Mecz Stal Mielec - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Stal Mielec - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Grają kandydaci do Lotto Ekstraklasy

• 90+5. Koniec meczu! Stal - Raków 3:1!

• 90+3. Andrzej Niewulis strzela honorową bramkę dla Rakowa!

• GOOOOOOL! Denis Gojko uderzył z dystansu, a piłka przy słupku wpadła do bramki! Kapitalne wejście na boisko młodego piłkarza!

• Denis Gojko zmienił Grzegorza Tomasiewicza.

• Duża przewaga Rakowa, który mocno naciska na zespół Stali.

• Adrian Paluchowski zmienił Łukasza Janoszkę.

• Szymon Lewicki zmienił Marcina Listkowskiego.

• Petrasek wyblokowany po kolejnym strzale z główki, piłka w rękach Kiełpina.

• W ostatniej chwili Soljić uprzedził wbiegającego w pole karne Kuna.

• ...oraz Musiolika.

• Żółta kartka dla De Amo...

• Andreja Prokić za Leandro.

• Znowu Petrasek miał piłkę na głowie, ale broni świetnie kolanami Kiełpin!

• Zablokowane uderzenie Domańskiego, piłka o centymetry minęła zawodników na 5. metrze. Będzie róg.

• Oraz Daniel Bartl za Piotra Malinowskiego.

• Maciej Domański za Schwarza.

• Petrasek uderzył w świetnej sytuacji z główki, ale trafił w dwóch graczy stojących tuż przed linią! Ależ szczęscie Stali.

• Osaczony w polu karnym Kun zdołał wywalczyć korner.

• Twardo i dobrze gra dzisiaj Stal. Cieżko przedrzeć się Rakowowi.

• Świetnie wyszli spod pressingu gracze Stali! Do kontry popędziło trzech piłkarzy, ale ostre wstrzelenie Grzegorza Tomasiewicza prosto w bramkarza.

• Obraz gry się nie zmienia - Raków prowadzi grę i stara się ugryźć piłkarzy Stali. Ci co jakiś czas wychodzą z kontrą.

• Żółty kartonik ogląda Schwarz.

• Listkowski uderzył z 20 metrów tuż obok słupka!

• Od środka zaczęli goście.

• Koniec pierwszej połowy. Świetny mecz w Mielcu, jak na razie mamy niespodziankę. Wracamy za kwadrans.

• Taką postawą mielczanie pokazują ekstraklasowy poziom. Jeśli wygrają, to włączą się jeszcze do walki o awans.

• Leandro do Janoszki na 10. metr, a były zawodnik Zagłębia Lubin na raty pokonuje Gliwę. Duża niespodzianka w Mielcu!

• GOOOOOL!!! 2:0 DLA STALI!!!! ŁUKASZ JANOSZKA!!

• Na trybunach są też kibice Rakowa.

• Częstochowianie bardzo chcą zmienić wynik, ale póki co Stal dobrze się broni.

• I jeszcze świetna interwencja Kiełpina po strzale! Będzie korner.

• Dośrodkowanie Kuna na nos Sebastiana Musiolika, który prawie złamał słupek!

• Przy tym wyniku Stal zbliża się do ŁKS-u na 4 punkty. Sprawdźcie TABELĘ 1 LIGI NA ŻYWO [KLIKNIJ]

• Akcja za akcję, naprawdę może się podobać dzisiejsze spotkanie w Mielcu. Zupełnie inny poziom od ostatniego meczu z Sandecją.

• Niecelne dośrodkowanie Patryka Kuna, obrońca Stali spokojnie klatką zgrywa do swojego bramkarza.

• Stara się grać agresywnie Raków, ale Stal nie zamierza być gorsza. Oglądamy bardzo twarde, wyrównane spotkanie.

• Josip Soljić ewidentnie odpychał rywala rękami i żółta kartka.

• Rajd na przebój prawą stroną Mateusza Spychały, ale zabrakło celnego dośrodkowania.

• Po koźle z bliska uderzał Tomas Petrasek, ale świetnie broni Seweryn Kiełpin!

• Marcin Listkowski mocno ucierpiał i musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

• W dużych opałach Raków. Gospodarze nadal są stroną dominującą i szukają kolejnej bramki.

• Żółtą kartkę obejrzał Andrzej Niewulis za protesty.

• Do dwóch razy sztuka. Tym razem Getinger głową prosto do siatki do wrzutce Bartosza Nowaka.

• GOOOOOL!!! 1:0!! TYM RAZEM UDAŁO SIĘ GETINGEROWI!!

• Uderzał Krystian Getinger i wydaje się, że piłka już mogła być za linią. Sędzia jednak trafienia na uznał.

• Miękkie dośrodkowanie w pole karne Rakowa, strzał głową i Michał Gliwem cudem broni na linii bramkowej!

• Pierwszy gwizdek, gramy.

• Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę, za chwilę przywitanie, losowanie stron i zaczynamy.

• Nawet doping mieleckich fanów może jednak nie wystarczyć w starciu z Rakowem, który śrubuje rekordową serię meczów bez porażki. Przed spotkaniem w Mielcu licznik takich spotkań wskazuje liczbę 27. Jeśli częstochowianie wygrają ze Stalą, będą mieli nad nią już 19 punktów przewagi. Gdyby na dodatek w Bytowie potknęła się Sandecja, Raków mógłby wtedy świętować awans już za tydzień!

• Stal Mielec nie może liczyć na to, że dogoni w tabeli lidera z Częstochowy, ale stawką sobotniego starcia z Rakowem będzie uratowanie nadziei na awans do Ekstraklasy. Po bezbramkowym remisie z Sandecją Nowy Sącz, mielczanie tracą do drugiego ŁKS-u już siedem punktów. Jeśli łodzianie powiększą w ten weekend przewagę do dwucyfrowej liczby, Stali w walce o awans będą sprzyjać już tylko matematyczne szanse.

• Dzień dobry! 27. kolejkę Fortuna 1 Ligi zaczynamy w Mielcu, gdzie Stal zmierzy się z Rakowem Częstochowa. To bez dwóch zdań hitowe spotkanie tej serii spotkań. Zapraszamy na relację na żywo.

Przemysław Drewniak

Stal - Raków LIVE! Grają kandydaci do Lotto Ekstraklasy

Stal - Raków LIVE! Grają kandydaci do Lotto Ekstraklasy ©Krzysztof Kapica

Mecz Stal Mielec - Raków Częstochowa ONLINE. 27. kolejkę Fortuna 1 Ligi rozpoczniemy prawdziwym hitem. Trzecia siła podejmie bowiem pierwszą. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00.

Mecz Stal Mielec - Raków Częstochowa

Mimo straty punktów w meczu z Sandecją, trener Artur Skowronek wciąż wierzy, że jego drużynę stać na awans. - Wierzymy, że nadal możemy zrealizować nasz cel. Gonimy ŁKS, który w końcu zacznie przegrywać. Musimy być jednak cały czas razem. W meczu z Sandecją część kibiców gwizdała na piłkarzy. Prosiłbym więc fanów o wsparcie zespołu w trudniejszych momentach - apeluje trener Stali.

Nawet doping mieleckich fanów może jednak nie wystarczyć w starciu z Rakowem, który śrubuje rekordową serię meczów bez porażki. Przed spotkaniem w Mielcu licznik takich spotkań wskazuje liczbę 27. Jeśli częstochowianie wygrają ze Stalą, będą mieli nad nią już 19 punktów przewagi. Gdyby na dodatek w Bytowie potknęła się Sandecja, Raków mógłby wtedy świętować awans już za tydzień! Warunkiem byłoby jedynie zwycięstwo pod Jasną Górą z Wartą Poznań.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Stal Mielec - Raków Częstochowa?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Raków - Stal 1:1 (1 liga, 16.09.2018)
Stal - Raków 2:3 (1 liga, 07.04.2018)
Raków - Stal 1:2 (1 liga, 09.09.2017)

Mecz Stal Mielec - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny w płatnej aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Szymon Rojek – Grzegorz Lato. Reporterem z murawy będzie zaś Mariusz Hawryszczuk. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00.