Słowacja

1

Ukraina

2

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji z tego meczu, a teraz przenosimy się do Berlina! Oby ten wieczór był radosny!

• Sytuacja w grupie E robi się niezwykle ciekawa. Ukraina po wygranej dołącza do Słowacji i Rumunii, bo wszystkie zespoły mają po 3 punkty. Belgia z zerowym dorobkiem gra jutro z Rumunią.

• Koniec meczu! Ukraina wygrywa ze Słowacją 2:1!

• Słowacja próbuję walczyć o remis, ale gra chaotycznie pod bramką Ukrainy.

• Ostatnia zmiana w szeregach Ukraińców. Maksym Taławierow zastąpił Mykolę Szaparanko.

• Do podstawowego czasu gry doliczone co najmniej 5 minut.

• Wrzutka z narożnika boiska bez zagrożenia.

• Słowacy wywalczyli rzut rożny. Będzie okazja na dobre dośrodkownaie.

• Roszada także u Słowaków. Leo Sauer zastąpił Ivana Schranza.

• Natomiast Serhij Sydorczuk zastąpił Wołodymyra Brażko.

• Rusłan Malinowskyj zmienił Mychajło Mudryka

• Juraj Kucka fatalnie uderzył z rzutu wolnego.

• Roman Jaremczuk ukarany żółtą kartką.

• Mykola Szaparenko fantastycznie zagrał prostopadle do Romana Jaremczuka, ten przyjął piłkę i precyzyjnym uderzeniem - pokonał Martina Dobravkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Właśnie to się stało!!! Roman Jaremczuk dale prowadzenie Ukrainie!!!

• W ostatnich minutach więcej z gry ma reprezentacja Ukrainy, ale wciąż nie potrafi zadać drugiego ciosu.

• Dłuższa akcja Ukrainy, ale żaden z graczy nie zdołał oddać celnego strzału.

• Znakomity kontratak Ukrainy, Roman Jaremczyk wpadł w pole karne, zagrał do Michajło Mudryka, ale ten trafił tylko w słupek!

• Słowakom taki wynik odpowiada, ale Ukraina musi walczyć o strzelenie drugiego gola.

• Słowacy starają się utrzymać przy piłce w środku pola, ale Ukraińcy grają bardzo agresywnie.

• Natomiast Adam Obert zmienił Davida Hancko.

• Dwie roszady także u Słowaków. Tomas Suslov zastąpił Lukasa Haraslina

• Natomiast Ołeksandr Zubkow pojawił się w miejsce Artema Dowbyka.

• Dwie roszady w ekipie Ukrainy. Roman Jaremczuk zmienił Andrija Jarmolenkę

• Prostopadłe, ale niecelne podanie w okolice pola karnego Słowacji.

• David Hancko ucierpiał bez kontaktu z rywalem. Zapowiada się na zmianę.

• Natomiast Laszlo Benes zmienił Ondreja Dudę.

• Dwie zmiany w ekipie Słowaków. David Strelec zastąpił Roberta Bożenika

• Mykola Szaparenko dorzucił w pole karne rywali, ale Martin Dubravka pewnie interweniował.

• Ukraińcy chcą pójść za ciosem. Przejęli inicjatywę i atakują bramkę Słowaków.

• Znakomita akcja Ukrainy. Ołeksandr Zinczenko wypatrzył w polu karnym Mykolę Szaparenkę, który precyzyjnym uderzeniem pokonał słowackiego bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Mykoła Szaparenko daje wyrównanie!!!

• Lukas Haraslin ruszył lewą stroną boiska, ale zagrał wprost w ręce bramkarza rywali.

• Zakotłowało się pod słowackim polem karnym, ale bez celnego strzału na bramkę Słowacji.

• Kolejny faul, tym razem pod polem karnym Ukraińców faulowali Słowacy.

• Wracamy do gry. Obyło się bez poważniejszych urazów.

• Ostre starcie zaraz po wznowieniu gry. Potrzebna interwencja służb medycznych.

• Zaczynamy drugą część spotkania!

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę Merkur Spiel-Arena w Dusseldorfie. Zaraz wznowimy drugą połowę.

• Koniec pierwszej odsłony. Słowacja gra lepiej i zasłużenie prowadzi z Ukrainą. Wracamy za kwadrans!

• Próba przewrotki po rożnym Słowaków - nieudana!

• Haraslin uderza! Celnie, ale bramkarz odbija piłkę.

• Nasi południowi sąsiedzi dobrze odcinają od podań Dowbyka.

• Słupek po akcji Ukraińców! Wielkie zamieszanie przerywa gwizdek sędziego. Był spalony.

• Ukraina nie potrafi odpowiedzieć. Słowacja świetnie się broni.

• Tymczyk kompletnie nie radzi sobie na boku obrony z Haraslinem. Co rusz ten skrzydłowy wpada w pole karne lub jego okolice.

• Tym razem Haraslin niedokładnie wrzuca w pole karne. Ale gra imponująco.

• Mudryk... Fatalny finisz. Uderzył wysoko w trybuny.

• Gol dla Słowacji na nagraniu:

• Słowacja kontroluje przebieg meczu.

• A było tak. Wznowienie z autu, Haraslin wrzuca spod linii, a Schranz strzela swojego drugiego gola na Euro - głową, z bliska!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! SCHRANZ!!! Słowacja prowadzi 1:0

• Hancko! Mocno z lewej nogi, obok muru, przy prawym słupku. Trubin odbija do boku.

• Szansa dla Słowacji. Lobotka sfaulowany tuż przed polem karnym.

• Tymczasem Ukraińcy! Podanie w kierunku nabiegającego Dowbyka, jednak najlepszy strzelec La Liga nie sięgnął piłki. Po chwili Brażko uderzył celnie, ale bardzo czytelnie dla Dubravki.

• Znów fantastyczna szansa dla Słowacji! Po dośrodkowaniu z lewej strony i kiksie ostatniego obrońcy Trubin broni z bliska strzał Schranza.

• Ależ okazja dla Słowacji! Uderzał Haraslin, Trubin broni nogą.

• Spokojna interwencja Trubina po akcji Słowaków.

• Jarmolenko złapany na spalonym.

• Ostry faul na Haraslinie przy linii bocznej. Nie ma kartki, gramy dalej.

• Ponownie rozpędzał się na lewej flance Haraslin, ale wycofał piłkę, a akcja wyraźnie zwolniła.

• Próba dośrodkowania w pole karne Ukraińców - nieudana.

• Wybrzmiał pierwszy gwizdek w meczu. Od środka zaczęła Słowacja! To niespodziewany lider grupy E.

• Meczowi z loży przygląda się prezes ukraińskiej federacji, Andrij Szewczenko.

• Wybrzmiały hymny. Słowacy w niebieskich komplecie, Ukraińcy zagrają na żółto.

• Ukraińcy otuleni w flagi narodowe wychodzą na boisko.

• W Düsseldorfie oberwanie chmury. Pada rzęsisty deszcz.

• składy

• Roszady nastąpiły za to w Ukrainie - aż cztery. Selekcjoner Rebrow sięgnął po innego bramkarza, prawego obrońcę, defensywnego pomocnika oraz ofensywnego pomocnika.

• Wyjściowa jedenastka Słowaków jest identyczna jak w ostatnim meczu.

• W jedenastce Słowaków znani nam z polskiej Ekstraklasy Duda czy Haraslin.

• To przystawka z grupy E do dania głównego jakim jest dziś mecz Polski. W Düsseldorfie zagrają nasi sąsiedzi. Słowacja po sensacyjnym ograniu Belgii (1:0) spróbuje pokonać Ukrainę, która poległa z Rumunią (0:3).