Mecz Stal Mielec - Garbarnia Kraków ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Stal Mielec - Garbarnia Kraków ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Arbiter doliczył minutę.

• GOL! 6:1! Strzelcem młodziutki Sadłocha!

• Żółta kartka dla Masiudy.

• GOL! Garbarnia zdobywa bramkę honorową! Kalemba pokonał Kiełpina!

• Zmiana w Stali. Zszedł Nowak, wszedł Sadłocha.

• Zmiana w Stali. Zszedł Wroński, wszedł Banaszewski.

• Lech strzela z dystansu. Niecelnie.

• Pierwsza zmiana w Stali. Zszedł Getinger, wszedł Leandro.

• Zmiana w Garbarni. Zszedł Pietras, wszedł Kobusiński.

• Ogar trafia w słupek!

• Prokić zdecydował się na strzał, piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. Różnica klas widoczna gołym okiem. W Mielcu jest już 5:0, a do końca spotkania 30 minut.

• GOL! Nokaut w Mielcu! Na 5:0 Prokić!

• Pośliznął się Spychała. Od bramki Cabaj.

• Dobra interwencja Cabaja!

• Grodzicki minął się z piłką, ale po chwili zrehabilitował się i naprawił swój błąd.

• Kuświk po raz trzeci dzisiejszego dnia pokonuje Cabaja. Golkiper Garbarni obronił strzał Bartosza Nowaka, ale przy dobitce Kuświka był bezradny. W Mielcu już 4:0.

• GOL! Już 4:0 i znów Kuświk!

• Żółtą kartkę zobaczył Soljić.

• Druga zmiana w Garbarni. Zszedł Kostrubała, wszedł Lech.

• Zmiana w Garbarni. Zszedł Czekaj, wszedł Wrześniewski.

• Wracamy na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Stal prowadzi już 3:0 z beniaminkiem z Krakowa. Dwie bramki zdobył Kuświk, a jedno trafienie dorzucił Prokić. Na drugą część spotkania zapraszamy za kwadrans.

• Gawle strzela z dystansu. Bardzo daleko od bramki Kiełpina.

• Kiełpin wypiąstkował piłkę, ale dośrodkowanie ponawia Pietras. Zamieszanie w polu karnym i rzut rożny dla gości.

• Faulowany De Amo.

• Zamieszanie w polu karnym Garbarni i Kuświk z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do bramki! Pogrom w Mielcu... już 3:0.

• GOL! Kuświk na 3:0!

• Stracili piłkę zawodnicy Garbarni na rzecz Prokicia. Piłkarz Stali wyszedł sam na sam z Cabajem, którego pokonał. W Mielcu już 2:0 dla gospodarzy.

• GOL! Prokić na 2:0!

• Tomasiewicz wszedł w drybling z dwoma rywalami, a następnie oddał strzał. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką!

• Dośrodkował Getinger, a Kuświk posłał piłkę do bramki. Gospodarze prowadzą 1:0 z beniaminkiem.

• GOL! Kuświk na 1:0 dla Stali!

• Wroński zmarnował stuprocentową okazję! Jeszcze piłka dla Stali – korner.

• Zablokowany Prokić.

• Dobra centra Nowaka, jednak Tomasiewicz nie trafił czysto w piłkę.

• Strzela Kuświk, lecz piłka przeleciała obok bramki!

• Dośrodkowanie Kostrubały, jednak dobrze radzą sobie stoperzy Stali.

• Masiuda wślizgiem odbiera piłkę zawodnikowi Stali.

• Złe podanie Nowaka.

• Korner dla Stali. Zablokowany został Prokić.

• Getinger z rzutu wolnego, ale bez zagrożenia dla gości z Krakowa.

• Nowak zdecydował się na strzał z dystansu. Niecelnie.

• Niedokładne podanie do Wrońskiego i kolejna strata Stali.

• Ogar sam na sam z Kiełpinem, jednak górą z tego pojedynku wyszedł bramkarz Stali!

• Zagranie do Prokicia, jednak ten stracił piłkę.

• Dośrodkowanie w pole karne Getingera. Kalemba oddalił zagrożenie.

• Prokić stracił piłkę na skrzydle.

• Zaczynamy!

• Mecz poprowadzi Tomasz Wajda z Żywca.

• Po pierwszej części sezonu Stal zajmuje 6. miejsce z dorobkiem punktowym identycznym jak przed rokiem. Do spotkań rewanżowych przystępuje jednak oczekując lepszych wyników.

• Zdecydowanym faworytem zbliżającego się meczu są mielczanie. To oni znajdują się na fali wznoszącej, wygrali trzy mecze z rzędu, a od początku września pozostają niepokonani. Na drugim biegunie jest Garbarnia, która od początku sezonu nie potrafi wydostać się ze strefy spadkowej, a za taki wynik stanowiskiem przypłacił już trener Mirosław Hajdo, którego zastąpił Bogusław Pietrzak. Od tego czasu Garbarnia nie poprawiła jednak znacząco swoich notowań. W Mielcu ten zespół raczej nie będzie walczył o wygraną, raczej możemy spodziewać się skomasowanej obrony i czekania na okazje do kontry.

• W lipcu spotkanie tych dwóch drużyn, rozegrane na stadionie miejskim w Krakowie, zainaugurowało cały sezon Fortuna 1 Ligi. Stal wygrała wówczas 2:0. Obie ekipy to dawni mistrzowie Polski, a pojedynek byłych czempionów świetnie wpisuje się w weekendowe obchody stulecia niepodległości Polski. Z tej okazji kibice przed pierwszym gwizdkiem zaśpiewają hymn narodowy.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 18. kolejki Fortuna 1. Ligi, w którym Stal Mielec podejmie beniaminka z Krakowa. Początek spotkania o godz. 16.

red, kz

Stal - Garbarnia LIVE! Czy jest nadzieja dla beniaminka z Krakowa

Stal - Garbarnia LIVE! Czy jest nadzieja dla beniaminka z Krakowa ©Andrzej Banas / Polska Press

Mecz Garbarnia Kraków - Stal Mielec ONLINE. Zdecydowanym faworytem tego spotkania 18. kolejki Fortuna 1 Ligi są gospodarze, którzy mają trzynaście punktów więcej i serię trzech wygranych z rzędu. Jak będzie? Relacja LIVE w GOL24 od 16:00.

Mecz Stal Mielec - Garbarnia Kraków ONLINE

Wydaje się więc, że szykuje się kolejny pojedynek, w którym biało-niebiescy będą musieli przedzierać się przez zasieki obronne rywala.

- Garbarnia w większości spotkań skupia się na tym by bronić. W ofensywie więcej jest długiej piłki. My jesteśmy na to przygotowani. Poprzednie spotkania zaprawiły nas w takich bojach. Jesteśmy zadowoleni z tego jak postępuje nasza gra w obronie. W ataku pozycyjnym trzeba mieć już wysokie umiejętności by zdobywać bramki gdy zespół przeciwnika jest cały na swojej połowie - wyjaśnia Dawid Szulczek, asystent trenera Artura Skowronka.

- Mamy nadzieję, że druga runda będzie lepsza, chcemy zdobyć zdecydowanie więcej punktów. Mamy większe ambicje niż 6. miejsce. Jeśli skuteczność z ostatnich trzech spotkań będzie podtrzymana to odniesiemy więcej zwycięstw - wskazuje Szulczek.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Stal Mielec - Garbarnia Kraków?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Garbarnia - Stal 0:2 (1 liga, 20.07.2018)
Stal - Garbarnia 1:0 (2 liga, 30.03.2014)
Garbarnia - Stal 1:2 (2 liga, 24.08.2013)

Mecz Stal Mielec - Garbarnia Kraków TRANSMISJA TV

Z meczu nie zostanie przeprowadzona transmisja na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 16:00.