Mecz Stal Mielec - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Stal Mielec - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna Puchar Polski, 1/16 finału
2019-10-30 17:30

Stal Mielec

2

Pogoń Szczecin

0

• Koniec! Po dwóch niespodziewanych porażkach z najsłabszymi zespołami w 1. lidze, piłkarze Stali Mielec zrehabilitowali się w 1/16 finału Pucharu Polski. Drużyna trenera Dariusza Marca pewnie pokonała ekstraklasową Pogoń Szczecin (2:0) i awansowała do kolejnej rundy. Dziękujemy za uwagę.

• Z rzutu wolnego z dobrej odległości uderzał Buksa, ale niecelnie.

• 3 minuty doliczone.

• Gorąco pod bramką Stali! Najpierw bramkarza wyręczył obrońca, a po chwili już pewna interwencja Damiana Primela.

• Mielczanie już o krok od sprawienia dużej niespodzianki.

• Schodzi bohater spotkania - Tomasiewicz. W jego miejsce pojawia się Szymon Stasik.

• Piękna bramka Buksy, ale spalony. Wydaje się, że słuszna decyzja sędziego.

• Jakub Bartkowski ukarany żółtą kartką.

• Marcel Wędrychowski za Maniasa. Ciekawa zmiana.

• Ładny zwód Buksy z przełożeniem w polu karnym, ale uderzenie wysoko nad poprzeczką.

• Ułożył sobie piłkę przed polem karnym Damian Dąbrowski, uderzył mocno, ale po rykoszecie tylko korner.

• Ciężko, bardzo ciężko gra się dzisiaj Pogoni. Piłkarze ze Szczecina mają problemy z wykreowaniem klarownej sytuacji podbramkowej.

• Wojciech Lisowski za Maka. Trener Dariusz Marzec wzmacnia prawą stronę Stali.

• Adam Buksa wchodzi, plac gry opuszcza Tomas Podstawski.

• Nie wygląda na to, by gra Portowców miała się zmienić. Stal broni się bardzo dobrze i czeka na swoje okazje.

• Zmiana w Pogoni. Sebastian Kowalczyk za Guarrotxenę.

• Pięknie dośrodkował z prawej strony Tomasiewicz, a Mak idealnie uderzył z główki.

• GOOOOOOOL!! JUŻ 2:0 DLA STALI!! MAK STRZELCEM BRAMKI!!

• Ucierpiał Iker Guarrotxena, który musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

• Josip Solijć zastąpił Lukasa Bielaka.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie pachnie niespodzianką w Mielcu, gdzie Stal zasłużenie prowadzi z ekstraklasową Pogonią Szczecin 1:0.

• Manias dostawia nogę po zagraniu z prawej strony i słupek ratuje Stal!

• Tym razem strzał Frączczaka, rykoszet i będzie tylko rzut rożny.

• Z najbliższej odległości zablokowane uderzenie Michalisa Maniasa.

• Świetna akcja Stali. Tomasiewicz zagrał prostopadle do Krystiana Getingera, ten błyskawicznie wystawił piłkę Paluchowskiemu, który tym razem się nie pomylił.

• GOOOOOOL!!! ZASŁUŻONE 1:0 DLA STALI!! PALUCHOWSKI!!

• Centrostrzał Pawła Olszewskiego musnął poprzeczkę bramki Portowców.

• Z ponad 20 metrów zdecydował się na uderzenie Maciej Urbańczyk, ale pewnie interweniuje Bursztyn,

• Indywidualna akcja Adama Frączczaka zakończona zbyt lekkim strzałem, ale celnym.

• Im bliżej pola karnego Stali, tym gra Pogoni wygląda gorzej. Szczecinianie póki co bez żadnej groźnej sytuacji z przodu.

• Beznadziejny strzał tuż sprzed pola karnego w wykonaniu Mateusza Maka.

• Dwa niezbyt dobre zagrania Bartosza Nowaka, któremu wyraźnie zabrakło przyspieszenia.

• Przytomna interwencja Bursztyna, który przechwycił piłkę zgrywaną głowa przez Paluchowskiego.

• Bardzo gorąco po rzucie rożnym! Nie sięgnął piłki Jakub Bursztyn i futbolówka przeszła centymetry obok słupka.

• Kolejna znakomita szansa prze Paluchowskim, który znowu był na idealnej pozycji, ale został zablokowany w ostatniej chwili.

• Katastrofalny błąd Benedikta Zecha! Sam na sam znalazł się Adrian Paluchowski, ale trafił prosto w bramkarza Pogoni!

• Spokojny, nieco chaotyczny początek z obu stron. Nikomu się nie spieszy, by zaryzykować.

• Mielczanie głęboko cofnięci, Pogoń konstruuje atak pozycyjny.

• Pierwszy gwizdek, rozpoczęła Pogoń.

• Zawodnicy obu zespołów wychodzą już na murawę, za moment przywitanie, losowanie stron i zaczynamy.

• Stal rzadko ma okazję sprawdzić się na tle drużyn pokroju Pogoni. Ten mecz traktuje więc jako namiastkę "wielkiej piłki". W poprzedniej rundzie Stal wyeliminowała pierwszoligową Olimpię Grudziądz. Na jej terenie wygrała 3:0. Po bramce zdobyli kolejnio Adrian Paluchowski, Mateusz Mak i Josip Soljić.

• W tej edycji tak się złożyło, że Pogoń występuje tylko w delegacji i to bardzo daleko od Szczecina. Zaczęła bowiem w Rzeszowie od spotkania ze Stalą (1:0 po trafieniu Benedikta Zecha), a kontyunować będzie w Mielcu. I to w momencie kiedy równocześnie walczy o ligowe podium, mając w nogach trudy meczu z Cracovią (0:2) i perspektywę weekendowego spotkania z Lechem Poznań (już w sobotę).

• Witamy! W meczu 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski Stal Mielec zagra u siebie z Pogonią Szczecin. Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek. Zapraszamy na relację na żywo.

Stal - Pogoń LIVE! Namiastka "wielkiej piłki"

Stal - Pogoń LIVE! Namiastka "wielkiej piłki" ©Sebastian Wolosz/ Polska Press

Mecz Stal Mielec - Pogoń Szczecin ONLINE. Kandydat do awansu do ekstraklasy kontra jej czołowa drużyna. W tej parze 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski nie sposób wskazać zdecydowanego faworyta. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30.

Mecz Stal Mielec - Pogoń Szczecin ONLINE

Trener Kosta Runjaic zapewnia, że Pogoń nie bagatelizuje wizyty w Mielcu. Przeciw Stali wystawi wprawdzie rezerwowego bramkarza, a w ataku zacznie zmiennik Adama Buksy, ale cel nadrzędny pozostanie bez zmian - to walka o awans do 1/8 finału, najlepiej po 90 minutach gry.

- Obserwowaliśmy naszego przeciwnika. Wiemy w jaki sposób grają i jaką mają jakość. Jest to dobra drużyna, ale w ostatnich dwóch meczach nie byli w najlepszej formie - zaznacza Runjaic.

Stal rzadko ma okazję sprawdzić się na tle drużyn pokroju Pogoni. Ten mecz traktuje więc jako namiastkę "wielkiej piłki". - Ranga meczu jest wysoka. Wydaje mi się, że padnie rekord frekwencji tej rundy. Kibice przyjdą zobaczyć Pogoń i nas na tle dobrego rywala - wyjaśnia obrońca Wojciech Lisowski, który w przeszłości miał okazję reprezentować Pogoń.

W poprzedniej rundzie Stal wyeliminowała pierwszoligową Olimpię Grudziądz. Na jej terenie wygrała 3:0. Po bramce zdobyli kolejnio Adrian Paluchowski, Mateusz Mak i Josip Soljić.

Środowy mecz obejrzy około 6 tysięcy osób. Poprowadzi go sędzia Tomasz Musiał z Krakowa. System VAR obsłuży duet Tomasz Kwiatkowski - Michał Obukowicz.

Mecz Stal Mielec - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz w płatnej aplikacji IPLA TV. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:30.