Mecz Stal Mielec - Lechia Gdańsk ONLINE. Trudne kolokwium...

Mecz Stal Mielec - Lechia Gdańsk ONLINE. Trudne kolokwium dla wicelidera. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 15. kolejka
2021-11-20 17:30

Stal Mielec

3

Lechia Gdańsk

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru!

• Za tydzień Stal Mielec pojedzie do Wrocławia na mecz ze Śląskiem, natomiast Lechia w derbach Pomorza podejmie na wyjeździe Pogoń Szczecin.

• Lechia obejmuje prowadzenie w tabeli PKO Ekstraklasy, ale już o 20:00 swoje spotkanie rozegra Lech Poznań. Natomiast Stal Mielec aktualnie plasuje się na ósmym miejscu w tabeli.

• Koniec meczu w Mielcu! Stal po kapitalnym meczu remisuje z Lechią Gdańsk 3:3.

• Do drugiej części meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Łukasz Zwoliński popędził prawą stroną boiska, dośrodkował w pole karne Stali, ale tam obrońcy gospodarzy zachowali się jak należy.

• Natomiast Maciej Urbańczyk pojawił się w miejsce Mateusza Maka.

• Ostatnie dwie zmiany także w zespole Stali Mielec. Adrian Szczutowski zmienił Maksymiliana Sitka

• Natomiast Jakub Kałuziński pojawił się w miejsce Marco Terrazzino.

• Dwie ostatnie zmiany w szeregach Lechii Gdańsk. Bassekou Diabate zmienił Mateusza Żukowskiego

• Maksymilian Sitek dostał piłkę w polu karnym Lechii, oddał strzał, ale jego uderzenie wybronił Dusan Kuciak.

• Fatalne podanie obrońcy Lechii do Fabiana Piaseckiego, ten wyłożył piłkę Mateuszowi Makowi, który z zimną krwią doprowadził do wyrównania! Ależ mamy mecz w Mielcu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!! Mateusz Mak doprowadza do wyrównania!!!

• Natomiast Jarosław Kubicki wszedł w miejsce Egzona Kryeziu.

• Łukasz Zwoliński pojawił się w miejsce Flavio Paixao

• Trzy zmiany w zespole Lechii Gdańsk. Mykoła Musolitin zmienił Conrado

• Zmiana w zespole Stali Mielec. Koki Hinokio pojawił się w miejsce Dawida Korta.

• Fantastyczna interwencja Dusana Kuciaka po strzale Fabiana Piaseckiego!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Grzegorz Tomasiewicz daje nadzieje Stali na korzystny rezultat w tym meczu!

• Rzut karny dla Stali Mielec po faulu na Mateuszu Maku!

• Po rzucie rożnym dla Lechii piłka powędrowała przed pole karne, gdzie był Marco Terrazzino, a ten potężnym uderzeniem pokonał Rafała Strączka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Przepiękne trafienie Marco Terrazzino!

• W odpowiedzi z dystansu uderzył Grzegorz Tomasiewicz, ale tym razem spokojnie wyłapał piłkę Dusan Kuciak.

• Flavio Paixao mocno uderzył z dystansu, ale świetnie interweniował Rafał Strączek.

• Dusan Kuciak wybiegł z własnego pola karnego, ale nieskutecznie interweniował. Ostatecznie jednak Stal nie zdołała wykorzystać sytuacji.

• Marco Terrazzino znakomicie zagrał do Ilkaya Durmusa, ale ten fatalnie spudłował!

• Mateusz Żyro popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie zdołał wybić Dusan Kuciak.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania.

• Zmiana w przerwie w zespole Stali Mielec. Bożidar Czorbadżijski zmienił Kamila Kościelnego.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Mielcu. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej połowy meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Mielcu. Do przerwy Lechia Gdańsk prowadzi ze Stalą 2:1.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej części meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Znakomita dwójkowa akcja Flavio Paixao i Marco Terrazzino, ten drugi wyszedł w sytuacji sam na sam z bramkarzem Stali i pewnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Marco Terrazzino trafia do bramki rywali i Lechia już prowadzi!

• Ilkay Durmus ponownie oddał strzał z dystansu, tym razem jednak spokojnie interweniował Rafał Strączek.

• W końcówce pierwszej połowy naciska Lechia i jest bliska zdobycia drugiej bramki.

• Mateusz Żyro kolejnym z zawodników ukaranym żółtą kartką.

• Przepiękne uderzenie z dystansu Ilkaya Durmusa i Rafał Strączek nie miał żadnych szans na interwencję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Ilkay Durmus doprowadza do wyrównania!

• Dawid Kort także został ukarany żółtą kartką.

• Tomasz Makowski został ukarany żółtą kartką.

• Marco Terrazzino wstrzelił piłkę w pole karne Stali, ale tam nie zdołał sięgnąć jej Flavio Paixao.

• Stal Mielec znakomicie gra w obronie. Goście próbują atakować, ale nie są w stanie przedrzeć się przez defensywę Stali.

• Egzon Kryeziu został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Rafał Strączek fantastycznie interweniuje po strzale jednego z graczy Lechii!

• Rafał Strączek ucierpiał po starciu we własnym polu karnym.

• Mateusz Mak popędził na bramkę gości, ale arbiter przerwał grę dopatrując się spalonego.

• Kamil Kościelny zmienił kontuzjowanego Konrada Wrzesińskiego.

• Konrad Wrzesiński nie będzie w stanie kontynuować gry i schodzi już do szatni.

• Konrad Wrzesiński ucierpiał po jednym ze starć.

• Mateusz Mak wyłożył piłkę Maksymilianowi Sitkowi, a ten pięknym lobem pokonał Dusana Kuciaka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Maksymilian Sitek otwiera wynik spotkania w Mielcu!

• Krystian Getinger znakomicie dośrodkował na głowę jednego ze swoich partnerów, ale jego strzał fantastycznie wybronił Dusan Kuciak!

• Początek meczu bardzo spokojny. Oba zespoły rozgrywają spokojnie od tyłu i spokojnie wyczekują rywali.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce Dusana Kuciaka.

• Gospodarze wywalczyli rzut rożny i staną przed pierwszą szansą na zagrożenie bramki rywala.

• Rozpoczynamy starcie Stali Mielec z Lechią Gdańsk!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Mielcu. Za moment rozpoczniemy pojedynek.

• Natomiast tak prezentuje się skład Stali Mielec:

• W takim zestawieniu wyjdzie dzisiaj Lechia Gdańsk:

• W poprzednim sezonie w pojedynku obu drużyn dwukrotnie lepsza okazała się Lechia Gdańsk. W Mielcu padła tylko jedna bramka za sprawą bramki Łukasza Zwolińskiego, natomiast w Gdańsku zespół Lechii wygrał 4:2 po golach Conrado, Michała Nalepy i dwóch trafieniach Flavio Paixao.

• Lechia Gdańsk przed dwoma tygodniami wygrała u siebie z Zagłębiem Lubin 2:1, mimo że przez 80 minut tego meczu przegrywała 0:1. Decydującą o zwycięstwie bramkę w czwartej minucie doliczonego czasu gry zdobył Marco Terrazzino. Wcześniej Lechiści odnieśli pięć zwycięstw i trzy razy zremisowali. Ostatnią porażkę Lechia poniosła w sierpniowym meczu z Lechem Poznań.

• W ostatnich tygodniach Stal Mielec spisuje się fenomenalnie. Mielczanie w ostatnich sześciu meczach ligowych odnieśli trzy zwycięstwa i trzy razy zremisowali. Ostatnią porażkę Stal poniosła dwa miesiące temu w meczu u siebie z Rakowem Częstochowa. Przed dwoma tygodniami Stal pewnie wygrała przy Łazienkowskiej z Legią Warszawa 3:1.

• Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Lechia Gdańsk, która jest wiceliderem tabeli PKO Ekstraklasy. Lechia ma tyle samo punktów co liderujący Lech Poznań i już dzisiaj może zasiąść w fotelu lidera tabeli. Natomiast Stal Mielec zajmuje bardzo dobre dziewiąte miejsce w tabeli i w przypadku dzisiejszego zwycięstwa awansuje aż na piątą pozycję w ligowej tabeli.

• Witamy serdecznie! W meczu 15. kolejki PKO Ekstraklasy Stal Mielec na własnym stadionie podejmie Lechię Gdańsk. Na relację z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

©Przemyslaw Swiderski

Mecz Stal Mielec - Lechia Gdańsk ONLINE. To może nie egzamin, ale na pewno poważne kolokwium. Wicelider zostanie sprawdzony przez drużynę, która urwała punkty Lechowi i Legii. Relacja LIVE w sobotę od godziny 17:30.

Mecz Stal Mielec - Lechia Gdańsk ONLINE

Lechia wykorzystała przerwę w rozgrywkach na treningi, grę wewnętrzną i krótki mecz kontrolny z rezerwami. Stal dodatkowo sprawdziła się na tle Wisły Kraków. Padł remis 1:1. Trafił wracający do zdrowia Aleksander Kolew.

Kiedy Lechia przegrała ostatni mecz w lidze, był sierpień, a drużynę prowadził Piotr Stokowiec. Seria biało-zielonych trwa od dziewięciu spotkań (sześć zwycięstw, trzy remisy). Ostatnio bliskie jej przerwania było Zagłębie Lubin, które w końcówce zdetonował jednak Marco Terrazzino, autor debiutanckiego dubletu.

Zapowiada się dobry mecz, bo Stal też jest w formie. Jej seria to sześć meczów (trzy wygrane, trzy remisy). Niedawno obroniła się przed Lechem Poznań (0:0) i wykiwała Legię Warszawa (3:1). Dobre recenzje za grę zebrali choćby Fabian Piasecki, Grzegorz Tomasiewicz czy poszczególni obrońcy.

Adam Majewski, trener Stali: - Mamy dobry moment, długą passę bez przegranej i chcemy jak najwięcej spotkań wygrać do końca tej rundy, żeby wiosną nie było olbrzymiej presji. Lechia jest zespołem nastawionym na grę ofensywną po zmianie trenera i będzie chciała prowadzić otwartą grę. Jesteśmy na to przygotowani.

Tomasz Kaczmarek, trener Lechii: - Stal jest bardzo dobrze zorganizowana taktycznie, w bardzo dobrym momencie. To drużyna, która próbuje i gra w piłkę. Stal ma taką mentalność, że gra na Legii i wie, że wygra. Widać w niej prawdziwą pracę trenerską. Musimy zagrać na swoim najwyższym poziomie przez 90 minut.

Nie zagrają w meczu Stal - Lechia:
Stal: Flis, Domański, Budziński
Lechia: Maloca, Ceesay, Tobers (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Stal - Lechia 0:1 (Ekstraklasa, 27.02.2021)
Lechia - Stal 4:2 (Ekstraklasa, 19.09.2020)

Mecz Stal Mielec - Lechia Gdańsk TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. Komentuje duet Michał Mitrut – Michał Żewłakow. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Canal+. Relacja LIVE od godziny 17:30 w GOL24 - zapraszamy!