Mecz Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 11. kolejka
2018-09-22 19:00

Stal Mielec

0

GKS Jastrzębie

0

• Koniec meczu! Stal bezbramkowo zremisowała z GKS-em 1962 Jastrzębie!

• Łukasz Krakowczyk zmienił Bartosza Jaroszka.

• Spotkanie w Mielcu potrwa jeszcze cztery minuty.

• Potrzebna pomoc masażystów. Ucierpiał gracz GKS-u Bartosz Jaroszek.

• Druga zmiana w drużynie gości. W miejsce Patryka Skóreckiego na murawie zameldował się Dominik Szczęch.

• Druga żółta kartka dla gracza Stali. Obejrzał ją Jonatan De Amo.

• Trzecia i ostatnia roszada w ekipie Stali. Sebastian Bergier zmienił Grzegorza Kuświka.

• Żółtą kartką ukarany został Łukasz Wroński.

• Konrad Gąsiorowski upomniał Macieja Spychałę żółtym kartonikiem.

• Maksymilian Banaszewski wszedł w miejsce Josipa Soljicia.

• Łukasz Wroński zameldował się na murawie w miejsce Andrei Prokicia.

• Roszada w jedenastce przyjezdnych. Dawid Weis zmienił Krzysztofa Gancarczyka.

• Zakotłowało się w szesnastce Jastrzębia! Dośrodkował Krystian Getinger, a futbolówka trafiła do Grzegorza Tomasiewicza. W ostatniej chwili defensor gości zapobiegł utracie bramki.

• Kamil Szymura faulował Grzegorza Kuświka i obejrzał żółty kartonik.

• Gospodarze w natarciu. Bartosz Nowak uderzał tuż zza pola karnego - Grzegorz Drazik nie dał się zaskoczyć.

• Gwizdek arbitra Gąsiorowskiego. Wracamy do gry po przerwie!

• Koniec pierwszej połowy. Stal bezbramkowo remisuje z GKS-em Jastrzębie.

• Z rzutu wolnego na bramkę GKS-u uderzył Bartosz Nowaka. Golkiper gości wypiąstkował silny strzał.

• Gospodarze znowu się ożywili. Grzegorz Drazik odbija piłkę na rzut rożny po strzale z dystansu zawodnika Stali.

• Gra toczy się pod dyktando Stali. Gospodarze znacznie dłużej od jastrzębian utrzymują się przy piłce, ale w ostatnich minutach nie stworzyli sobie żadnej sytuacji strzeleckiej.

• W dogodnej sytuacji strzeleckiej znalazł się Bartosz Nowak. Strzał pomocnika Stali odbił dobrze dysponowany Grzegorz Drazik.

• Jak na razie zawodnicy Stali mają więcej z gry. Josip Soljić celnie uderzył z dystansu. Piłkę pewnie złapał Grzegorz Drazik.

• Uderzał z 11 metrów Kamil Adamek, ale Seweryn Kiełpin instynktownie odbił piłkę nogą!

• Krystian Getinger dorzucał z rzutu wolnego. Piłkę po ostrym dośrodkowaniu wyłapał Gregorz Drazik.

• Pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie już się zaczęło!

• Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej.

• To będzie trzeci mecz Stalowców w ciągu tygodnia. W niedzielę zremisowali w Częstochowie z liderującym Rakowem 1:1, w środę w Mielcu zdominowali Wigry Suwałki, ale nie wykorzystali swoich licznych sytuacji i mecz zakończył się rozczarowującym remisem 0:0. Dobra gra Stali przy tym rezultacie zeszła na dalszy plan.

• GKS 1962 Jastrzębie to beniaminek Fortuna 1 Ligi. Dobrze rozpoczął sezon. W 10. kolejkach zgromadził 15 punktów, to trzy oczka więcej niż Stal Mielec.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu 11. kolejki 1 ligi, w którym aspirująca do awansu Stal Mielec zagra z GKS 1962 Jastrzębie.

psz

Mecz Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. W sobotę w Mielcu miejscowa Stal podejmie GKS 1962 Jastrzębie. Aż trudno w to uwierzyć, ale piłkarze Artura Skowronka nie wygrali ani jednego meczu u siebie w tym sezonie. Relacja na żywo w GOL24.pl.

Liga Mistrzów wraca do domu. Nowe studio Polsatu robi wrażenie >>>

Mecz Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE

Niezbyt dobrze wiedze się Stali, po odejściu z klubu Zbigniewa Smółki.
Jego następca - Artur Skowronek, dysponuje bardzo mocnym składem, ale wyników na razie nie ma (zaledwie 13. miejsce w tabeli). Co więcej, mielczanie nie wygrali w domu ani jednego spotkania. Kompletu punktów będą szukać w sobotę w pojedynku z GKS-em 1962 Jastrzębie.

Jeśli chodzi o formę, to Stal czeka na zwycięstwo już od miesiąca. W środę, mimo totalnej dominacji, nie udało się wygrać z Wigrami Suwałki (0:0). Tydzień temu był remis z liderującym Rakowem Częstochowa na jego boisku (1:1), a wcześniej wyjazdowa porażka z Sandecją Nowy Sącz (0:2). Beniaminek z Jastrzębia kilka dni temu odwrócił losy meczów ze Stomilem Olsztyn (2:1), ale przydażyła mu się też porażka u siebie ze słabiutką Garbarnią Kraków (1:2). Podopieczni Jarosława Skrobacza w ostatni okres mogą uznać za udany, gdyż od 17 sierpnia wygrali aż 4 mecze.

- W każdym meczu Stal ma mnóstwo posiadania piłki, ale niewiele z tego wynika. Strzelili jak dotąd tylko osiem bramek, punktów też mają niezbyt dużo jak na potencjał zespołu na papierze. Ale na pewno nie można żadnego przeciwnika lekceważyć. Trzeba podejść do tego spotkania skoncentrowanym i grać swoje, to co graliśmy do tej pory. Jeśli tak zagramy, to będzie dobrze - ocenia rywala zawodnik GKS-u, Krzysztof Gancarczyk.

Kto wygra mecz 1. ligi: Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie?

Mecz Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej ze spotkania Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie. Tekstowa relacja live z meczu w GOL24.pl. Początek spotkania o godz. 19:00.

Liga Mistrzów lepsza od mundialu. Zobacz nowe studio Polsatu!