Mecz Stal Mielec - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Stal Mielec - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Stal jeszcze wierzy

1

• Koniec meczu! Stal Mielec rozgromiła Chrobrego 5:1!

• Strzelał celnie na bramkę Łukasz Wroński. Broni Mateusz Abramowicz.

• Za Bartosza Nowaka wszedł Maciej Urbańczyk.

• W miejsce Mateusza Spychały na murawie zameldował się wychowanek Stali Łukasz Seweryn.

• Po centrze z rzutu wolnego najwyżej do piłki wyskoczył Oskar Repka. Defensor Chrobrego precyzyjnym strzałem głową zaskoczył Seweryna Kiełpina.

• GOOOOOOOOOOL! OSKAR REPKA! 1:5!

• Łukasz Wroński wszedł w miejsce Adriana Paluchowskiego.

• GOOOOOOOOOL! JOSIP SOLJIĆ Z KARNEGO! 5:0!

• Żółtą kartkę obejrzał jeszcze Michał Michalec.

• Rzut karny dla Stali! Kamil Pestka faulował Tomasiewicza!

• Żółtą kartką ukarany został Mateusz Machaj.

• Adrian Paluchowski odegrał na lewą stronę do Krystiana Getingera. Obrońca Stali z łatwością zwiódł obrońcę i celnie strzelił po dalszym słupku. Abramowicz był bez szans.

• GOOOOOOOOL! KRYSTIAN GETINGER 4:0!

• Bartosz Nowak uderzył celnie z rzutu wolnego. Mateusz Abramowicz odbił piłkę na rzut rożny.

• W miejsce Łukasza Zejdlera wszedł Rafał Maćkowski.

• Andreja Prokić próbował przelobować Mateusza Abramowicz. Golkiper przyjezdnych z najwyższym trudem trącił piłkę, a ta o centymetry minęła bramkę.

• Damian Kowalczyk uderzył z niewielkiej odległości, ale zbyt lekko by sprawić kłopoty golkiperowi Stali Sewerynowi Kiełpinowi.

• Drugą połowę zaczęli gospodarze!

• Zmiana w ekipie Chrobrego. Michał Pawlik zastąpił Szymona Drewniaka.

• Koniec pierwszej połowy. W Mielcu Stal rządzi i dzieli! Do przerwy 3:0 dla gospodarzy!

• Krystian Getinger idealnie z lewej strony dograł do Łukasza Janoszki, który wślizgiem z trzech metrów wpakował futbolówkę do siatki!

• GOOOOOOOOOL! 3:0! ŁUKASZ JANOSZKA!

• Szybki atak Stali Mielec. Łukasz Janoszka wyłożył futbolówkę środkowemu obrońcy Jonatanowi De Amo, a ten wpakował piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOL! JONATAN DE AMO! 2:0 DLA STALI!

• Szarża Grzegorza Tomasiewicza zakończona strzałem przy bliższym słupku. Golkiper Chrobrego odbił futbolówkę na rzut rożny.

• Świetna akcja Stali. Powinien zakończyć ją bramką Mateusz Spychała, ale zawodnik gospodarzy przegrał pojedynek z Mateuszem Abramowiczem.

• Robert Mandrysz wydawało się idealnie uruchomił Damiana Kowalczyka, ale piłka na mokrej nawierzchni nabrała przyspieszenia.

• Grzegorz Tomasiewicz do Bartosza Nowaka. Pomocnik Stali silnie, ale niecelnie uderzył z dystansu!

• Krystian Getinger wbiegał z piłką z lewej strony i wycofał ją do Łukasza Janoszki. Pomocnik Stali uderzył po ziemi bez przyjęcia, a futbolówka mimo interwencji bramkarza wpadła do siatki.

• GOOOOOOOOL! ŁUKASZ JANOSZKA! STAL NA PROWADZENIU!

• Piłkarze Chrobrego rozpoczęli od środka boiska!

• Rezerwowi Chrobry: S. Janicki, Borecki, Pawlik, Maćkowski, Nowicki, Wajsak, Kaczmarek.

• Rezerwowi Stal: Primel, Gąsior, Leandro, Urbańczyk, Dungel, Seweryn, Wroński.

• Stal Mielec nie może stracić punktów z Chrobrym, by zachować jeszcze szanse na promocję do Ekstraklasy. Początek spotkania o godzinie 18. Witamy w relacji LIVE!

red

©Fot. K_kapica_afk

Mecz Stal Mielec - Chrobry Głogów ONLINE. Stal traci do drugiego ŁKS-u 10 punktów, ale ma jedno spotkanie rozegrane mniej. Podopieczni Artura Skowronka jeszcze mogą awansować do Lotto Ekstraklasy, ale szanse na to są bardzo mało. Relacja LIVE w GOL24 od 20:00.

Mecz Stal Mielec - Chrobry Głogów ONLINE

W Mielcu stworzono drużynę, która miała walczyć o awans do Lotto Ekstraklasy. W teorii wszystko się zgadza - Stal znajduje się na najniższym stopniu podium i ma jeszcze matematyczne szanse na awans.
Lecz przy tak dobrze grającym ŁKS-ie trudno zakładać, że w ostatnich trzech kolejkach roztrwoni sporą przewagę. Podopieczni Artura Skowronka nie zamierzają składać broni i dzisiaj muszą wygrać z Chrobrym.

Głogowianie po słabym początku 2019 roku wygrali ostatnie dwa spotkania i oddalili się od strefy spadkowej. Zespół prowadzony przez Grzegorza Nicińskiego wygrał w Olsztynie, a przed własną publicznością nie dał szans Garbarni. O zwycięstwo w Mielcu będzie bardzo trudno, ale trzy oczka znacznie przybliżyłyby głogowian do utrzymania.

W poprzedniej kolejce mielczanie podzielili się punktami z Odrą Opole i dzisiaj będą starali się zrehabilitować. Stal przed własną publicznością poniosła zaledwie dwie porażki, co stawia ją w roli zdecydowanego faworyta wieczornego starcia. Sędzią dzisiejszego starcia będzie Pan Sebastian Jarzębak z Bytomia.

Mecz Stal Mielec - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji IPLA TV. Wstęp od 19:45, pierwszy gwizdek kwadrans później. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 20:00. W poniedziałek opublikujemy obszerny skrót wideo tego spotkania.