Mecz Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole ONLINE. Koszmarny...

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole ONLINE. Koszmarny początek sezonu. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 4. kolejka
2020-09-19 16:30

Sandecja Nowy Sącz

1

Odra Opole

2

• Po tym, jak z rzutu karnego w 55. minucie wyrównał Maciej Małkowski, wszystko wskazywało na to, że Sandecja Nowy Sącz zdobędzie pierwszy punkt w sezonie 2020/2021. Tak się jednak nie stało - W doliczonym czasie gry "jedenastkę" dostała także Odra Opole, Dawid Kort się nie pomylił i goście wywieźli z terenu rywala komplet "oczek"! To już wszystko, jeśli chodzi o ten mecz, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu! Odra Opole wygrała w Nowym Sączu z Sandecją 2:1!

• GOOOOOOOOOOOOOL DLA ODRY! DAWID KORT!

• RZUT KARNY DLA ODRY!

• Cztery minuty doliczył jeszcze do tego meczu arbiter.

• Jeszcze jedna zmiana w Sandecji. Zszedł Wiktor Żołądź, pojawił się Wojciech Kamiński.

• W ostatnich minutach częściej atakuje Odra. Na razie wszystko wskazuje jednak na to, że mecz skończy się remisem.

• Zszedł także Krzysztof Janus. Pojawił się za to Konrad Nowak.

• Arkadiusza Piecha nie ma już na boisku. Wszedł Dawid Czapliński.

• Żółtą kartkę zarobił Arkadiusz Piech.

• I roszada numer trzy w Sandecji. W miejsce Damiana Chmiela pojawia się Artem Dudik.

• Druga zmiana w Odrze. Zamiast Tomasa Mikinicia na murawie melduje się Mateusz Gancarczyk.

• Nie ma także strzelca bramki, Macieja Małkowskiego. Za niego Michał Walski.

• Podwójna zmiana w Sandecji. Schodzi Paweł Madrysz, wchodzi Kamil Ogorzały.

• Zaostrza się gra w Nowym Sączu. Z kartką także Adrian Danek.

• Żółtą kartką upomniany Bartłomiej Kasprzak.

• Natychmiast reaguje na boiskowe wydarzenia trener gości. Zdejmuje Rafała Niziołka, wchodzi Miłosz Trojak.

• Druga połowa zaczyna się zdecydowanie lepiej dla gospodarzy. Maciej Małkowski pewnie wykorzystał "jedenastkę"!

• GOOOOOOOOOOOL DLA SANDECJI! MACIEJ MAŁKOWSKI!

• RZUT KARNY DLA SANDECJI!

• Znów gramy!

• Niecodzienny przebieg ma na razie spotkanie w Nowym Sączu. Sandecja prowadzi grę, częściej utrzymuje się przy piłce i uderza, lecz do przerwy przegrywa 0:1. Jedno precyzyjne uderzenie Arkadiusza Piecha sprawiło, że to Odra schodzi na przerwę przy korzystnym rezultacie.

• Koniec pierwszej połowy!

• Niewykorzystane sytuacje zemściły się na Sandecji! Był to pierwszy strzał Odry w całym meczu i od razu zakończył się golem - Arkadiusz Piech otrzymał piłkę w polu karnym, przemierzył i pokonał bramkarza rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ODRY! ARKADIUSZ PIECH!

• Gospodarze nadal mają dużą przewagę. Mimo to w Nowym Sączu wciąż utrzymuje się rezultat bezbramkowy.

• Niewiele jest w stanie zrobić w tym meczu Odra. Na razie opolanie wciąż bez żadnego strzału. A Sandecja miała już pięć rzutów rożnych.

• W całym meczu mieliśmy na razie tylko jeden strzał. Uderzenie jednego z gospodarzy dobrze obronił Kacper Rosa.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Upomniany Rafał Niziołek.

• Strzał jednego z gospodarzy zablokowany, jest pierwszy rzut rożny dla Sandecji.

• Zaczynamy!

• W zeszłym sezonie mecze obu drużyn były wyrównane i dwukrotnie kończyły się wynikiem 1:1. W rozgrywkach 2018/2019 wygrywała natomiast drużyna, która pełniła akurat rolę gospodarza. Jak będzie dziś?

• Odra Opole także zaliczyła falstart. Porażki z Lechem Poznań i ŁKS-em Łódź nie załamały jednak zespołu, mimo że na inaugurację Fortuna 1 Ligi opolanie przegrali ze spadkowiczem z PKO Ekstraklasy aż 0:4. Później przyszły zwycięstwa z Zagłębiem Sosnowiec oraz Stomilem Olsztyn, co dało Odrze miejsce w górnej części tabeli.

• Sandecja sezon 2020/2021 rozpoczęła wyjątkowo słabo. Podopieczni Piotra Madrysza przegrali wszystkie z dotychczasowych czterech spotkań o stawkę. W Fortuna Pucharze Polski ulegli 0:3 Rakowowi Częstochowa, a później przyszły ligowe porażki z Miedzią Legnica, Bruk-Betem Termalicą Nieciecza oraz GKS-em Tychy.

• Tak prezentuje się skład oraz ławka Odry Opole:

• Oto wyjściowa jedenastka oraz ławka rezerwowych Sandecji:

• Zapraszamy na drugi sobotni mecz Fortuna 1 Ligi! W Nowym Sączu Sandecja podejmie Odrę Opole. Pierwszy gwizdek już o 16:30.

Sandecja - Odra LIVE! Koszmarny początek sezonu

Sandecja - Odra LIVE! Koszmarny początek sezonu ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole ONLINE. Chociaż trzy kolejki za nami to zespół Piotra Mandrysza jeszcze nie zdążył zapunktować. Uczyni to w spotkaniu przeciw drużynie, z którą u siebie nigdy nie przegrywa? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 16:30.

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole ONLINE

Sandecja jest świeżo po porażce 0:2 z GKS Tychy. - Strzeliliśmy trzy gole, ale żaden nie został uznany - zauważył Adrian Danek. - Nie wiem, musimy to obejrzeć, zobaczyć, ocenić. Z Odrą liczymy na zwycięstwo. Chcemy się podnieść.

Tak jak Widzew Łódź i GKS Jastrzębie Sandecja nie ugrała dotąd ani punktu. Na inaugurację przegrała z Miedzią Legnica 1:3. Potem nastąpiła porażka z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 0:1.

Start Odry wypadł inaczej. Po trzech kolejkach drużyna z Opola posiada sześć punktów. Zaczęła wprawdzie od porażki aż 0:4 z ŁKS Łódź, ale potem wygrała skromnie z Zagłębiem Sosnowiec i Stomilem Olsztyn - po 1:0.

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo wyłącznie w IPLA TV. Dostęp bezpłatny, ale mecz bez komentarza i z jednej kamery. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 16:30.