Mecz Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie...

Stal Mielec

1

Chojniczanka Chojnice

2

• Sędzia gwiżdże po raz ostatni i kończy spotkanie. Chojniczanka Chojnice wygrywa spotkanie 2:1. Goście mieli ułatwione zadanie gdyż Stal Mielec w końcowej fazie spotkania grała w osłabieniu.

• W doliczonym czasie gry Chojniczanka Chojnice chce jak najdłużej utrzymać się przy piłce , drużyna gości kradnie czas przy każdej okazji.

• Rzut rożny dla Stali Mielec, po dośrodkowaniu strzał oddaje napastnik drużyny gospodarzy, jednak strzał ląduje wysoko nad poprzeczką.

• Kolejny faul na zawodniku Chojniczanki, Stal Mielec gra w osłabieniu i nadal zawodnicy grają ostro nie odpuszczając nogi w żadnej sytuacji.

• Michał Janota ukarany czerwoną kartką! Po brutalnym faulu zawodnik Stali musi opuścić boisko, teraz odrobienie strat będzie jeszcze trudniejsze.

• Ostatnia zmiana w drużynie Chojniczanki, boisko opuszcza Jakub Bąk, a w jego miejsce wędruje Rafał Grzelak.

• Rzut karny dla Chojniczanki!! Wojciech Lisowski uderza pewnie w lewy dolny róg, mimo, że bramkarz rzucił się w dobrą stronę nie zdołał obronić strzału na tablicy wynik ulega zmianie jest 2:1 dla Chojniczanki.

• Przemysław Lech ukarany zółtą kartką.

• Zmiana w drużynie Stali Mielec na boisku melduje się Tomasz Swędrowski, zmienia Mateusza Gancarczyka - strzelca pięknej bramki.

• Rzut rożny dla Stali Mielec, piłka ląduje na krótkim słupku, obrońca gości wybija piłkę i oddala zagrożenie.

• Zółtą kartką został ukarany Emil Drozdowicz.

• Prawy obrońca Stali świetnie oszukał przeciwników, minął zwodem dwóch rywali, po czym został sfaulowany.

• Brzydki fragment meczu, oglądamy wiele fauli, zawodnicy grają ostro i nieodpuszczają żadnej piłki.

• Faulowany zawodnik Chojniczanki, bramkarz wykopuje piłkę z rzutu wolnego.

• Strzelec bramki Andrzej Rybski opuszcza plac gry w jego miejsce wchodzi Emil Drozdowicz.

• Zmiana w drużynie Stali Mielec, Maksymilian Banaszewski schodzi z boiska, za niego wracający po kontuzji, Mateusz Cholewiak.

• Rzut wolny tuż przy linii pola karnego, strzelec bramki Mateusz Gancarczyk mocno uderza lecz piłka, minęła poprzeczke bramki o metr.

• Dobre prostopadłe zagranie pomocnika Stali z głębi pola, ale bramkarz Chojniczanki wyprzedził napastnika i wyłapał piłkę.

• Zmiana w drużynie Chojniczanki Chojnice, boisko opuszcza Jacek Podgórski, w jego miejsce wchodzi Adam Ryczkowski.

• Brutalny faul Jacka Podgórskiego, sędzia jedynie upomniał zawodnika, jednak cały stadion domaga się kartki.

• Fatalne wybicie Radosława Majeckiego, piłka ląduje prosto pod nogami napastnika Chojniczanki, jednak z tej akcji nic nie wynikło, Stal przejęła piłkę.

• Wojciech Lisowski leży na murawie po faulu zawodnika Stali Mielec.

• Po długim podaniu piłkę głową uderzał napastnik Stali, strzał zatrzymał się na poprzeczce bramki!

• Rozpoczynamy drugą część spotkania napastnik Chojniczanki Chojnice podaje piłkę do obrońcy.

• Koniec pierwszej części spotkania, oglądamy dobre widowisko, oby zawodnicy dostarczyli nam równie dużych emocji w drugiej połowie.

• Tomasz Boczek ukarany żółtą kartką.

• Kolejny rzut rożny, dwoch zawodników Stali w narożniku boiska, piłka po dośrodkowaniu spada pod nogi napastnika Stali, miał on przed sobą pustą bramkę jednak strzelił obok! Nie ma gola.

• Piłka ląduje pod nogami Leandro, zawodnik Stali dośrodkowuje z lewego skrzydła jednak obrońca Chojniczanki wybija piłkę. Będzie rzut rożny.

• Brzydkie zachowanie Dominika Sadzawickiego, zawodnik został jedynie upomniany przez sędzięgo lecz faul zasługiwał na żółtą kartkę

• Dośrodkowanie z głębi pola Leandro! Piłkę strącił głową napastnik Stali, lecz uderzenie było bardzo niecelne.

• Kilka dokładnych podań wykonała drużyna Chojniczanki, po czym Stal Mielec przejęła piłkę i wyprowadziłą kontratak. Ostatni obrońca Chojniczanki zdołał przejąć piłkę i oddalić zagrożenie.

• Płaskie dośrodkowanie Maksymiliana Banaszewskiego! jednak bramkarz był dobrze ustawiony i pewnie wyłapał piłkę w "koszyczek"

• Świetne zagranie piłki na drugie skrzydło do Dominika Sadzawickiego, zawodnik Stali urwał się rywalom jednak nie zdołał dośrodkować piłki w pole karne, piłkę przejeła druzyna Chojniczanki.

• Wojciech Lisowski został ukarany żółtą kartką za ostry faul po wślizgu w nogi rywala.

• Dłuższy fragment utrzymania przy piłce Chojniczanki Chojnice.

• Na spalonym, złapany został Krzysztof Danielewicz.

• Żółta kartka dla Jacka Podgórskiego.

• Drużyna Stali mielec kilka razy próbowała zaatakować prawą stroną boiska, jednak żadna z prób nie przyniosła choćby strzału na bramkę przeciwnika.

• Długi wyrzut z autu zawodnika Stali Mielec, zamieszanie w polu karnym, zawodnicy Stali widzieli zagranie ręką jedego z piłkarzy Chojniczanki.

• Żółta kartka dla zawodnika Stali Mielec - Mateusza Gancarczyka.

• Gra się zaostrza. Dwa faule w krótkim odstępie czasu.

• Goool wyrównujący! Minute później zawodnik grający z nr 10 - Andrzej Rybski pokonuje bramkarza Stali Mielec lekkim strzałem.

• Gooool! Fenomenalne uderzenie z dystansu Mateusza Gancarczyka, Stal Mielec wychodzi na prowadzenie jest 1:0.

• Stal Mielec atakuje bramke Chojniczanki raz za rezem, piłkarze Zbigniewa Smółki dobrze weszli w ten mecz.

• Przy linii bocznej leży jeden z piłkarzy Chojniczanki, będzie potrzebna pomoc medyków.

• Jakub Bąk przedryblował dwóch rywali w środkowej części boiska, po czym stracił piłkę na rzecz Stali Mielec.

• Zaczynamy spotkanie, od środka zaczynają piłkarze Stali Mielec

• Garść statystyk przed meczem.

• Zapraszamy na relacje z meczu 13 kolejki Nice 1 Liga, Stal Mielec podejmuje na własnym stadionie Chojniczanke Chojnice. Na relacje serdecznie zaprasza Adrian Orzech.

Joanna Sobczykiewicz

Mecz Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice ONLINE. O godzinie 20:45 Stal Mielec zmierzy się z Chojniczanką Chojnice. Na Podkarpacie zawita wicelider tabeli, który za wszelką cenę będzie chciał wywieźć stąd pełną pulę punktów. Naprzeciw niego stanie zmotywowany zespół Zbigniewa Smółki, który musi zrehabilitować się po ostatniej, bolesnej porażce w Suwałkach.

Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Dziś do Mielca przyjeżdża niedawny lider Nice 1 Ligi. Chojniczanka wie, że jeżeli poważnie myśli o awansie nie może popełniać takich błędów, jak w poprzednim sezonie. Ostatnio bezbramkowo zremisowała u siebie ze spadkowiczem z Łęcznej, gubiąc cenne „oczka”.
Wydawałoby się jednak, że mecz ze Stalą będzie o wiele trudniejszy. Podopieczni Zbigniewa Smółki dobrze radzą sobie na obiekcie przy Solskiego 1, a na dodatek mogą liczyć na sporą grupę kibiców, która na każdym domowym meczu gorąco ich wspiera. Ostatnio, gdy przyjechało tu Zagłębie Sosnowiec i niespodziewanie objęło prowadzenie gospodarze do samego końca walczyli o korzystniejszy rezultat. Udało im się wyrównać. Nie brakowało też okazji do objęcia prowadzenia, lecz po 90. minutach obie ekipy musiały podzielić się punktami.

Szczególnie bolesna dla zawodników Stali była porażka w 12. kolejce z Wigrami Suwałki. Szkoleniowiec w rozmowie z oficjalną stroną klubową starał się wyjaśnić, co takiego wydarzyło się w poprzednim spotkaniu. - Była bardzo długa analiza, rozmowy grupowe i indywidualne, by podnieść zespół mentalnie, by była walka. Determinacja w ostatnim meczu była dużo mniejsza niż u gospodarzy w Suwałkach. Szybciutko trzeba zapominać o tym co było. Czekają nas teraz dwa ciężkie domowe mecze z faworytami tej ligi, którzy grają bardzo dobrą piłkę. Musimy zrobić wszystko by się przeciwstawić temu. W piątek mecz z zespołem, który posiada wielu doświadczonych zawodników, ogranych w ekstraklasie, z charyzmą, walczących.

Mielczanie nie skorzystali z prawa do zmiany terminu ze względu powołanie Radosława Majeckiego do młodzieżowej reprezentacji Polski i pojechali do Suwałk. Ulegli (0:2) i szybko musieli myśleć o kolejnym meczu. Okazja do rehabilitacji nadeszła szybko, lecz rywal na pewno nie ułatwi sprawy Smółce i jego piłkarzom. Na dodatek sztab szkoleniowy będzie musiał poradzić sobie bez Waldemara Gancarczyka orz Mateusza Cholewiaka. Pierwszy przeszedł niedawno operację kolana, a drugi dopiero wraca do treningów z pełnym obciążeniem i nie będzie gotowy na dzisiejszy mecz z wiceliderem. Ponadto, kilku innych piłkarzy narzekało na drobne urazy i stłuczenia.

Podobnie postąpiła Chojniczanka. Jej najlepszy strzelec Adam Ryczkowski także otrzymał powołanie do kadry, a sztab szkoleniowy zdecydował się nie zmieniać daty meczu z Górnikiem. Zakończył się on bezbramkowym remisem. W prawdzie podopieczni trenera Krzysztofa Brede plasują się na drugim miejscu i mają identyczny bilans, jak pierwsza Odra Opole, ale takie straty punktów mogą skończyć się źle. Wszyscy w Chojnicach pamietają poprzedni rok i to, jak piłkarze Macieja Bartoszka stawiani byli w roli kandydata do awansu. Dziś w Mielcu zawodnicy „Chojny” będą musieli poradzić sobie bez kapitana Pawła Zawistowskiego, który doznał urazu i najprawdopodobniej nie będzie do dyspozycji szkoleniowca przez około trzy tygodnie.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

Stal Mielec:
Wigry Suwałki - Stal Mielec 2:0
Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (Maksymilian Banaszewski)
Odra Opole - Stal Mielec 1:0
Stal Mielec - GKS Katowice 3:2 (Krzysztof Kiercz, Michał Janota, Dejan Đermanović)

Chojniczanka Chojnice:
Chojniczanka Chojnice - Górnik Łęczna 0:0
Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice 0:2 (Tomasz Mikołajczak, Krzysztof Danielewicz)
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 0:0
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 1:3 (Jacek Podgórski, 2x Adam Ryczkowski)

SĘDZIA

Arbitrem dzisiejszego meczu Stali Mielec z Chojniczanką Chojnice będzie Kornel Paszkiewicz z Wrocławia. W obecnym sezonie był rozjemcą w sześciu spotkaniach. Pokazał w nich 13 żółtych kartek oraz podyktował trzy rzuty karne.

Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice: Kto wygra mecz 1 ligi?

Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV. GDZIE OGLĄDAĆ?

Spotkanie będzie transmitowane przez Polsat Sport Extra od godziny 20:30. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy o godz. 20:25!

Staże trenerów w Ekstraklasie. Mamy jednego Wengera...