Mecz Stal Mielec - Warta Poznań ONLINE. Grają beniaminkowie....

Mecz Stal Mielec - Warta Poznań ONLINE. Grają beniaminkowie. Ostatnio tylko przegrywali. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu!

• Arbiter przedłużył spotkanie o siedem minut!

• Podanie na wolne pole do Mateusza Kuzimskiego od Jana Grzesika. Napastnik Warty ograł dwóch rywali i pewnym strzałem pokonał Rafała Strączka!

• GOOOOOOOOL! MATEUSZ KUZIMSKI!

• Tym razem groźnie uderzał Ivanov! Piłka po interwencji któregoś z zawodników Stali minęła słupek i dała kolejną szansę Warcie - na gola z rzutu rożnego.

• Zjawiński i Pawłowski za Wróbla i Tomasiewicza.

• Próba z dystansu Tomasiewicza minimalnie niecelna. Piłka dokręcała się jeszcze w stronę bramki, ale minęła ją o centymetry.

• Strączek wyskoczył do wysokiego dośrodkowania we własne pole karne i przejał futbolówkę. Nie zaczął jednak kontry, bo niemal zakopana na własnej połowie jest Warta.

• Tomczyk wykorzystał błąd obrońcy Warty, dograł do Wróbla, który nie zdołał oddać strzału, bo został uprzedzony przez Kielibę.

• Kolejna próba Stali, na 16. metrze przed bramką znalazł się Jakub Wróbel. Napastnik mielczan huknął na bramkę i pewnie interweniował Bielica.

• Stal napiera, ale teraz łatwo straciła piłkę po fatalnym uderzeniu Dadoka.

• Teraz świetna okazja dla Stali! Uderzenie z rzutu wolnego Petteriego Forsella i z najwyższym trudem bramkarz Warty przenosi futbolówkę nad poprzeczką!

• Robert Dadok zastąpił Macieja Domańskiego.

• Sebastian Jarzebak osobiście sprawdził sytuację i nie dopatrzył się przewinienia. Gramy dalej!

• Mamy jeszcze zamieszanie, arbiter sprawdza bowiem, czy gościom nie należy się rzut karny!

• Zamieszanie w polu karnym Stali! Łukasz Tralka uderza wprost w poprzeczkę!

• Schodzi Bożidar Czorbadżijski, pojawia się Paweł Tomczyk.

• Szymon Stasik sfaulował Jakuba Kiełba i za to przewinienie został ukarany.

• Za słabe dośrodkowanie Forsella, piłka posłanka na 16. metr pada łupem Zielonych.

• Krótka przerwa w grze, po tym jak Getinger dostał piłką w twarz.

• Piłka po dograniu Trałki znalazła w polu karnym Kupczaka, lecz jego strzał został zablokowany.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej odsłony. Za Wartą bardzo pechowy czas!

• Jaroch utyka na jedną nogę, dwóch kolegów z drużyny pomogło mu w drodze do szatni. Ucierpiała chyba kostka.

• Grzesik w miejsce Jarocha. Zatem dwie zmiany z powodu kontuzji, jedna taktyczna po czerwonej kartce.

• Matras z kartką. Sędzia doliczył trzy minuty.

• Nie ma chyba szans na powrót Jarocha. Piłkarz leży poza placem gry.

• Warto odnotować, że w obu sytuacjach nikt nie zrobił krzywdy Jarochowi. To wynikło w czasie biegania.

• Jaroch znowu upadł i cierpi. Będzie zmiana?

• Kupczak z woleja, ale strzał zostaje zablokowany.

• Na szczęście Warty Jaroch wstaje i gra dalej. Za chwilę koniec pierwszej połowy.

• A teraz wprowadzony Jaroch zwija się z bólu. Trzecia zmiana w jednej połowie to byłby horror.

• Stasik poobijał Jakóbowskiego.

• Nie ma wyjścia - trzeba zmieniać dalej. Wchodzi Kiełb, schodzi Czyżycki.

• Ajj! Mak z okazją na gola. Po wrzutce Forsella uderza z powietrza obok prawego słupka. Niewiele zabrakło.

• Bielica! No, no - odważnie. Po otrzymaniu piłki zabawił się z rywalem. Rywal na jego szczęście nie połapał się.

• Ależ sytuacja! Tomasiewicz wychodzi na czystą pozycję, Spychała ciągnie go do ziemi i jest czerwona kartka. Warta skazana na godzinę gry w dziesiątkę.

• CZERWONA KARTKA DLA SPYCHAŁY!

• A więc zmiana. Wchodzi Jaroch, schodzi kontuzjowany Rodriguez.

• Po raz drugi w meczu zablokowany został Czyżycki.

• Trałka za krótko z rzutu wolnego. Rodriguez utyka.

• Kto wie, może jednak Rodriguez pozostanie na boisku. Na razie zmiana odłożona.

• Jest to koniec meczu dla Rodrigueza. Piłkarz opuścił murawę. Za chwilę wejdzie zmiennik.

• Przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Rodriguez.

• Czyżycki zablokowany w polu karnym. Wcześniej próbował Rodriguez.

• Dwóch obrońców Stali kasuje akcję Warty, która kolejny raz próbuje przedzierać się lewym skrzydłem.

• Warta cofnięta, w pozycji wyczekującej.

• Stal powoli buduje atak pozycyjny. Piłkarze tacy jak Domański czy Mak starają się pokazywać do gry. Wraca się też Matras.

• Dośrodkowanie Trałki, ale futbolówka trafia wprost do rąk Strączka.

• Kuzdra wrzuca, rywal wybija za linię i jest korner dla Warty.

• Getinger odgrywa źle.

• Bardzo nieudany strzał Czyżyckiego.

• Ciasno pod obiema bramkami. Decydujące być może będą stałe fragmenty gry.

• Bielica! Dobra interwencja po strzale Matrasa.

• Długi sprint Kuzdry - bez powodzenia.

• Czyżycki dostał kartkę za faul.

• Trałka nie pozwolił, by piłka przeszła do Forsella.

• Strączek "rozgrzany" na początku meczu. Udanie interweniuje.

• Trwa walka o środek pola. Całkiem szybkie tempo pierwszych minut. Na bramce u gości dziś nie Lis, lecz Bielica.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Zaczynamy!

• Gospodarze na biało-niebiesko, goście na zielono.

• Na stadionie chłodno i pochmurno. Sędziuje Sebastian Jarzębak. Za chwilę początek.

• Ławka Warty: Lis, Grzesik, Kiełb, Handzlik, Szmyt, Laskowski, Janicki, Smykowski, Jaroch.

• W kadrze Stali brakuje dziś przede wszystkim Prokicia.

• Ławka Stali: Primel, Seweryn, Flis, Pawłowski, Dadok, Tomczyk.

• W Stali kilka przypadków koronawirusa (wśród piłkarzy), ale drużyna zdecydowała się grać.

• 9. kolejkę PKO Ekstraklasy zaczynamy w Mielcu, od meczu beniaminków. Obie drużyny nie mają zbyt wielu punktów, toteż dzisiejsze spotkanie może okazać się istotne w kontekście walki o utrzymanie.

Stal - Warta LIVE! Grają beniaminkowie. Ostatnio tylko przegrywali

Stal - Warta LIVE! Grają beniaminkowie. Ostatnio tylko przegrywali ©Waldemar Wylegalski

Mecz Stal Mielec - Warta Poznań ONLINE. Sobotę z PKO Ekstraklasą rozpoczniemy od spotkania beniaminków. Gospodarze przegrali trzy razy z rzędu, goście dwa razy z rzędu. Który zespołów przełamie niemoc? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00.

Mecz Stal Mielec - Warta Poznań ONLINE

Stal notuje kiepską serię. W październiku przegrała wszystkie trzy mecze. Zaczęło się od 0:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała, potem był druzgocące 0:6 z Wisłą Kraków i wreszcie 1:2 z Rakowem Częstochowa.

- Warta to zespół stabilny, pomijając mecz z Legią.
W ofensywie ma dobre warianty, zwłaszcza jeśli chodzi o stałe fragmenty. Potwierdził to mecz wyjazdowy w Płocku. Bardzo potrzebujemy trzech punktów i jestem przekonany, że uda nam się to zrobić - mówi trener Stali, Dariusz Skrzypczak.

W Stali jest kilka przypadków zakażenia koronawirusem. Szkoleniowiec przekonuje, że chorzy nie mają powikłań, a ich izolacja przebiega zgodnie z zaleceniami.

W ekstraklasie Warta przegrała ostatnio z Górnikiem Zabrze 0:1 i w zaległym meczu z Legią Warszawa 0:3. Ma siedem punktów i zajmuje dwunaste miejsce. Traci stosunkowo mało bramek (9), ale mało też zdobywa (5). - Mentalnie wszystko jest w porządku - zapewnia trener Piotr Tworek. - Nie możemy jednak powtórzyć tak prostych błędów jak z Legią.

Mecz Stal Mielec - Warta Poznań TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacjach Player i Canal+. Komentuje duet Filip Surma, Wojciech Jagoda. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00 - zapraszamy!