Mecz Stal Mielec - GKS Tychy ONLINE. Zagrają kandydaci do awansu

Jacek Czaplewski
Stal - GKS Tychy LIVE! Mecz kandydatów do awansu
Stal - GKS Tychy LIVE! Mecz kandydatów do awansu Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
Mecz Stal Mielec - GKS Tychy ONLINE. Nie tylko PKO Ekstraklasa, ale również Fortuna 1 Liga odrobi w środę zaległości. W najciekawszym spotkaniu wystąpią drużyny, który walczą o awans do elity. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.

Mecz Stal Mielec - GKS Tychy ONLINE

Passę czterech zwycięstw przerwał Stali zajmujący drugie miejsce Stomil Olsztyn (1:0). W piątek trzynastego jedyną bramkę zdobył Szymon Sobczak. Stało się tak po godzinie gry.

- Musimy więcej powtarzalnych, dobrych fragmentów zabrać na mecz środowy - tłumaczy trener Artur Skowronek. - W Olsztynie przegraliśmy po kontrataku, do którego nie powinniśmy dopuścić. W środę musimy szukać więcej pozytywów, być powtarzalnym, szukać kolejnych argumentów w budowaniu gry bo przeciwnicy murują swoją połowę, trzeba być bardziej elastycznym i dopasować się do takiego sposoby gry przeciwnika.

Wobec ostatniej porażki mielczanie spadli na najniższe miejsce na podium. Jeżeli jednak wygrają z GKS-em Tychy to wskoczą ponownie na fotel lidera. Przeciwnik w weekend wymęczył punkty z Wigrami Suwałki. W doliczonym czasie na 2:1 trafił Dario Kristo pozyskany z Widzewa Łódź. Był to jego trzeci gol w sezonie.

Warto odnotować, że GKS nie przegrał żadnego z czterech ostatnich meczów. Na rozkładzie - prócz Wigier - ma jeszcze Zagłębie Sosnowiec (2:1) i Chrobrego Głogów (5:1). Z Chojniczanką Chojnice zremisował (1:1).

Hit środy w Fortuna 1 Lidze poprowadzi sędzia Łukasz Kuźma z Białegostoku. Jego asystentami będą Piotr Podbielski i Łukasz Sikora. Rolę arbitra technicznego wypełni Paweł Kostko.

Mecz odbędzie się w ramach odrabiania zaległości z 8. kolejki.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

GKS Tychy - Stal 1:1 (1 liga, 15.03.2019)
Stal - GKS Tychy 1:1 (1 liga, 27.08.2018)

Mecz Stal Mielec - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji Polsat. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:00.