Mecz Slavia Praga - FC Barcelona ONLINE. Czesi tanio skóry...

Mecz Slavia Praga - FC Barcelona ONLINE. Czesi tanio skóry nie sprzedadzą. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa F
2019-10-23 21:00

Slavia Praga

1

FC Barcelona

2

• Koniec meczu! Slavia postraszyła Barcelonę, która jednak wywozi z Pragi komplet punktów po wygraniu (2:1). Bramki dla Barcelony strzelili Messi (3') i Olayinka (57', samob.), a dla Slavii Boril (50').

• Żółta kartka dla Ousmane Dembele za faul.

• Husbauer uderza zza linii 16. metra tuż obok bramki! Gospodarze z Jindrichem Trpisovskym nie mogą uwierzyć, jak to nie wpadło!

• Soucek wyskakuje najwyżej do centry z narożnika. Ter Stegen chwyta piłkę na linii bramkowej!

• Atak Slavii przynosi korner. W "szesnastce" Barcelony jest już Kolar, bramkarz gospodarzy!

• Kontra Barcelony zmarnowana przez Messiego, który podając do Dembele trafia w Kudelę.

• Goście zamknięci ok. 30 metrów od własnej bramki. Niezła centra z lewej strony w pole karne, skąd strzał Soucka głową broni ter Stegen.

• Bobby Madden dolicza 5 minut do drugiej odsłony.

• Messi łamie akcję w stylu Robbena, po czym uderza technicznie w stronę dalszego rogu. Wyciągnięty jak struna Kolar paruje strzał!

• Tymczasem w Mediolanie Inter podwyższa prowadzenie. Gola w 88. minucie strzelił Candreva. Wcześniej Martinez nie wykorzystał rzutu karnego.

• Zakotłowało się przed bramką ter Stegena. Pique w kung fu wybija piłkę. Po chwili obrona Barcelony rzucała się, by blokować kolejne strzały gospodarzy!

• W tym blisko 1 000 widzów z Barcelony

• Arthur schodzi, Ivan Rakitić wchodzi. Limit zmian w obu zespołach został już wykorzystany.

• ... w której strzał Suarez z lewej strony pola karnego, ale Kolar broni!

• Olayinka w roli lewoskrzydłowego. Jego centrę wybijają obrońcy Barcelony, zaczynają kontrę...

• Husbauer podaje na 18. metr do Borila, którego strzał został zablokowany.

• Vidal fauluje Olayinkę tuż przy linii bocznej pola karnego.

My chcemy gola!

- skandują kibice Slavii.

• Zmiana również w "Dumie Katalonii". Arturo Vidal w miejsce Sergio Busquetsa.

• ... a za Nicolae Stanciu wchodzi Josef Husbauer.

• Podwójna zmiana u gospodarzy. Mick van Buren wchodzi za Lukasa Masopusta...

• Żółta kartka dla Petra Sevcika za ciśnięcie piłką w murawę.

• Messi nie zdołał skierować piłki do siatki po podaniu Alby! A przed sobą miał tylko Kolara!

• Pojedynek Pique z Olayinką na lewej stronie. Stoper Barcelony pada na murawę jak rażony piorunem, co sędzia uznał za faul Nigeryjczyka. Ten nie może uwierzyć w taką interpretację.

• Powalczyli na skrzydle Soucek z Semedo. Zdaniem sędziego przewinił Portugalczyk.

• 12/3 Strzały/strzały celne 10/4

• Żółta kartka dla Peter Olayinki za "stempel na nodze Busquetsa.

• Suarez marnuje "setkę"! W sytuacji sam na sam z Kolarem uderza z bliska obok bramki! To powinien być gol!

• Ousmane Dembele zmienia bezbarwnego Antoine'a Griezmanna.

• Slavia radzi sobie bez problemu z kornerem "Dumy Katalonii".

• Messi przed szansą ustrzelenia dubletu! Po podaniu Alby "zabrał się" z piłką w pole karne, mijając 3 rywali jak slalomowe tyczki, ale ostatecznie wywalczył "tylko" rzut rożny!

• Żółta kartka dla Jana Borila

• Ostre wejście Borila w Messiego. Argentyńczyk nie podnosi się z murawy.

• Przewinienie Masopusta. Powinien uważać - ma przecież na koncie kartkę.

• Gospodarze krótko cieszyli się z remisu, a trafienie samobójcze jeszcze bardziej boli. Po wrzutce Messiego z rzutu wolnego w ok. prawego narożnika pola bramkowego piłka otarła się od Olayinki i spada pod nogi Suareza. Ten uderza z ostrego kąta tak, że trafia w Nigeryjczyka i piłka po rykoszecie wpada do siatki!

• CO ZA PECH PETERA OLAYINKI! SAMOBÓJ!!!

• Żółta kartka dla Lukasa Masopusta za faul blisko pola karnego.

• 15. sezon Lionela Messiego w Lidze Mistrzów z co najmniej jedną bramką

• Stanciu uderza z dystansu tuż obok bramki! Brakowało naprawdę niewiele!

• Znowu ożywiły się trybuny w momencie kontry Slavii. Podanie do Olayinki, który jednak dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Slavia zasługiwała na gola i jest! Masopust przejął piłkę przed linią 16. metra i osaczony przez 2 rywali podaje do wbiegającego Borila. Ten kopnął z dużego palca tak, że mimo rozpaczliwej interwencji ter Stegena piłka zatrzymała się w siatce!

• SZAŁ RADOŚCI NA TRYBUNACH! JAN BORIL WYRÓWNUJE!!!

• UWAGA: "Duma Katalonii" nie może wyjść z własnej połowy. Dała się zamknąć ok. 25-30 metrów od własnej bramki. Slavia nie zdołała przebić się przez kataloński (podwójny) mur.

• Zablokowany strzał Soucka zza pola karnego. Od odbitej piłki dopadł Olayinka, ale podaje nie w tempo.

• Druga połowa rozpoczęta. Goście bez zmian personalnych.

• Na drugą połowę wychodzi Stanislav Tecl za Jaroslava Zeleny'ego.

• Wracamy do Pragi na drugie trzy kwadranse spotkania 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym Slavia Praga podejmuje Barcelonę. Po pierwszej połowie prowadzą goście dzięki bramce Lionela Messiego już w 3. minucie spotkania. W miarę upływu czasu to jednak gospodarze mieli 2-3 świetne okazje do zmiany wyniku, ale na przeszkodzie stał ter Stegen.

Co nas czeka po zmianie stron?

• +2' Koniec pierwszej połowy. Po bramce Lionela Messiego w 3. minucie Barcelona prowadzi w Pradze ze Slavią. Przy odrobinie większej skuteczności (i przy spokoju Masopusta), to gospodarze schodziliby do szatni przy prowadzeniu!

• +1' Masopust dopada do piłki na 18. metrze po nieudanym przyjęciu Pique. Uderza natychmiast w stronę prawego dolnego rogu, ale pomylił się nieznacznie!

• Suarez podaje na prawą stronę do de Jonga lub Semedo. Ci stojący obok siebie nie ruszyli do tego nieudanego zagrania, który ironicznie skwitowali kibice Slavii.

• Ze strzałem Stanciu radzi sobie ter Stegen.

• Ręką blisko swojego pola karnego zagrał Pique. Rzut wolny dla gospodarzy z lewej flanki.

• Laga na Olayinkę skazana na porażkę. Piłkę łapie ter Stegen.

• Ole! Ole! Ole!

- niosło się po każdym celnym podaniu piłkarzy Slavii. Pozytywna reakcja czeskich kibiców.

• Suarez powinien zakończyć tę kontrę! Z trzema-czterema kolegami zwlekał ze strzałem, w końcu z prawej strony "szesnastki" przymierzył de Jong, ale Kolar nogami posyła piłkę na korner!

• Anemiczna próba Suareza z narożnika pola bramkowego nie mogła zaszkodzić Kolarovi.

• Po chwili bramkarz Barcelony z trudem, wyciągnięty jak struna, przenosi piłkę nad poprzeczką po uderzeniu Olayinki!

• Jęk zawodu czeskich kibiców! Nie ma co się dziwić! Zeleny urwał się lewą stronę i podaje do Masopusta, Ten uderza płasko w środek bramki, czym trochę ułatwił interwencję ter Stegenowi!

• Żółta kartka dla Jordiego Alby za faul w środku pola.

• Slavia Praga jest 33. drużyną w Lidze Mistrzów, której bramkę strzelił Lionel Messi. Wyrównał osiągnięcie CR7 i Raula

• Po chwili Masopust "poklepał" z Coufalem i wbiegł w pole karne "Dumy Katalonii". Czysto przepchnął go Pique.

• Piątką z kontrą wychodzili piłkarze Jindricha Trpisovsky'ego. Stanciu chciał prostopadle podać między stoperów do Olayinki, ale zorientował się w tym Lenglet.

• Suarez teraz miał dogodną okazję! Uderza z pola karnego obok prawego słupka!

• A teraz Kolarowi włączył się Neuer. Na ok. 30 metrze powalczył z Suarezem. Poradził sobie z Urugwajczykiem!

• Rzut wolny dla gości z prawej strony. Messi wrzuca na 13. metr, gdzie piłka po bilardzie wpada w ręce Kolara.

• Semedo popędził prawą stronę co sił. Zagrywa w pole karne niemal z linii końcowej, ale niedokładnie.

• 41% Posiadanie piłki 59%

• Tymczasem w Mediolanie Inter prowadzi z BVB po bramce Martineza w 24. minucie.

• Messi na prawej stronie zdołał wywalczyć rzut rożny. Gospodarze radzą sobie w tej sytuacji.

• Po chwili Sevcik uderza z dalszej odległości. Piłka przelatuje metr nad poprzeczką, ale trafia w głowę jednego z czeskich kibiców.

• NIE MA REMISU W PRADZE!!! Sevcik urwał się w środku pola i podaje na lewą stronę do Borila. Ten w polu karnym wycofuje w stylu Łukasza Piszczka do Zeleny'ego, który zupełnie niepilnowany uderza przed siebie wprost w ter Stegena!

• Swvcik podaje z prawej strony na 30. metr od bramki ter Stegena. Ten nie poszedł za akcją, a spodziewał się zagrania do nogi.

• A teraz Messi zagrywa między stoperów na wolne pole do Suareza. Ten ruszyłby sam na bramkę Slavii, gdyby... piłka nie trafiła go w nogę.

• Masopust przejął bezpańską piłkę w środku pola. Chciał "uruchomić" na prawej stronie Coufala, ale tern na razie nie "wszedł" dobrze w mecz. Prosta strata 6-krotnego reprezentanta Czech.

• Po chwili Messi biegł wzdłuż linii 16. metra w poszukiwaniu miejsca do oddania strzału. Osaczony przez 2-3 rywali zdołał podać na prawą stronę "szesnastki" do de Jonga, którego nonszalanckie dośrodkowanie nie znalazło adresata.

• De Jong dostaje górne podanie w "szesnastce" gospodarzy. Nie zdołał opanować piłki "w parterze", co wykorzystał Hovorka.

• Tuż przed pierwszym gwizdkiem...

• Olayinka wślizgiem wyłuskał piłkę Messiemu spod nóg na linii 16. metra. Gdyby się pomylił i spowodował upadek Argentyńczyka, to sędzia raczej wskazałby na "wapno".

• Dla Lionela Messiego to 113. gol w Lidze Mistrzów.

• Teraz gospodarzom udało się przedrzeć prawą stroną. Rajdem popisał się Olayinka, który wrzuca w pole karne do Borila, ale ten nie zdołał uderzyć na bramkę - uprzedził go Semedo!

• Szybkie otwarcie Blaugrany po olbrzymim błędzie defensywy Slavii. Prosta strata przed polem karnym na rzecz Messiego, który wymienił się podaniami z Arthurem, po czym bez przyjęcia - po podaniu zwrotnym - uderza tuż przy lewym słupku!

• GOL DLA BARCELONY! LIONEL MESSI!!!

• Krótkie rozegranie z Arthurem, który centruje bardzo źle. Piłka przechodzi przez całe pole karne.

• Alba podłączył się lewą stroną. Wywalczył rzut rożny.

• Soucek na prawej stronie do Coufala. Ten nie miał miejsca, by rozpędzić się. W prosty sposób traci piłkę.

• Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta.

• Natomiast Hovorka i Pique powinni uważać dzisiaj na kartki. "Żółtko" w dzisiejszym spotkaniu skutkuje przerwą w następnej kolejce.

• Przy Bobbym Maddenie są już obaj kapitanowie - Tomas Soucek i Lionel Messi. Wcześniej, rzecz jasna, hymn Ligi Mistrzów.

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Livescore z meczu Inter - Borussia Dortmund będzie pojawiać się w tej relacji.

• Po dwóch spotkaniach w fazie grupowej gospodarze dzisiejszego spotkania mają na koncie 1 punkt po remisie z Interem, który o 21 podejmuje u siebie Borussię Dortmund. W

Z kolei "Duma Katalonii" jest wiceliderem z 4 "oczkami" - przez słabszy bilans bramkowy ustępuje właśnie BVB.

• Rezerwowi Slavii: Kovar - Frydrych, Holes, Husbauer, Skoda, Tecl, van Buren.

Rezerwowi Barcelony: Neto - Dembele, Fati, Junior Firpo, Rakitić, Todibo, Vidal.

• Przed rozpoczęciem spotkania warto przeczytać zapowiedź:

• Coraz bliżej do meczu

• Na relację NA ŻYWO z tego spotkania zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór i kłaniam się nisko!

• W trzecim spotkaniu grupy F skazywana na pożarcie Slavia Praga zmierzy się z walczącą co rok o triumf w Lidze Mistrzów Barceloną. Pierwszy gwizdek sędziego Bobby'ego Maddena już za 20 minut!

Slavia - FC Barcelona LIVE! Czesi tanio skóry nie sprzedadzą

Slavia - FC Barcelona LIVE! Czesi tanio skóry nie sprzedadzą ©AFP/East News

Mecz Slavia Praga - FC Barcelona ONLINE. Czesi potrafią grać w piłkę. Także (a może zwłaszcza?) z najlepszymi. Ostatnio przekonała się o tym reprezentacja Anglii, która przegrała 1:2. Czy "Duma Katalonii" również polegnie na tym samym stadionie, w spotkaniu grupy F Ligi Mistrzów? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Mecz Slavia Praga - FC Barcelona ONLINE

W grupie śmierci Slavia zajmuje ostatnie miejsce. Już zdążyła się jednak dać we znaki pozostałym drużynom. Z Interem Mediolan potrafiła prowadzić na San Siro do 92 minuty. Mecz zakończył się pechowym wynikiem 1:1. Z kolei u siebie nie wyglądała gorzej od Borussii Dortmund, która pod bramką okazała się po prostu skuteczniejsza - i wygrała 2:0.

Slavia czuje respekt do Barcelony, ale nie zamierza przed nią klęknąć ani w żaden sposób ułatwić jej zadania. I nie są to puste słowa. Jeszcze w kwietniu stoczyła wyrównany bój o półfinał Ligi Europy z Chelsea, która później sięgnęła po trofeum. Czeska drużyna przegrała z nią tylko 3:4 i 0:1.

Mecz Slavia - Barcelona będzie pierwszym w historii. "Duma Katalonii" miała okazję wcześniej mierzyć sie z czeskimi drużynami, ale nigdy ze Slavią. UEFA wylicza, że Lionel Messi trafiał wtedy średnio co 60 minut. Czyli na naszych sąsiadów ma patent...

Środowe zawody poprowadzi Szkot Bobby Madden. Za VAR odpowiedzialni będą Holendrzy: Pol van Boekel i Joost van Zuilen.

Przypuszczalne składy na mecz Slavia Praga - FC Barcelona:

Slavia: Kolář - Coufal, Kúdela, Frydrych, Bořil - Masopust, Ševčík, Souček, Stanciu, Olayinka - Tecl.
FC Barcelona: Ter Stegen - Semedo, Piqué, Lenglet, Alba - De Jong, Busquets, Arthur - Messi, Suárez, Griezmann.

Nie zagrają w meczu Slavia Praga - FC Barcelona:

Slavia: Traore, Hovorka, Takacs.
FC Barcelona: Roberto, Umtiti.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

- - - - -

Mecz Slavia Praga - FC Barcelona TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport Premium 1. W internecie mecz w płatnej aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Bożydar Iwanow - Libor Pala. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 21:00. Zapraszamy!