Mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice ONLINE. Gdzie oglądać w...

Piast Gliwice

0

• Koniec meczu! Śląsk Wrocław w pierwszej kolejce pokonuje Piasta Gliwice 2:0!

• Putnocky bardzo pewnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• 5 minut doliczone do tego meczu.

• I jeszcze jedna roszada. Mariusz Pawelec opuszcza murawę, a w jego miejsce Mark Tamas.

• Maciej Pałaszewski zmienia Jakuba Łabojko.

• Minimalnie niecelne uderzenie Patryka Lipskiego! Mało brakowało!

• Robert Pich zablokowany przez rywali.

• Kolejna zmiana. Mateusza Praszelika zmienia Przemysław Bargiel.

• Pierwsza zmiana również w drużynie z Wrocławia. Mathieu Scalet wchodzi, a schodzi Fabian Piasecki.

• Kristopher Vida zmieniony przez Tiago Alvesa. Waldemar Fornalik przeprowadził już wszystkie zmiany.

• Śląsk Wrocław widać, że chce już utrzymać wynik. Piast próbuje, ale nie może przebić się przez wrocławski mur.

• Patryk Lipski nie trafia w bramkę z 5 metrów! To powinien być gol!

• Z murawy schodzi też Patryk Sokołowski, a do polskiej piłki powraca Jakub Świerczok!

• Waldemar Fornalik szuka rozwiązania na odwrócenie losów tego spotkania. Teraz przeprowadza podwójną zmianę. Dominika Steczyka zmienia Arkadiusz Pyrka.

• Dominik Steczyk ukarany żółtą kartką.

• Piast stara się zaatakować, ale świetnie ustawia się dzisiaj obrona gosodarzy.

• Defensywa Piasta zażegnuje niebezpieczeństwo spod swojej bramki po zagraniu z rzutu rożnego.

• Michał Żyro zmienia Piotra Parzyszka.

• Niezłe dośrodkowanie Kirkeskova, ale defensywa Śląska zdołała przerwać akcję.

• Świetnie rozegrany rzut wolny. W polu karnym Piasta odnalazł się Celeban, który pokonuje Placha!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piotr Celeban podwyższa prowadzenie!

• Pewne piąstkowanie Putnockiego. Bramkarz Śląska zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Patryk Lipski zmienia w przerwie Sebastiana Milewskiego.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy. Śląsk Wrocław wykonał bardzo szybki cios i do przerwy prowadzi z Piastem 1:0!

• Mikkel Kirkeskov ukarany żółtą kartką.

• Bardzo niecelny strzał z dystansu Piotra Celebena.

• Ależ było blisko bramki dla Piasta! Najpierw świetnie broni Putnocky, a później z linii bramkowej piłkę wybija Pawelec!

• Waldemar Sobota z rzutu wolnego, ale prosto w ręce Placha.

• Piotr Parzyszek uderza głową, ale trafia prosto w Putnockiego.

• Dobrze ustawiona defensywa Piasta radzi sobie z atakami Śląska.

• Dużo fauli i tempo trochę spadło. Czekamy na kolejne sytuacje.

• Świetne uderzenie Mateusza Praszelika! Młody zawodnik pomylił się nieznacznie!

• Niezłe dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale w ostatnim momencie goście zażegnują niebezpieczeństwo.

• Zakotłowało się pod bramką gości, ale wszystko zakończyło się tylko rzutem rożnym.

• Frantisek Plach świetnie broni strzał Fabiana Piaseckiego!

• Kompletnie nieudane uderzenie głową Steczyka.

• Teraz zagrozić próbował Dominik Steczyk, ale również został powstrzymany.

• Piotr Parzyszek skutecznie powstrzymany przez defensywę gospodarzy.

• Niezła próba Praszelika! Zabrakło tylko trochę dokładności.

• Co za początek meczu w wykonaniu Śląska! Świetna akcja nowych zawodników! Mateusz Praszelik dograł idealnie do Fabiana Piaseckiego i jest 1:0.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Fabian Piasecki otwiera wynik meczu!

• Wojciech Myć używa gwizdka po raz pierwszy.

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• W ekipie Piasta szykuje się inny duży powrót. Na ławce trzeciej drużyny poprzedniego sezonu zasiadł dzisiaj Jakub Świerczok. Czy były już napastnik Łudogorca Razgrad dostanie już w tym szansę udowodnienia swoich niemałych umiejętności?

• Dużo emocji przyniesie dzisiaj powrót Waldemara Soboty na wrocławski stadion. Kibice Śląska na pewno z dużym entuzjazmem przyjmą byłego reprezentanta Polski.

• Piast Gliwice już niedługo walczyć będzie w eliminacjach Europejskich Pucharów. W najbliższy czwartek zmierzą się z Dynamo Mińsk. Wrocławianom została już tylko walka w PKO Ekstraklasie.

• Oba zespoły mają już za sobą jeden ważny mecz. 1/32 finału Pucharu Polski lepiej wspominać będzie Piast. Podopieczni Waldemara Fornalika pewnie pokonali Resovię Rzeszów i awansowali do kolejnej runy. Śląsk natomiast przegrał po rzutach karnych z innym pierwszoligowcem - ŁKS-em Łódź.

• Dzień dobry Państwu! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu Śląsk Wrocław - Piast Gliwice!

Mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Marzena Bugala Polska Press

Mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice ONLINE. W swoim pierwszym meczu ligowym w nowym sezonie Śląsk Wrocław zagra u siebie z Piastem Gliwice. W zespole gospodarzy uporali się już z koronawirusem. Relacja na żywo z meczu Śląsk - Piast live w GOL24.pl.

Mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice ONLINE

Kontuzje Krzysztofa Mączyńskiego, Guillermo Cotugno i Dino Stigleca. Koronawirus u Erika Exposito i jeszcze kolejnego piłkarza. Wyłączeni przez tydzień z treningów Mark Tamas i Israel Puerto. Sprzedaż Przemysława Płachety.
Słaba konkurencja na skrzydłach, gdzie wciąż Dariusz Sztylka szuka wzmocnień. Do tego brak Michała Chrapka, który - co by o nim nie mówić - był pierwszym wyborem Vitezslava Lavicki w poprzednim sezonie. Na Śląsk w ostatnich dniach spadły chyba wszystkie możliwe plagi egipskie.

Doprawdy, trudno oceniać, na co stać wrocławian w nowych rozgrywkach. Niby stracili jedynie Płachetę, niby przeprowadzili obiecujące transfery, poszerzyli kadrę. Dołączyli do niej gwiazdę, bo w takim kontekście odbierana jest przyjście Waldemara Soboty. Jednak kontuzje i słaby mecz pucharowy z ŁKS-em w Łodzi, zacierają ten obraz.

- W zeszłym sezonie wszyscy w Śląsku pokazaliśmy, że idziemy do góry. Wykonaliśmy dobrą pracę i mieliśmy dobre wyniki. Oczywiście teraz chcemy utrzymać przynajmniej ten poziom - mówi przed pierwszym meczem trener Lavicka. - Nie będzie to łatwe. Wiemy, że wszystkie zespoły chcą grać w górze tabeli. Mam nadzieję, że jeśli utrzymamy jedność i wzajemne wsparcie w drużynie, klubie i razem z kibicami, to będziemy w stanie kontynuować drogę w kierunku obranym w zeszłym sezonie - dodaje Czech.

Piast Gliwice w dobrych nastrojach zainauguruje rywalizację w PKO Ekstraklasie. W pierwszym meczu tego sezonu gliwiczanie pokonali bowiem Resovię 4:0 i awansowali do II rundy Pucharu Polski. We Wrocławiu poprzeczka zawieszona będzie jednak dużo wyżej niż w Rzeszowie, ale trener Waldemar Fornalik jest przed meczem ze Śląskiem optymistą.

- Robimy wszystko, aby z każdym dniem nasza forma była coraz lepsza. Myślę, że fragmenty dobrej gry było widać już w spotkaniu Pucharu Polski. Na pewno trochę brakuje gier kontrolnych, w których moglibyśmy szukać optymalnych rozwiązań, a tak to będzie się to działo w trakcie meczów ligowych. Drużyna jest w dobrej dyspozycji i pokażemy to w sobotę ze Śląskiem Wrocław - powiedział trener Fornalik.

Mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice TRANSMISJA TV

Mecz Śląsk - Piast na żywo będzie transmitowany w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Wstęp do meczu rozpocznie się o godz. 17:10. Mecz skomentują Robert Skrzyński i Maciej Murawski

17:30 Śląsk Wrocław - Piast Gliwice online