Tomasz Pszonak
Mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO Polskapress
Mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia ONLINE. Powrót do ligowej rzeczywistości po reprezentacyjnej przerwie. Śląsk Wrocław podejmuje na własnym stadionie zespół Arki, która w poprzedniej zaznała bardzo ważnej porażki. Gdynianie ulegli w Derbach Trójmiasta Lechii Gdańsk. Gospodarze dzisiejszego spotkania pamiętają porażkę z początku rozgrywek i chcą się zrewanżować. Kto zgarnie dziś pełną pulę?

Mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia ONLINE

Oba zespoły dzieli jedynie punkt w ligowej tabeli, więc można spodziewać się wyrównanego pojedynku. To będzie mecz do którego obie drużyny podchodzą w innych humorach. Arka przegrała dwa ostatnie spotkania: z Legią oraz derby z Lechią na własnym stadionie. Śląsk za to przerwę reprezentacyjną wykorzystał na rozegranie sparingu z Wisłą Kraków i zwyciężył 1:0 po bramce Roberta Picha.

Dzisiejszego popołudnia powinniśmy obejrzeć pojedynek dwóch napastników: Marcina Robaka i Rafała Siemaszki. Obaj piłkarze są ważnymi elementami układanek swoich szkoleniowców, więc kibice we Wrocławiu mogą spodziewać się dziś wielu pojedynków tych zawodników z obrońcami. Który ze snajperów da więcej radości swoim fanom? Siemaszko ma patent na defensywę Śląska i strzelił już trzy gole tej drużynie w tym roku. Z kolei Robak w aktualnych rozgrywkach ma już dziesięć goli na swoim koncie i na pewno będzie chciał podwyższyć swój wynik.

NIE ZAGRAJĄ:

Śląsk: Djordje Cotra, Michał Mak
Arka: Michał Nalepa

OSTATNIE SPOTKANIA:

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 3:0 (03.11)
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 3:0 (27.10)
Wisła Płock - Śląsk Wrocław 4:1 (23.10)

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0:1 (03.11)
Legia Warszawa - Arka Gdynia 2:0 (29.10)
Chrobry Głogów - Arka Gdynia 0:2 (25.10

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA:

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 4:2 po dogrywce w 1/16 Finału Pucharu Polski (10.08)
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 2:0 (16.07)
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 4:1 (19.05)
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 0:2 (18.12.2016)
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 2:0 (13.08.2016)

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Śląsk: Wrąbel - Pawelec, Celeban, Tarasovs, Augusto - Chrapek, Srnić - Pich, Vacek, Kosecki - Robak

Arka: Šteinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Warcholak - Kun, Sołdecki, Szwoch - Kakoko, Piesio - Siemaszko

Śląsk - Arka TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać w telewizji?

Transmisję z meczu Śląsk - Arka przeprowadzi stacja Canal+Sport. Początek meczu o 15:30. Studio przedmeczowe już od 15:10. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24! Startujemy 20 minut przed pierwszy gwizdkiem arbitra.