Mecz Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Kiedy jeśli nie teraz?

Fortuna 1 Liga, 26. kolejka
2019-03-30 17:00

Sandecja Nowy Sącz

2

Warta Poznań

1

• 90+5. Koniec meczu! Sandecja - Warta 2:1!

• Dawid Szufryn zmienił Damiana Chmiela.

• 90+4. Druga żółta kartka dla Michała Żebrakowskiego, który musi opuścić boisko.

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 4 minuty.

• Mateusz Klichowicz zmienia Kamila Ogorzałego.

• Mariusz Gabrych zmienił Bartłomieja Dudzica.

• Jakub Kiełb zmienił Michała Jakóbowskiego.

• GOOOOOOL! Wojciech Fadecki wpisał się na listę strzelców!

• Mateusz Klichowicz z żółtym kartonikiem.

• Dawid Flaszka ukarany żółtą kartką.

• Wojciech Fadecki zmienił Krzysztofa Biegańskiego.

• Łukasz Spławski zmienił Adriana Cierpkę.

• GOOOOOOOL! Michal Piter-Bućko pewnie wykorzystał rzut karny!

• Rzut karny! Faulowany w polu karnym Warty był Dominik Kun!

• Michał Żebrakowski z żółtą kartką.

• Bartłomiej Kasprzak został ukarany żółtą kartką.

• Rozpoczynamy II połowę!

• Koniec I połowy!

• Centymetrów zabrakło Dudzicowi, który nie potrafił oddać uderzenia po dobrym dośrodkowaniu Flisa.

• Gospodarze mają przewagę, ale nie potrafią jej udokumentować kolejną bramką.

• Z dystansu uderzył Damian Chmiel, ale bramkarz Warty nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

• GOOOOOOOL! Dominik Kun otwiera wynik spotkania! Pomocnik Sandecji wykorzystał dobre zagranie Chmiela!

• Rozpoczynamy spotkanie!

• W gości piłkarze z Wielkopolski wygrali i zremisowali po trzy spotkania, zaś w sześciu musieli uznać wyższość gospodarzy. Osiem strzelonych bramek przy piętnastu zdobytych też nie jest powodem do dumy dla tej ekipy. Dla porównania Warta u siebie wygrała cztery mecze, tyle samo zremisowała i przegrała pięć (bilans bramkowy wynosi 16 goli do 19). Warta to kolektyw. Widać to choćby po autorach goli dla poznaniaków. Po trzy zdobyli Krzysztof Biegański, Robert Janicki i Łukasz Spławski. Dwa mają w dorobku Wojciech Fadecki i Grzegorz Szymusik. W trzech ostatnich kolejkach najbliższy rywal naszej drużyny zremisował u siebie 1:1 z GKS Tychy (gol Szymusika), przegrał 0:3 z ŁKS w Łodzi oraz wygrał po dreszczowcu z Podbeskidziem na własnym stadionie 4:3 (trafiali Michał Jakóbowski, Robert Janicki, Jakub Kiełb oraz Michał Żebrakowski.

• Zawodnicy Petra Nemca mieli udany początek sezonu, gdy pokonali 1:0 Stomil Olsztyn, zremisowali z Garbarnią 1:1, okazali się lepsi od Stali Mielec (1:0), wygrali z Puszczą Niepołomice także 1:0 i zremisowali 2:2 z Bytovią Bytów. Później było już o wiele gorzej: przyszły przegrane 1:4 z Podbeskidziem Bielsko-Biała, 0:2 z ŁKS Łódź, 0:1 z GKS Tychy czy 1:3 z Sandecją. W tym wrześniowym pojedynku gole dla gości z Małopolski zdobywali Maciej Małkowski, Damian Chmiel i Miłosz Kałahur. - Chcemy jak najlepiej zaprezentować się w starciu z Wartą. Jesteśmy głodni zwycięstw, ale najpierw musimy przełamać złą passę bez zdobytego gola. Bez tego niewiele będziemy mogli zdziałać - przytomnie zauważa Miłosz Kałahur.

• W ekipie z miasta nad Dunajcem muszą zatem popracować nad skutecznością - nie strzelając goli, ciężko o wygraną. Warto dodać, że z nominalnych napastników najwięcej trafień na swoim koncie, bo aż cztery, w bieżącej kampanii ma Mateusz Klichowicz. Mariusz Gabrych i Maciej Korzym mają w dorobku po dwa gole. Trzeba przyznać, że nie są to wyniki rzucające na kolana.

• Sandecja ma problemy ze zdobywaniem bramek. Tak było w meczach przeciwko GKS Katowice (0:0), Bruk-Bet Termalice Nieciecza (0:0), Stomilowi Olsztyn (0:0) czy Garbarni Kraków (0:1). Wystarczy też rzut oka na statystykę zdobytych goli w przekroju 24 ligowych kolejek, by stwierdzić, że sądeczanie nie lubią strzelać wielu bramek. Mają ich na koncie 23, o dziewiętnaście mniej niż liderujący Raków Częstochowa, o dziesięć mniej niż trzecia Stal Mielec.

• Skład gości:

• Skład gospodarzy:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań!

Remigiusz Szurek

Sandecja - Warta LIVE! Kiedy jeśli nie teraz?

Sandecja - Warta LIVE! Kiedy jeśli nie teraz? ©Remigiusz Szurek

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań ONLINE. Aż trudno w to uwierzyć - gospodarze tego spotkania nie wygrali w lidze od 28 listopada. Czy dzisiaj nastąpi upragnione przełamanie? Przeciwnik wydaje się być jak najbardziej w ich zasięgu. Relacja LIVE w GOL24 od 17:00.

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań ONLINE

Piątkowe starcie ze Stalą Mielec zostało przełożone na 3 kwietnia z uwagi na powołania zawodników do reprezentacji narodowych (w Sandecji był to Radosław Kanach w kadrze U-21 - przyp. red.).

W sobotę o godzinie 17 przeciwnikiem podopiecznych trenera Tomasza Kafarskiego będzie Warta Poznań, obecnie czternasta siła ligi.- Wierzę, że ta drużyna zacznie jeszcze seryjnie wygrywać - mówił po przegranej ze wspomnianą Garbarnią Tomasz Kafarski.

Seria bez gola trwa za długo

Ekipa z miasta nad Dunajcem nie potrafi pokonać bramkarzy od czterech kolejek.

Warta potrafi grać w piłkę

- Chcemy jak najlepiej zaprezentować się w starciu z Wartą. Jesteśmy głodni zwycięstw, ale najpierw musimy przełamać złą passę bez zdobytego gola. Bez tego niewiele będziemy mogli zdziałać - przytomnie zauważa Miłosz Kałahur.

Średniak w delegacji

W gości piłkarze z Wielkopolski wygrali i zremisowali po trzy spotkania, zaś w sześciu musieli uznać wyższość gospodarzy. Osiem strzelonych bramek przy piętnastu zdobytych też nie jest powodem do dumy dla tej ekipy. Dla porównania Warta u siebie wygrała cztery mecze, tyle samo zremisowała i przegrała pięć (bilans bramkowy wynosi 16 goli do 19).

Warta to kolektyw. Widać to choćby po autorach goli dla poznaniaków. Po trzy zdobyli Krzysztof Biegański, Robert Janicki i Łukasz Spławski. Dwa mają w dorobku Wojciech Fadecki i Grzegorz Szymusik.

W trzech ostatnich kolejkach najbliższy rywal naszej drużyny zremisował u siebie 1:1 z GKS Tychy (gol Szymusika), przegrał 0:3 z ŁKS w Łodzi oraz wygrał po dreszczowcu z Podbeskidziem na własnym stadionie 4:3 (trafiali Michał Jakóbowski, Robert Janicki, Jakub Kiełb oraz Michał Żebrakowski.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań?

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań TRANSMISJA TV

Z tego meczu nie zostanie przeprowadzona transmisja na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:00.