Mecz Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie...

Mecz Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Stal zagra o przedłużenie marzeń

2

• 90+4. Koniec meczu! Stal - Chojniczanka 4:2!

• Żagiel za Przybeckiego.

• Leandro za Nowaka.

• Gojko za Prokicia.

• Frygier za Żyrę.

• GOOOOOL! Josip Soljić wykorzystał rzut karny! 4:2 dla Stali!

• Paluchowski pada w polu karnym Chojniczanki i mamy rzut karny!

• Sylwestrzak ukarany żółtą kartką.

• Mikołajczak ukarany żółtą kartką.

• Martin Dobrotka ukarany żółtą kartką.

• Wroński zmienił Urbańczyka.

• GOOOOOOL! Tomasz Mikołajczak pewnie wykorzystał rzut karny!

• Rzut karny dla Chojniczanki!

• Rozpoczynamy II połowę!

• Koniec I połowy!

• De Amo ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOL! Kapitalna akcja Nowaka, którą pomocnik zakończył celnym uderzeniem! 3:1 dla Stali!

• GOOOOOOL! Tomasz Mikołajczak popisał się celnym uderzeniem głową! Już tylko 2:1 dla Stali!

• Bardzo niecelne uderzenie Prokicia. Od bramki wznowi grę Janukiewicz.

• GOOOOOOOL! Kolejny rzut wolny i kolejna bramka! Tym razem świetnym strzałem popisał się Bartosz Nowak!

• Kobryń ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOL! Krystian Getinger popisał się świetnym uderzeniem z rzutu wolnego! 1:0 dla Stali!

• Pietruszka zagrał piłkę ręką tuż przed polem karnym Chojniczanki i gospodarze będą mieli rzut wolny.

• Grzelczak zmienił kontuzjowanego Boczka.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Stal - Chojniczanka!

red

©Fot. Polska Press

Mecz Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Stal podejmie przed własną publicznością Chojniczankę Chojnice. Gospodarze walczą o przedłużenie marzeń o awansie do Lotto Ekstraklasy. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30.

Mecz Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Mielczanie wciąż liczą się w walce o awans do LOTTO Ekstraklasy, ale nie mogą już pozwolić sobie na stratę punktów. Przed 29. kolejką zajmują 4 pozycję, tracąc 7 punktów do miejsca premiowanego awansem. Obecnie zajmuje je ŁKS. U siebie ekipa Artura Skowronka zdobyła 26 punktów, a w ostatnim meczu przed własną publicznością pokonała Raków 3:1.

Efektowne zwycięstwo zanotowali piłkarze Chojniczanki, którzy rozgromili Garbarnię 5:1. Znacznie gorzej ekipie z Chojnic idzie jednak na wyjazdach. Komplet punktów ostatni raz udało się graczom Macieja Bartoszka zdobyć w 22. kolejce w Niepołomicach.

W klubie przy Solskiego 1 wciąż żywe są wspomnienia o nieudanym meczu w Jastrzębiu z ostatniej kolejki. To po porażce w województwie śląskim, przewaga ŁKS-u znów wzrosła do siedmiu punktów.

Przy Solskiego nikt nie odpuszcza jeszcze walki o awans. – Ekstraklasa jest celem nadal. Do końca 6 meczów, 18 punktów do zdobycia, każdy wierzy, że ten cel zrobimy i tu będzie ekstraklasa – mówi środkowy pomocnik drużyny z Mielca, Josip Soljić.

– Absolutnie wszyscy wierzymy w cel, który sobie założyliśmy. Jeśli pomogą nam kibice to będzie nam łatwiej w tym meczu. Wraz z piłkarzami prosimy o wsparcie do końca – podkreśla Artur Skowronek.

Mecz Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny dzięki płatnej aplikacji IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:30. Zapraszamy!