Mecz Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie...

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. W lidze niepokonani od lipca

Fortuna 1 Liga, 15. kolejka
2018-10-19 19:10

Sandecja Nowy Sącz

2

Wigry Suwałki

0

• Koniec spotkania! Sandecja Nowy Sącz pokonała Wigry Suwałki 2:0! Dziękujemy za uwagę!

• Zmiana w Sandecji. Zszedł Flaszka, wszedł Kanach.

• Arkadiusz Najemski zobaczył żółty kartonik.

• Żółtą kartką ukarany Filip Karbowy.

• Zmiana w zespole Sandecji. Zszedł Chmiel, wszedł Dudzic.

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Zszedł Gabrych, wszedł Klichowicz.

• Kolejna zmiana w Wigrach. Zszedł Mackiewicz, wszedł Stasiak.

• Zmiana w Wigrach. Zszedł Olszewski, wszedł Kwaśniewski.

• Adrian Karankiewicz zobaczył żółty kartonik.

• Miłosz Kałahur ukarany żółtym kartonikiem.

• Zmiana w zespole Wigier. Zszedł Kuriata, wszedł Polkowski.

• Żółty kartonik dla Kuriaty.

• GOL! Sandecja prowadzi już 2:0. Bramkę zdobywa Flaszka!

• Wracamy na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Maciej Małkowski z żółtą kartką za dyskusje z arbitrem.

• Damian Chmiel ukarany kartką za atak na Karbowym

• Michal Piter-Bucko ogląda żółty kartonik za ostre wejście od tyłu

• Zamieszanie w polu karnym, piłka ląduje pod nogami Damiana Chmiela, który czeka aż ta zrobi kozioł i uderza z woleja na bramkę!

• GOOOOOL! DAMIAN CHMIEL!

• Kwadrans za nami. Jak na razie w Nowym Sączu bez goli.

• Sebastian Jarzębak gwiżdże po raz pierwszy - zaczynamy mecz!

• Piątkowym rywalem Sandecji będą Wigry Suwałki, które młodym składem i z nieznanym szerzej trenerem robią wynik ponad stan. Ostatnio udało się odwrócić 0:2 na 2:2 z GKS-em Tychy.

• Gdyby wziąć w nawias porażkę Sandecji w Pucharze Polski (0:3 z Miedzią Legnica), to okazałoby się, że nie przegrała żadnego z jedenastu ostatnich meczów

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Sandecji Nowy Sącz z Wigrami Suwałki. Serdecznie zapraszamy!

red

Sandecja - Wigry LIVE! W lidze niepokonani od lipca

Sandecja - Wigry LIVE! W lidze niepokonani od lipca ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki ONLINE. W tym sezonie jeszcze nikt z gości nie wygrał przy Kilińskiego w Nowym Sączu. Czy uda się to drużynie opartej o zawodników dopiero co zbierających doświadczenie? Relacja LIVE w GOL24 od 19:10.

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki ONLINE

Miękkie lądowanie - to chyba właściwie określenie na sytuację Sandecji po spadku. Zmienił się trener, doszło do konkretnej przebudowy kadry, ale zespół i tak spisuje się na miarę oczekiwań; ma ledwie cztery punkty od liderującego Rakowa Częstochowa. Może to też dzięki powrotowi na stadion do Nowego Sącza? W każdym razie pośród kibiców panuje umiarkowany optymizm.

Gdyby wziąć w nawias porażkę Sandecji w Pucharze Polski (0:3 z Miedzią Legnica), to okazałoby się, że nie przegrała żadnego z jedenastu ostatnich meczów! Taką samą serią szczyci się jedynie wspomniany Raków. Inne drużyny, jak np. Bytovia Bytów, zdążyły się potknąć i zaliczyć stratę do tej dwójki.

Oglądaj mecze lig zagranicznych na żywo online w Player.pl >>>

Sonda

Kto wygra mecz 1. ligi: Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Wigry - Sandecja 0:1 (1 liga, 15.04.2017)
Sandecja - Wigry 2:1 (1 liga, 17.09.2016)
Wigry - Sandecja 2:0 (1 liga, 21.05.2016)

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w Polsacie Sport. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 19:10.