Mecz Stal Mielec - GKS Tychy ONLINE. Zagrają kandydaci do...

Mecz Stal Mielec - GKS Tychy ONLINE. Zagrają kandydaci do awansu

Stal Mielec

1

GKS Tychy

2

• Druga z rzędu porażka mieleckiej Stali. Zespół Artura Skowronka przed własną publicznością uległ GKS-owi Tychy 1:2 (0:1). Dla gości trafiał Mateusz Piątkowski i Sebastian Steblecki, a dla gospodarzy Bartosz Nowak. Tyszanie dzięki wygranej zrównali się punktami ze Stalą i awansowali na pozycję wicelidera.

• Koniec meczu! GKS Tychy wygrał w Mielcu ze Stalą 2:1!

• Bartosz Nowak dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne. Piłkę piąstkuje Konrad Jałocha.

• Druga połowa potrwa jeszcze co najmniej cztery minuty.

• Łukasz Moneta zastąpił na boisku Sebastiana Stebleckiego.

• Szymon Lewicki zastąpił Mateusza Piątkowskiego.

• Żółtą kartką został ukarany Mateusz Piątkowski.

• Niesportowe zachowanie Macieja Mańki. Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka!

• Trzecia zmiana w Stali. W miejsce Adriana Paluchowskiego wszedł Josip Barisić.

• Martin Dobrotka główkował z pięciu metrów. Kapitalnie broni Konrad Jałocha!

• I Mateusz Mak zastąpił Andreję Prokicia.

• Podwójna zmiana w Stali Mielec. Szymon Stasik został zastąpiony przez Pawła Olszewskiego.

• Sebastian Steblecki zwiódł obrońców Stali i strzałem z pola karnego zaskoczył Seweryna Kiełpina! Błyskwiczna odpowiedź tyszan!

• GOOOOOOOOOOOL! SEBASTIAN STEBLECKI! 2:1 DLA GKS TYCHY!

• Składną akcję Stali Mielec płaskim strzałem wykończył Bartosz Nowak. W Mielcu remis.

• GOOOOOOOOOOL! BARTOSZ NOWAK! 1:1

• Josip Soljić uderzył z około 25 metrów. Konrad Jałocha odbija piłkę!

• Szansa Stali! Lukas Bielak bliski zdobycia bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Celne uderzenie Grzegorza Tomasiewicza na bramkę tyszan. Pewnie broni Konrad Jałocha.

• Druga część meczu już się zaczęła!

• Koniec pierwszej części spotkania. GKS Tychy prowadzi w Mielcu 1:0!

• Pierwsza połowa potrwa dłużej o co najmniej jedną minutę.

• Stal Mielec osiągnęła w końcówce sporą przewagę. Gospodarze mają jednak problem, by poważnie zagrozić bramce GKS-u.

• Martin Dobrotka faulował Mateusza Piątkowskiego i zobaczył żółtą kartkę.

• Przerwa w grze. Adrian Paluchowski opatrywany przez sztab medyczny gospodarzy.

• Maciej Mańka ukarany przez arbitra żółtą kartką.

• Pierwsza żółta kartka. Arbiter Kuźma ukarał Koena Daniela.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Łukasz Grzeszczyk. Kiełpin łapie futbolówkę.

• Po rzucie rożnym piłka ląduje w siatce GKS-u Tychy! Bramka dla Stali nie zostaje uznana. Sędzia odgwizdał pozycję spaloną gracza gospodarzy.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Łukasza Grzeszczyka w kierunku Mateusza Piątkowskiego. Napastnik gości mocno uderzył futbolówkę głową i pokonał Seweryna Kiełpina! 1:0 dla GKS-u!

• GOOOOOOOOOOOL! MATEUSZ PIĄTKOWSKI! 1:0 DLA GKS TYCHY!

• Na bramkę Stali uderzał Łukasz Grzeszczyk. Próba zawodnika gości została zablokowana.

• Pierwszy gwizdek sędziego Łukasza Kuźmy. Spotkanie już się zaczęło!

• Mielczanie niespodziewanie ulegli ostatnio Stomilowi 0:1 i spadli z pozycji lidera na najniższe miejsce na podium. Jeżeli jednak wygrają z GKS-em Tychy, to wskoczą ponownie na fotel lidera. GKS w weekend wymęczył punkty z Wigrami Suwałki. W doliczonym czasie na 2:1 trafił Dario Kristo pozyskany z Widzewa Łódź. Był to jego trzeci gol w sezonie.

• Rezerwowi GKS Tychy: Odyjewski, Sołowiej, Biegański, Moneta, Kallaste, Lewicki, Szumilas.

• Rezerwowi Stal Mielec: Primel, Olszewski, Żyro, Urbańczyk, Bodzioch, Mateusz Mak, Lisowski, Sobczyk, Barisić.

• Zaplecze Ekstraklasy nadrabia ligowe zaległości. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu zmierzą się Stal Mielec i GKS Tychy. Początek meczu o godz. 19. Witamy w relacji LIVE!

Stal - GKS Tychy LIVE! Mecz kandydatów do awansu

Stal - GKS Tychy LIVE! Mecz kandydatów do awansu ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Stal Mielec - GKS Tychy ONLINE. Nie tylko PKO Ekstraklasa, ale również Fortuna 1 Liga odrobi w środę zaległości. W najciekawszym spotkaniu wystąpią drużyny, który walczą o awans do elity. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.

Mecz Stal Mielec - GKS Tychy ONLINE

Passę czterech zwycięstw przerwał Stali zajmujący drugie miejsce Stomil Olsztyn (1:0). W piątek trzynastego jedyną bramkę zdobył Szymon Sobczak. Stało się tak po godzinie gry.

- Musimy więcej powtarzalnych, dobrych fragmentów zabrać na mecz środowy - tłumaczy trener Artur Skowronek.
- W Olsztynie przegraliśmy po kontrataku, do którego nie powinniśmy dopuścić. W środę musimy szukać więcej pozytywów, być powtarzalnym, szukać kolejnych argumentów w budowaniu gry bo przeciwnicy murują swoją połowę, trzeba być bardziej elastycznym i dopasować się do takiego sposoby gry przeciwnika.

Wobec ostatniej porażki mielczanie spadli na najniższe miejsce na podium. Jeżeli jednak wygrają z GKS-em Tychy to wskoczą ponownie na fotel lidera. Przeciwnik w weekend wymęczył punkty z Wigrami Suwałki. W doliczonym czasie na 2:1 trafił Dario Kristo pozyskany z Widzewa Łódź. Był to jego trzeci gol w sezonie.

Warto odnotować, że GKS nie przegrał żadnego z czterech ostatnich meczów. Na rozkładzie - prócz Wigier - ma jeszcze Zagłębie Sosnowiec (2:1) i Chrobrego Głogów (5:1). Z Chojniczanką Chojnice zremisował (1:1).

Hit środy w Fortuna 1 Lidze poprowadzi sędzia Łukasz Kuźma z Białegostoku. Jego asystentami będą Piotr Podbielski i Łukasz Sikora. Rolę arbitra technicznego wypełni Paweł Kostko.

Mecz odbędzie się w ramach odrabiania zaległości z 8. kolejki.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

GKS Tychy - Stal 1:1 (1 liga, 15.03.2019)
Stal - GKS Tychy 1:1 (1 liga, 27.08.2018)

Mecz Stal Mielec - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji Polsat. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:00.