Mecz sparingowy: Radomiak Radom pokonał 4:0 trzecioligową Wisłę Sandomierz

Fragment meczu, Radomiak - Wisła.
Fragment meczu, Radomiak - Wisła. Joanna Gołąbek.
W meczu kontrolnym Radomiak Radom pokonał Wisłę Sandomierz 4:0.

Radomiak Radom - Wisła Sandomierz 4:0 (1:0)
Bramki: Patryk Winsztal 41, Maciej Filipowicz 48, Chams Faraji 57, Adrian Nowosadko 88.

Radomiak: Haluch (46 Kochalski) - Faraji, Klabnik, Kucharski, Sokół, Mikita (46 Wiatrak), Kluska, Filipowicz, Winsztal (57 Gilewski), Luz (63 Nowosadko) - Nowak (46 Nowakowski).

Wisła, 1 połowa: Pietras - Konefał, Czerwiak, Wilk, Chorab - Piątkowski, Tyl, Sudy, Jeziorski, Dachnowski - Piechniak.
Wisła, 2 połowa: Wierzgacz - Stolarczyk, Stanek, Kolbusz, Bażant - Ferens, Tyl, Sornat, Brożyna, Makuszewski, Zwierucha.

Mecz Radomiaka z Wisłą rozegrany został w Jedlni Letnisko na bardzo dobrej, nie mówiąc znakomitej płycie boiska.
Dariusz Banasik, trener Radomiaka desygnował do gry piłkarzy, którzy w niedzielę nie zagrają w mecz kontrolnym z Legią Warszawie.

Ozdobą słabej pierwszej połowy była bramka zdobyta przez Patryka Winsztala, efektownym strzałem z woleja z 10 metrów po zagraniu piłki przez Bruno Luza. Tuż na początku drugiej połowy na 2:0 podwyższył Maciej Filipowicz technicznym strzałem z 16 metrów. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Niezbyt długo czekali kibice na trzeciego gola, a autorem gola był Chams Faraji.

Wynik meczu ustalił fantastycznym strzałem z 20 metrów w samo okienko bramki strzeżonej przez Stanisława Wierzgacza.