Mecz Stal Mielec - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w...

0

• Koniec!

• GOL! Stal podwyższa prowadzenie! Lisa pokonuje De Amo!

• Doliczone 3 minuty.

• Blisko kolejnego gola dla Stali, jednak ani Prokić ani Bergier nie zamknęli centry Spychały!

• Dobra wrzutka Getingera, jednak nie zamknął akcji De Amo.

• Żółta kartka dla Piceluka.

• Ostatnia zmiana w Stali. Zszedł Mendigutxia, wszedł Bergier.

• Zamieszanie w polu karnym Stali, ale piąstkuje Kiełpin!

• Fadecki wybił piłkę spod nóg Grodzickiego.

• Ostatnia zmiana w Warcie. Zszedł Fiedosewicz, wszedł Jasiński.

• Zmiana w Warcie. Zszedł Grobelny, wszedł Cierpka.

• Zmiana w Stali. Zszedł Wroński, wszedł Grodzicki.

• Zmiana w Stali. Zszedł Gąsior, wszedł Leandro.

• Zmiana w Warcie. Zszedł Spławski, wszedł Piceluk.

• Gąsior z około 6. metra strzela... obok bramki!

• Na strzał zdecydował się Mendigutxia. Za lekko, by pokonać Lisa!

• Żółta kartka dla Dejewskiego.

• Zamieszanie pod bramką Kiełpina. Wybija De Amo.

• Wracamy na drugą połowę!

• Stal Mielec prowadzi z Wartą Poznań 1:0 po bramce Martina Dobrotki. Na drugą połowę zapraszamy za 15 minut.

• Koniec pierwszej połowy.

• Kiełpin ratuje Stal przed stratą gola!

• Gąsior zderzył się ze Spławskim. Mamy przerwę w grze.

• Fadecki zagrał do Janickiego, a ten zmarnował świetną okazję i nieczysto trafił w piłkę! Powinniśmy mieć remis...

• Żółta kartka dla Gąsiora.

• Dobrotka wykorzystał dośrodkowanie Getingera z rzutu wolnego i strzałem głową pokonał golkipera Warty. W Mielcu 1:0 dla Stali.

• GOL! Stal obejmuje prowadzenie za sprawą Dobrotki!

• Żółta kartka dla Janickiego.

• Rzut rożny dla Warty. Piłkę łapie Kiełpin.

• Nowak przerwał kontratak Grobelnego.

• Żółta kartka dla Spychały.

• Prokić był sam na sam z Lisem, lecz arbiter odgwizdał spalonego.

• Nowak przedzierał się prawą stroną, jednak obrońcy Warty oddalili zagrożenie.

• Zaczynamy!

• Mecz z Wartą będzie również premierowym testem dla systemu podgrzewanej murawy, który został uruchomiony dwa dni temu. Warto podkreślić, że to pierwsza tego typu inwestycja w województwie podkarpackim.

• Teraz przed PGE Stalą mecz z Wartą Poznań i szansa na piątą ligową wygraną z rzędu. Zadanie nie będzie jednak łatwe, o czym mielczanie przekonali się w I rundzie. Przegrali wówczas 0:1 w Grodzisku Wielkopolskim, bo tam swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa Warta. Zresztą gdyby kierować się tylko wynikami poprzednich starć obu tych zespołów, za faworyta uznawać by trzeba klub z Poznania. Mielczanie ostatni raz wygrali z Wartą w sezonie 1994/95, po golach Bogusława Cygana i Mariusza Barnaka. Ogółem Stal z Wartą mierzyła się siedem razy: trzykrotnie wygrali poznaniacy, dwa razy był remis, a dwukrotnie komplet punktów zostawał w Mielcu.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu 20. kolejki Fortuna 1. Ligi. Stal Mielec gra z Wartą Poznań! Pierwszy gwizdek o godz. 19!

red

Mecz Stal Mielec - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Stal Mielec - Warta Poznań ONLINE. W piątkowy wieczór PGE Stal Mielec powalczy o piątą ligową wygraną z rzędu. Przeciwnikiem mielczan będzie Warta Poznań. Pierwszy gwizdek sędziego w piątek o 19.

Stal Mielec - Warta Poznań ONLINE

Ostatnie tygodnie dla drużyny z Solskiego 1, to pasmo niekończących się sukcesów. Nawet w ubiegłym tygodniu, gdy nie grała ze względu na przerwę reprezentacyjną, to i tak przypomniała o sobie, miażdżąc w sparingu ekstraklasową Koronę Kielce, 4:0.
- Stal to drużyna, która się rozpędza - twierdzi ekspert Polsatu Sport, Janusz Kudyba. - Mielczanie mieli też takie mecze, w których bardzo dobrze wyglądali, ale brakowało goli. Spotkanie z Garbarnią powinno ich rozpędzić aż do końca tego roku - podkreślił były zawodnik m.in. Zagłębia Lubin i Lecha Poznań w wypowiedzi dla oficjalnej strony Fortuna 1 ligi.

Teraz przed PGE Stalą mecz z Wartą Poznań i szansa na piątą ligową wygraną z rzędu. Zadanie nie będzie jednak łatwe, o czym mielczanie przekonali się w I rundzie. Prze- grali wówczas 0:1 w Grodzisku Wielkopolskim, bo tam swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa Warta. Zresztą gdyby kierować się tylko wynikami poprzednich starć obu tych zespołów, za faworyta uznawać by trzeba klub z Poznania. Mielczanie ostatni raz wygrali z Wartą w sezonie 1994/95, po golach Bogusława Cygana i Mariusza Barnaka. Ogółem Stal z Wartą mierzyła się siedem razy: trzykrotnie wygrali poznaniacy, dwa razy był remis, a dwukrotnie komplet punktów zostawał w Mielcu.

Biało-Niebiescy spodziewają się więc w piątkowy wieczór trudnych zawodów. - Mecze u siebie to zazwyczaj atak pozycyjny i prowadzenie gry. Na początku mieliśmy z tym problemy i wyniki były gorsze. Teraz świetnie sobie radzimy i liczymy na kolejne zwycięstwo - dodaje Mateusz Spychała, boczny defensor mieleckiego pierwszoligowca. Mecz z Wartą będzie również premierowym testem dla systemu podgrzewanej murawy, który został uruchomiony dwa dni temu. Warto podkreślić, że to pierwsza tego typu inwestycja w województwie podkarpackim.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Stal Mielec - Warta Poznań?

Stal Mielec - Warta Poznań TRANSMISJA TV

Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV

Początek meczu o godzinie 19:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z meczu Stal Mielec - Warta Poznań. Tym samym zapraszamy na relację LIVE w Gol24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.