zmieniała właściciela, ale ostatecznie goście nie utrzymali jej na boisku. Od auto Sandecja.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• O tym, że w futbolu czas płynie inaczej niż w życiu niech świadczą wyniki Sandecji i GKS-u z ostatnich kolejek. Trzy kolejne zwycięstwa podopiecznych trenera Pawła Ściebury i dwie z rzędu wygrane zawodników Dariusza Dudka sprawiły, że w końcówce rundy jesiennej sezonu 2020/21 nie mówi się już o pojedynku ligowych słabeuszy, a o rywalizacji przebudzonych z letargu.

• Jeszcze przed kilkoma tygodniami mecz Sandecji Nowy Sącz z GKS-em Jastrzębie słusznie byłby określany mianem starcia ligowych outsiderów. Obie drużyny dopiero w listopadzie po raz pierwszy zasmakowały zwycięstwa w obecnych rozgrywkach, wcześniej koncertowo przegrywając kolejne starcia.

• Dzień dobry. W środę w zaległym spotkaniu 15. kolejki Fortuna 1 Ligi Sandecją Nowy Sącz zagra u siebie z GKS-em Jastrzębie. Czy jastrzębianie odniosą czwarte zwycięstwo z rzędu? A może to zespół z Nowego Sącza pokusi się o trzeci kolejny triumf? Zapraszamy na relację na żywo.

Piotr Chrobok

Mecz Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie ONLINE. W środę w zaległym spotkaniu 15. kolejki Fortuna 1 Ligi Sandecją Nowy Sącz zagra u siebie z GKS-em Jastrzębie. Czy jastrzębianie odniosą czwarte zwycięstwo z rzędu? A może to zespół z Nowego Sącza pokusi się o trzeci kolejny triumf? Relacja na żywo z meczu Sandecja - GKS Jastrzębie live w GOL24.pl.

Mecz Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie ONLINE

O tym, że w futbolu czas płynie inaczej niż w życiu niech świadczą wyniki Sandecji i GKS-u z ostatnich kolejek.

Bardzo słabe wyniki drużyn z Nowego Sącza i Jastrzębia-Zdroju sprawiły jednak, że ekipy jeszcze przed półmetkiem sezonu mogły powiedzieć „do widzenia” możliwości odegrania jakiekolwiek większej roli na zapleczu Ekstraklasy. Dlatego też spotkanie w Nowym Sączu będzie meczem o sześć punktów. Kto wygra, złapie oddech kilka oczek przewagi nad ostatnim, jedynym w tym sezonie miejscem zagrożonym spadkiem do 2. ligi.

Środowa rywalizacja odbędzie się z tygodniowym opóźnieniem. W pierwotnym terminie (2.12) plany rozegrania meczu pokrzyżowała pogoda i zmrożona murawa obiektu „Sączersów”. Po kilku dniach ustalono, że nie zmieni się miejsce, gdzie odbędzie się spotkanie (według informacji GKS-u Jastrzębie w grę wchodziło przeniesienie gry do Jastrzębia-Zdroju), a nowym terminem wybrano 9 grudnia.

Mecz Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać mecz Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie na żywo w telewizji? Mecz Sandecja - GKS Jastrzębie nie będzie transmitowany przez Polsat Sport. Transmisja bez komentarza dostępna na platformie IPLA. Tekstowa relacja live w GOL24.pl.