Mecz Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów ONLINE. Gdzie relacja...

1

Ruch Chorzów

0

• Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

• Naprawdę ciekawy mecz przy Alei Niepodległości 2. Jedna (piękna) bramka zdecydowała. Siarka świetnie inauguruje sezon, wygrywając z Ruchem.

• KONIEC! Siarka wygrywa z Ruchem 1:0!

• Gębalski przejmuje piłkę, Ropski ucieka obrońcom, ale ten pierwszy fatalnie zagrywa - w zasadzie wybija w aut.

• Kolejna szansa! Z linii pola karnego uderza Podgórski, ale Krupa paruje do boku! Nadolski czyści, ale Ruch ma aut!

• Główkuje Urbańczyk, ale wysoko nad bramką.

• Korner dla Ruchu. 4 minuty doliczone.

• Świetna kontrola nad piłką Gębalskiego. Dobrze wymanewrował obrońców i zagrał do Ropskiego, ale ofiarny wślizg jednego z obrońców Ruchu zastopował zawodnika Siarki!

• CÓŻ ZA SZANSA! Dobra wrzutka z prawej strony Komarnickiego, w środku idealnie na piłkę nabiegał Majewski, ale nie trafił w nią!

• I zapowiadana zmiana - Maik za Drobota.

• Jakiś uraz Drobota. Za chwilę konieczna będzie zmiana. Do wejścia już gotowy Kacper Maik.

• Kolejny dziś kiks Lecha i po raz kolejny Siarka nie jest w stanie tego wykorzystać. Tym razem źle przyjmował Radulj.

• ROPSKI! Kapitalna okazja! Głaz mocno wrzucił z prawej strony, a napastnik Siarki uderzył z 10 metrów, lecz zbyt lekko i Lech zdołał to wybronić!

• Czas na zmianę w Siarce, Kamil Woźniak zmienia Mateusza Janeczko.

• Żółta kartka dla Jakuba Głaza za faul na Urbańczyku. Wcześniej groźna akcja Ruchu, ale strzał Balickiego kapitalnie obronił Krupa!

• Boisko opuszcza też Mateusz Bogusz, a w jego miejsce Artur Balicki.

• Kędziora opuszcza plac gry, a w jego miejsce Mateusz Majewski.

• Robi się nerwowo. Jeden z piłkarzy Siarki leży na murawie, goście nie chcą przerwać gry. Kamil Beszczyński omal nie wparował na murawę, został zatrzymany w ostatniej chwili. Na trybunach sporo gwizdów, a sędzia uznał, że to dobry moment na krótką przerwę.

• LECH! ALEŻ PARADA! Świetna wrzutka w pole karne, tam Kubowicz odpalił atomową główkę, ale golkiper gości przeniósł piłkę nad poprzeczką! Korner!

• Na trybunach wymiana "uprzejmości" między kibicami Siarki i Ruchu.

• Poprawka - z Ruchu ucierpiał Bartolewski.

• Zderzenie Radulj z Urbańczykiem, potrzebna jest pomoc medyków.

• Radulj pięknie przymierzył z rzutu wolnego! Uderzył nisko, na długi słupek, Lech nie sięgnął piłki i Siarka prowadzi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!! KAMIL RADULJ!

• Gębalski faulowany tuż przed polem karnym i Siarka ma dobrą okazję na strzał z rzutu wolnego.

• I zapowiadana zmiana, Jakub Kowalski opuszcza plac gry, a w jego miejsce wchodzi Bartosz Nowakowski.

• Szykuje się zmiana w Ruchu, do wejścia gotowy Nowakowski.

• Niebezpieczne wejście Gębalskiego w okolicach linii środkowej. Rzut wolny dla gości.

• Groźnie! Piłka trafiła tuż przed pole karne do Walskiego. Ten dwukrotnie spróbował uderzenia, ale obie próby zablokowane.

• Zejście Gębalskiego do środka i ładny strzał, ale zdecydowanie zbyt lekki by zaskoczyć golkipera Ruchu.

• Próba Galary z około 23 metrów, ale wysoko nad bramką.

• Ładna kontra Siarki, Ropski po długim rajdzie wypuścił Gębalskiego, ale minimalnie zbyt mocno i Lech zdążył z interwencją.

• Fatalne "wejście" Galary - najpierw strata, a po chwili złe wybicie piłki. Nerwowo.

• Zaczynamy drugą połowę!

• ...a Eryk Galara zmienia Grzegorza Płatka.

• Podwójna zmiana w Siarce, Krzysztof Ropski zmienia Cezarego Kabałę...

• Bramek nie było, ale mecz ciekawy. Goście stworzyli sobie wprawdzie lepsze okazje, ale nie osiągnęli zbytniej przewagi. Wynik może pójść w obie strony, czekamy na drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy, bez bramek w Tarnobrzegu. Wracamy za kwadrans!

• Urbańczyk w uliczkę do Kędziory, ale ten na ofsajdzie. W międzyczasie arbiter doliczył 1 minutę.

• Dobre rozegranie autu przez Ruch - piłka powędrowała do całkowicie niepilnowanego Kędziory, ale ten uderzył prosto w Krupę.

• Kontra Siarki, ale Małkowski fauluje Radulj i zasłużenie zgarnia kartonik.

• Ładna akcja Ruchu, Urbańczyk zagrał do Kędziory, a ten kropnął potężnie nad bramką.

• Drobot powalczył na lewej stronie z Komarnickim, ale górą zawodnik Ruchu. Od bramki wznowi Lech.

• Ależ szansa Siarki! Janeczko dobrze wrzucił z rzutu wolnego, tam Nadolski główkował i nabił jednego z kolegów, a piłka o około pół metra minęła bramkę Lecha!

• Kontra Siarki, Kabała zagrał na środek, gdzie był Radulj, a ten z kolei oddał mocny, acz niecelny strzał. Chwilę później arbiter zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

• Faul Kubowicza na Boguszu - zasłużona kartka.

• Błąd Lecha, ale niewykorzystany przez Siarkę! Janeczko uderza prosto w golkipera Ruchu.

• Ależ błąd Obsta! Drobot ponownie dobrze dograł do środka, ale obrońca Ruchu skiksował, nabijając Gębalskiego! Na szczęście Obsta, piłka opuściła plac gry.

• Próba wrzutki Janeczki, ale wyszedł z tego bardziej "centrostrzał" i Lech łapie piłkę.

• Drobot ładnie zakręcił na lewej flance, mocno wbił piłkę do środka, a ta trafiła do Gębalskiego. Napastnik Siarki niespecjalnie wiedział co z nią zrobić, więc wycofał do Płatka, który po raz kolejny nie popisał się swoim uderzeniem.

• Gębalski przepuścił piłkę do Płatka, ale jego uderzenie tragiczne.

• Ależ próba Urbańczyka! Zawodnik Ruchu uderzył z połowy boiska widząc źle ustawionego Krupę, ale trafił w poprzeczkę!

• Kolejna szansa gości, Kowalski dobrze zagrał przed szesnastkę do Urbańczyka, ale jego strzał nad bramką!

• Dobra wrzutka Komarnickiego, do piłki skakał Podgórski, ale nie sięgnął.

• Duda w pojedynku biegowym pokonał Kędziorę, a zawodnik Ruchu jeszcze sfaulował defensora Siarki.

• Duży błąd Płatka w środku pola, stracił piłkę na rzecz bardzo aktywnego Bogusza, ale goście nie ruszyli z kontrą, tylko spokojnie rozgrywają atak pozycyjny.

• Obst czyściutko wyłuskał piłkę spod nóg Gębalskiego, goście ruszyli z kontrą - w doskonałej sytuacji znalazł się Bogusz, który otrzymał piłkę na 11. metrze, ale trafił w słupek!

• Strzał Bogusza sprzed szesnastki, ale pewnie łapie Krupa.

• Wrzutka Walskiego spod linii końcowej, Krupa nie ryzykował i przeniósł piłkę nad poprzeczką. Korner.

• Pierwsza ofensywna akcja gości, ale dobra interwencja Nadolskiego.

• Pierwszy gwizdek arbitra Urbana, od środka ruszają goście!

• Piłkarze już na murawie, za chwilę zaczynamy!

• Goście w ubiegłym sezonie Nice 1. ligi bardzo słabo radzili sobie na wyjazdach. Zaledwie 3 wygrane, 2 remisy i aż 12 porażek. Gospodarze natomiast na własnym obiekcie radzili sobie w kratkę - 8 wygranych, 2 remisy i 7 porażek.

• Piłkarzom z Chorzowa w ostatnim czasie niespecjalnie się wiedzie. Po spadku z Ekstraklasy przyszedł kolejny - tym razem z 1. ligi. Czy Ruch odwróci kartę i powróci na zaplecze Ekstraklasy? Zobaczymy!

• Na przedsezonowej konferencji prasowej, trener Siarki, Włodzimierz Gąsior zapowiadał, że w obecnym sezonie jego podopieczni mogą sprawić niespodziankę. W trakcie przerwy doszło do wielu przetasowań w szeregach Siarki, jednak filozofia szkoleniowca nie ulega zmianie - nadal chce jak najbardziej ogrywać młodzież.

• Na tarnobrzeskim stadionie pojawiło się już sporo kibiców gości i wciąż ich przybywa. Na sektorze Siarki dziś również można się spodziewać sporej frekwencji.

• Piłkarze Ruchu już zameldowali się na rozgrzewce. Gospodarze właśnie opuszczają szatnię.

• Witam serdecznie w to słoneczne popołudnie ze stadionu miejskiego w Tarnobrzegu! To już dziś startują rozgrywki 2. ligi, a dzisiejsze danie główne to mecz Siarki Tarnobrzeg z Ruchem Chorzów! Start o godzinie 17:00!

red

Mecz Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Andrzej Banas / Polska Press

Mecz Siartka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów ONLINE. W najbliższą sobotę, meczem przed własną publicznością z chorzowskim Ruchem, piłkarze tarnobrzeskiej Siarki zainaugurują sezon 2018/19. Gdzie śledzić przebieg meczu Siarka Tarnobrzeg? Relacja LIVE tylko w GOL24.PL!

SIARKA TARNOBRZEG - RUCH CHORZÓW ONLINE

W najbliższą sobotę, meczem przed własną publicznością z chorzowskim Ruchem, piłkarze tarnobrzeskiej Siarki zainaugurują sezon 2018/19. Po zmianach kadrowych i okresie przygotowawczym trener Włodzimierz Gąsior nie kryje optymizmu.

- Na pewno nie będziemy słabsi niż w ubiegłym sezonie, wręcz przeciwnie – śmiem twierdzić, że zarówno dla dziennikarzy, kibiców, a może i nawet samych zawodników, ten zespół będzie ciekawą niespodzianką – powiedział na przedsezonowej konferencji prasowej szkoleniowiec Siarkowców.

Priorytetem klubu w letnim okienku transferowym było, jak podkreślił trener Gąsior, wzmocnienie formacji defensywnej.
- W ostatnich sezonach traciliśmy zdecydowanie zbyt dużo bramek, dlatego rozpoczęliśmy ruchy transferowe od pozyskania Łukasza Nadolskiego, który ze swoim doświadczeniem gwarantuje uspokojenie gry w tyłach.

Po spadku z I ligi w zespole Ruchu trwa kadrowa rewolucja. Klub opuściło już 13 zawodników, a trener Dariusz Fornalak stara się zbudować nową drużynę, która będzie mogła walczyć o jak najwyższe miejsce w II lidze.

– Ta operacja zaczęła się już wcześniej, bo w trakcie rundy wiosennej – powiedział trener Fornalak. – Była to operacja na żywym organizmie bo zamiast próbować nowe warianty gry w meczach sparingowych my musieliśmy robić to w spotkaniach o punkty. – Na razie chcę wiedzieć jak będzie wyglądał zespół, a dopiero później mówić o celach na ten sezon. Taki klub jak Ruch zawsze stara się jednak grać o jak najwyższe miejsce – powiedział trener Fornalak, a 38-letni Kędziora nie owijał w bawełnę: – Musimy zrobić wszystko, żeby awansować, bo II liga to na pewno nie jest miejsce dla Niebieskich.

SIARKA TARNOBRZEG - RUCH CHORZÓW LIVE

Mecz Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów w 1. kolejce II ligi zostanie rozegrany w sobotę 21 lipca. Początek spotkania Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów o godzinie 17:00. Niestety żadna telewizja nie planuje transmisji na żywo z meczu Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów. Relacja LIVE tylko w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.