Mecz Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Manojan w miejsce Gabrycha.

• Bartłomiej Kasprzak ukarany drugą żółtą kartką i siły na boisku się wyrównują.

• Wcześniej jeszcze zmiana w Stali Mielec. W miejsce Marcela Gąsiora wchodzi Mateusz Gancarczyk.

• Klichowicz zagrał równolegle do linii pola karnego, jednak żaden z zawodników Sandecji nie zdołał uderzyć na bramkę.

• Zawodnik Sandecji dostał piłkę mniej więcej na połowie boiska, popędził z piłką co sił, minął Dobrotkę i w sytuacji sam na sam pokonał Seweryna Kiełpina!

• GOOOOOL! GABRYCH!

• Piter-Bućko trafia w poprzeczkę! Świetnie wyskoczył do główki, ale zabrakło dosłownie milimetrów!

• Spychała mocno zatrzymał Gabrycha, który pędził w pole karne. Arbiter nie waha się podyktować faulu i pokazać zawodnikowi żółtej kartki. Stal będzie kończyła to spotkanie w osłabieniu.

• Ależ okazja dla Stali! Mendigutxia dostał idealne podanie w polu karnym i uderzył w kierunku pustej bramki. Ofiarnym wślizgiem wykazał się Piter-Bućko, który ostatecznie wybił piłkę niemal z linii bramkowej!

• W miejsce Damiana Chmiela wchodzi Bartłomiej Dudzic.

• W miejsce Maksymiliana Banaszewskiego pojawia się Bartosz Nowak.

• Boisko opuszcza Sebastian Bergier, a w jego miejsce wchodzi Sergio Mendigutxia

• Fatalny błąd Dobrotki! Obrońca Stali minął się z piłką, do niej dopadł Gabrych, który wyszedł sam na sam z Kiełpinem i przegrał ten pojedynek.

• Oskrzydlająca akcja Damiana Chmiela i dośrodkowanie w pole karne. Tam do piłki dopadł Małkowski, który w końcu odpowiednio ją trafił! Sandecja wychodzi na prowadzenie!

• GOOOOOL! MAŁKOWSKI!

• Małkowski świetnie dośrodkował w pole karne, tam głową uderzał Piter-Bućko, ale świetną interwencją wykazał się Kiełpin!

• Chmiel z indywidualną akcją i niecelnym dośrodkowaniem.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Z powodów problemów technicznych nie jesteśmy w stanie na bieżąco relacjonować spotkania. W tej chwili mamy przerwę i liczymy, że uda nam się rozwiązać problem.

• Delikatna wrzutka Banaszewskiego w stronę Wroskiego, ale ten uderzył obok słupka! Już druga taka sytuacja w tym spotkaniu i znów niecelnie.

• Ostre wejście Barana w nogi Getingera

• Brzydkie wejście Gąsiora nakładką w nogi Chmiela. Rzut wolny dla Sandecji tuż przy polu karnym.

• Mateusz Spychała symulował faul, za co sędzia ukarał go żółtą kartką.

• Kombinacyjna akcja Małkowskiego i Klichowicza. Obaj nie zakończyli jej z powodzeniem, niecelne dośrodkowanie w pole karne Sandecji.

• Kozioł na posterunku. Zawodnik wybił piłkę posłaną ze skrzydła.

• Kałahur w indywidualnej akcji traci piłkę.

• Dobre prostopadłe podanie Gąsiora w kierunku bardzo aktywnego Banaszewskiego. Ten uprzedzony przez obrońców.

• Wroński dośrodkował w pole karne Sandecji, a tam piłkę głową uderzył Banaszewski. Milimetry nad bramką!

• Damian Chmiel ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

• ZACZYNAMY!

• Drużyny wychodzą na murawę.

• - Tymi sytuacjami mogliśmy obdzielić kilka meczów - żałował trener Artur Skowronek. - Widzę jednak też dużo optymizmu na przyszłość. Ten zespół cały czas się buduje. W każdym meczu stwarzamy sobie stuprocentowe sytuacje i to na pewno wreszcie przyniesie skutek - podkreśla.

• - Może zdecydować dyspozycja dnia i to, że znam zachowania czy przyzwyczajenia poszczególnych zawodników - mówi Marek Kozioł, były bramkarz Stali, a obecnie golkiper Sandecji. Żeby go pokonać, biało-niebiescy muszą porządnie nastawić celowniki, bo w ostatnim meczu przeciwko GKS-owi Tychy urządzili sobie prawdziwy festiwal nieskuteczności.

Jakub Zegarliński

Sandecja - Stal LIVE! "Zespół cały czas się buduje"

Sandecja - Stal LIVE! "Zespół cały czas się buduje" ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec ONLINE. Dokończenie 8. kolejki Fortuna 1 Ligi nastąpi na terenie spadkowicza. U siebie drużyna Tomasza Kafarskiego zmierzy się z zespołem, który zgromadził od niej o dwa punkty mniej. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:10.

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec ONLINE

W meczu przeciwko Sandecji może nie mieć do dyspozycji Andrei Prokicia, który ma problem z mięśniem dwugłowym. Ważna zmiana również w terminarzu. Wigry Suwałki złożyły wniosek o przełożenie zaplanowanego na 8 września w Mielcu meczu Fortuna 1 Ligi FKS Stal - Wigry. Dwóch młodzieżowców z Suwałk otrzymało reprezentacyjne powołania. Nowy termin meczu zostanie wyznaczony prawdopodobnie na 19 września.

Kto wygra mecz Fotuna 1 Ligi: Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Sandecja - Stal 1:0 (1 liga, 19.04.2017)
Stal - Sandecja 0:0 (1 liga, 01.08.2016)
Sandecja - Stal 2:1 (sparing, 06.07.2016)

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:10.