• Arbiter dolicza trzy minuty do podstawowego czasu gry.

• Mateusz Gancarczyk w miejsce Tomasiewicza.

• Mańka uderza sprzed pola karnego, ale Kiełpin broni.

• Steblecki wyrównuje po świetnej indywidualnej akcji! 1:1!

• Nowak uderza z dalszej odległości, ale broni Jałocha.

• Bartosz Nowak w miejsce Łukasza Wrońskiego.

• Maciej Mańka dostaje dobre podanie w polu karnym. Oddaje uderzenie z pierwszej piłki, ale bardzo niecelnie.

• Bernhardt napomniany żółtą kartką.

• Kolejna dobra okazja Banaszewskiego, ale próba dryblingu w polu karnym była nieudana i stracił piłkę.

• Banaszewski w dobrej sytuacji uderza na bramkę, ale świetnie broni Jałocha!

• Zapolnik płasko strzela z dystansu i piłka trafia w słupek!

• Getinger dobrze centruje i niepilnowany Mendigutxia uderza głową, ale piłka przelatuje nad bramką!

• Kontratak Stali, Mendigutxia wbiega w szesnastkę, ale uderza niecelnie.

• Sergio Mendigutxia melduje się na boisku. Prokić zszedł z powodu urazu.

• Gospodarze chwilo grają w dziesiątkę, ponieważ Prokić przebywa poza boiskiem.

• Zmiana w przerwie w drużynie gości: Maciej Mańka w miejsce Marcina Kowalczyka.

• Goście rozpoczynają drugą połowę!

• Arbiter kończy pierwszą część spotkania i zaprasza zawodników na przerwę.

• Centra z rzutu rożnego, ale dobrze piąstkuje Kiełpin!

• Prokić w dobrej sytuacji minimalnie pudłuje!

• Krystian Getinger słabo uderza z jedenastego metra i dobrze broni Jałocha!

• Rzut rożny dla Stali: Zapolnik fauluje przeciwnika i rzut karny dla gospodarzy!

• Prokić płasko uderza na dalszy słupek, ale piłka wychodzi za linię końcową.

• Daniel Tanżyna napomniany żółtą kartką.

• Prokić oddaje strzał sprzed pola karnego, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.

• Getinger otrzymuje długie podanie za plecy obrońców. Decyduje się na strzał, ale dobrze broni Jałocha.

• Rzut rożny dla Stali, dobre dośrodkowanie Getingera. Piłkę uderza Soljić, ale ta przelatuje nad poprzeczką.

• Kontratak tyszan, dobrą piłkę otrzymuje Kacper Piątek, ale w pojedynku sam na sam z bramkarzem traci futbolówkę.

• Kamil Zapolnik napomniany żółtą kartką.

• Piłka po strzale Getingera mija słupek i od bramki rozpoczynają goście.

• Dawid Abramowicz napomniany żółtą kartką za faul na Wrońskim.

• Wroński faulowany przed polem karnym i będzie dobra okazja dla gospodarzy.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego z okolic środka boiska. Piłkę niefortunnie przedłuża Zapolnik, a do niej dopada Martin Dobrotka i z bliskiej odległości umieszcza ją w bramce! 1:0 dla Stali!

• Keon Daniel uderza na bramkę, ale bardzo niecelnie.

• Andreja Porkić kapitalnie podaje do Łukasz Wrońskiego, który był sam w okolicach jedenastego metra. Zawodnik Stali uderza jednak nad poprzeczką!

• Josip Solijić uderza na bramkę, ale bez problemu broni Konrad Jałocha.

• Pierwsze minuty spokojne. Obie drużyny ostrożnie rozpoczęły to spotkanie.

• Sędzia daje znak, ruszamy! Rozpoczynają gospodarze!

• Obie drużyny wychodzą już na boisko, za chwilę losowanie stron.

• Ostatnie bezpośrednie starcie miało miejsce w listopadzie ubiegłego roku. Wtedy lepsi okazali się piłkarze Stali, którzy wygrali 3:0.

• Stal wygrała ostatnie spotkanie z ŁKS-em Łódź 0:2 na stadionie rywala, a tyszanie pokonali 5:0 Garbarnię na własnym terenie.

• Gospodarze zajmują aktualnie ósmą pozycję w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów. Zespół z Tychów jest na jedenastym miejscu ze stratą jednego oczka do dzisiejszego przeciwnika.

• Witam i zapraszam na relację z meczu 7. kolejki Fortuny 1. Ligi pomiędzy Stalą Mielec a GKS-em Tychy. Pierwszy gwizdek już o 18:00!

Tomasz Kuczyński

Mecz Stal Mielec - GKS Tychy ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz Stal Mielec - GKS Tychy ONLINE. W ostatnim meczu 7. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Tychy zagra w poniedziałek w Mielcu ze Stalą. Początek o godz. 18. Relacja NA ŻYWO w GOL24.pl!

Mecz Stal Mielec - GKS Tychy ONLINE

Tyszanie po porażce 0:3 ze Stomilem Olsztyn, odkuli się na Garbarni Kraków, wygrywając z beniaminkiem 5:0. To był niesamowity mecz i najwyższa wygrana GKS-u na nowym stadionie przy Edukacji. Dwa gole dla GKS-u zdobyli bracia Jakub i Kacper Piątek.
Dwie bramki padły po samobójach gości. Jednego z nich zaliczył Krzysztof Kalemba, który przy stanie 0:0 nie strzelił rzutu karnego. Marcin Biernat i Jakub Piątek przedwcześnie zeszli z boiska z powodu kontuzji.

– Obaj wrócili do treningów, choć Piątek może jeszcze nie wystąpić ze Stalą. W Mielcu nadal nie będą mogli zagrać kontuzjowani Nikolas Wróblewski i Piotr Ćwielong – dodał Krzysztof Trzosek. W poniedziałek na stronie GKS-u Tychy pojawiła się informacja, że również występ Biernata jest stoi znakiem zapytania.

Jakub Piątek strzelił pierwszą bramkę w I lidze. Zanim miał powody do radości przeżywał nerwówkę, bo po jego faulu sędzia podyktował rzut karny.

– To było głupie zachowanie w polu karnym, ale potem w polu karnym przeciwnika już lepsze – mówił starszy z braci. – Ta wygrana była nam bardzo potrzebna. Cały zespół zagrał dobrze, nie tylko Kacper i ja.
– Nie przypominam sobie meczu w juniorach albo w rezerwach, abyśmy obaj strzelili bramki – dodał Kacper Piątek.

Tyszanie poprawili sobie humory, ale dziś czeka ich trudny sprawdzian w Mielcu. Stal ostatnio wygrała w Łodzi z ŁKS-em 2:0. Podopieczni trenera Artura Skowronka mają punkt więcej od GKS-u. Ze względu na pracę przy murawie, Stal do tej pory zagrała w roli gospodarza tylko raz i przegrała z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:1.

– Mamy drugą szansę, aby w końcu wygrać przed swoją publicznością i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby tak się stało – zapowiada pomocnik Stali Marcel Gąsior, który w sezonie 2013/2014 grał w GKS-ie Tychy. – Wiemy jak spłaszczona jest tabela I ligi i że o wszystkim decydują detale. Konieczna jest dobra analiza rywala i... do boju! Trener na pewno przygotuje coś specjalnego na ten mecz.

– Nie zdradzimy niczego przed tym meczem ani kibicom ani trenerowi Tarasiewiczowi – uśmiecha się Skowronek. – Na pewno widoczne jest w naszej grze to, że jesteśmy elastyczni. Zespół bardzo szybko łapie sposób na kolejnego przeciwnika i potrafi go realizować. Ta elastyczność będzie potrzebna w następnym spotkaniu.

Poprzednia wizyta tyszan w Mielcu, w listopadzie 2017 roku skończyła się porażką 0:3.- Jedziemy teraz do Mielca po wygraną. Na początku sezonu straciliśmy już zbyt wiele punktów, dlatego teraz musimy gonić czołówkę – zapowiada Daniel Tanżyna, który ma już na koncie trzy bramki w tym sezonie.

Kto wygra mecz 1. ligi: Stal Mielec - GKS Tychy?

Mecz Stal Mielec - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Spotkanie Stal - GKS Tychy będzie transmitował Polsat Sport. Wstęp do meczu rozpocznie się o godz. 17:45. Początek meczu Stal - GKS Tychy o godz. 18.

18:00 mecz Stal Mielec - GKS Tychy