Mecz sparingowy. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski przegrał 1:3 z Wisłą Sandomierz

Po meczu, piłkarze KSZO i Wisły podziękowali sobie za grę.
Po meczu, piłkarze KSZO i Wisły podziękowali sobie za grę. Włodzimierz Łyżwa
W meczu sparingowym, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski przegrał 1:3 z Wisłą Sandomierz.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz 1:3 (1:1)

Bramki: Jakub Kapsa - Kacper Piechniak, Piotr Ferens, testowany 2.

KSZO 1929: Zacharski - Dybiec, testowany 1, testowany 2, D. Cheda, P. Cheda, testowany 3, testowany 4, Puton, Smuczyński, Grunt, Kapsa oraz Pietrasiak, Kardas, Dereń, Łokieć, Ziółkowski, Dziadowicz, Madej, Kutera, Bełczowski, testowany 5, testowany 6, Sarwicki.

Wisła, 1 połowa: Wierzgacz - Chorab, Wilk (20 Poński), Konefał, Kolbusz, Bażant, Piątkowski, Mokrzycki, Sudy, Putin, Piechniak.

Wisła, 2 połowa: Gospodarczyk - Łata, testowany 1, Wilk, Trojanowski, Nogaj, Mokrzycki (70 Poński), Siedlecki, Ferens, testowany 2, Sornat.

Dla podopiecznych trenera Dariusza Pietrasiaka, piłkarzy sandomierskiej Wisły, był to ostatni już sprawdzian przed środowym meczem 1/8 Pucharu Polski z Odrą Opole na własnym boisku. Ten mecz 5 grudnia o godzinie 12.15. Poza dobrym wynikiem i dobrą grą Wisły, szczególnie w drugiej połowie, kiedy sandomierzanie mieli ogromną przewagę, którą potwierdzili strzeleniem dwóch goli, cieszy powrót na gry Piotra Ferensa, który przez ponad tydzień leczył kontuzję. Wszystko wskazuje na to, że także inny kontuzjowany gracz, Dawid Korona będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z Odrą. Piłkarz wznowił już treningi.
Trzeciego gola dla Wisły strzelił testowany piłkarz z Iglopoolu Dębica.

W zespole KSZO pojawiło się kilku piłkarzy testowanych. Dla podopiecznych trenera Marcina Wróbla to nie jest koniec okresu roztrenowania. Potrwa on do 8 grudnia, kiedy KSZO zagra sparing z Siarką Tarnobrzeg w Ostrowcu Świętokrzyskim.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]

Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]

Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowa

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Materiał oryginalny: Mecz sparingowy. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski przegrał 1:3 z Wisłą Sandomierz - Echo Dnia Świętokrzyskie