Mecz Stal Mielec - Zagłębie Lubin ONLINE. Co wniesie...

Mecz Stal Mielec - Zagłębie Lubin ONLINE. Co wniesie nowy-stary trener Gąsior? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 25. kolejka
2021-04-18 12:30

Stal Mielec

0

Zagłębie Lubin

2

• Dziękujemy za śledzenie naszej dzisiejszej relacji i życzymy udanej niedzieli!

• Za tydzień Stal Mielec zagra na wyjeździe z Jagiellonią Białystok, natomiast Zagłębie Lubin podejmie u siebie Wisłę Kraków.

• Zagłębie Lubin dzięki dzisiejszemu zwycięstwu awansowało na ósme miejsce w ligowej tabeli, ale tracą wciąż osiem punktów do podium. Jednak do czwartego Piasta Gliwice to są już zaledwie trzy "oczka" straty. Natomiast Stal Mielec pozostaje na ostatniej pozycji w tabeli PKO Ekstraklasy.

• Koniec meczu w Mielcu. Zagłębie Lubin pewnie wygrywa ze Stalą 2:0!

• Damian Oko ucierpiał po starciu we własnym polu karnym.

• Do podstawowego czasu gry arbiter dolicza co najmniej cztery minuty.

• Natomiast Adam Ratajczyk zastąpił Dejana Drazića.

• Dwie kolejne zmiany w szeregach Zagłębia Lubin. Jakub Wójcicki pojawił się w miejsce Mateusza Bartolewskiego.

• Ostatnie minuty nie są zbyt interesującego. Wiele zmian powoduje szarpaną grę, która zresztą wcześniej nie była również zbyt płynna.

• Z kolei Petteri Forsell pojawił się na boisko w miejsce Bożidara Czorbadżijskiego.

• Natomiast w drużynie Stali Mielec dwie zmiany. Kacper Sadłocha zmienia Łukasza Zjawińskiego

• W zespole Zagłębia Lubin Łukasz Łakomy pojawia się w miejsce Filipa Starzyńskiego.

• W zespole Zagłębia Lubin Samuel Mraz pojawia się w miejsce Karola Podlińskiego.

• Także Bożidar Czorbadżijski został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Dejan Drazić.

• Po znakomitym prostopadłym podaniu do piłki dopadł Patryk Szysz, wyszedł sam na sam z bramkarzem gospodarzy i precyzyjnym strzałem podwyższył prowadzenie Zagłębia!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!!!!!!!!!!!!! Patryk Szysz podwyższa prowadzenie Zagłębia Lubin!

• Krystian Getinger dostał piłkę w polu karnym Zagłębia, dograł do Łukasza Zjawińskiego, a on tylko w sobie znany sposób fatalnie spudłował!

• To powinna być bramka dla Stali Mielec! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego uderzył Mateusz Matras, ale jego strzał na słupek wybił Dominik Hładun!

• Druga zmiana w szeregach Stali Mielec. Andreja Prokić pojawia się w miejsce Roberta Dadoka.

• Krystian Getinger ponownie popędził lewą stroną boiska i oddał strzał, który również nie znalazł swojej drogi do bramki Zagłębia.

• Krystian Getinger wpadł z piłką w pole karne Zagłębia i oddał mocny strzał, który jednak minął bramkę rywali.

• Filip Starzyński dostał piłkę w polu karnym Stali, minął rywala, ale uderzył wprost w Michała Gliwę.

• Dejan Drażić popędził lewą stroną boiska, wpadł w pole karne Stali, ale jego uderzenie okazało się bardzo niecelne.

• Kacper Chodyna popedził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie opuściło plac gry.

• Grzegorz Tomasiewicz znalazł się z piłką w polu karnym Zagłębia, ale jego uderzenie okazało się bardzo niecelne.

• Pierwsza zmiana w zespole Stali Mielec. Mateusz Mak pojawił się w miejsce Aleksandara Kolewa.

• Maciej Domański z rzutu rożnego dośrodkował wprost na głowę Bożidara Czorbadżijskiego, ale obrońca Stali uderzył zbyt lekko.

• Damian Oko został sfaulowany w środku pola, ale arbiter nie zdecydował się na wyciągnięcie żółtej kartki.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania.

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Mielcu, za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Mielcu. Do przerwy Zagłębie Lubin prowadzi ze Stalą 1:0.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• To powinna być bramka dla Stali Mielec! Mateusz Matras znalazł się z piłką tuż przed samą linią bramkową rywali, ale tylko on sam wie jak udało mu się trafić w poprzeczkę ze stojącej piłki!

• Grzegorz Tomasiewicz potężnie uderzył z dystansu, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki gości!

• Maciej Domański dośrodkował piłkę w pole karne Zagłębia, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Filip Starzyński otwiera wynik meczu w Mielcu! Zagłębie prowadzi 1:0!

• Jakub Żubrowski wpadł z piłką w pole karne Stali gdzie został sfaulowany przez Aleksandra Kolewa i arbiter odgwizduje rzut karny dla gości!

• Zagłębie próbuje dłużej utrzymać się przy piłce, ale niezbyt dobrze to wychodzi z powodu dużej niedokładności w rozegraniu piłki.

• Marcin Flis dośrodkował w pole karne Zagłębia, ale tam żaden z graczy gospodarzy nie zdołał dopaść do piłki.

• Krystian Getinger popędził lewą stroną boiska, ale udało mu się wywalczyć tylko rzut rożny.

• Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia trafiło do Łukasza Zjawińskiego, ale ten przewrotką uderzył bardzo niecelnie.

• Aleksandar Kolew dostał piłkę w polu karnym Zagłębia, ale jego dogranie do partnera zostało zablokowane.

• Grzegorz Tomasiewicz dostał piłkę na linii pola karnego, ale uderzenie gracza Stali zostało zablokowane.

• Prostopadłe podanie do Aleksandra Kolewa przerwał arbiter odgwizdując pozycję spaloną gracza Stali.

• Maciej Domański zagrał w pole karne Zagłębia Lubin, ale tam Łukasz Zjawiński nie zdołał dopaść do piłki.

• Mateusz Bartolewski dośrodkował w pole karne Stali Mielec, a tam obrońca gospodarzy o mało co nie wpakował piłki do własnej bramki. Ostatecznie Michał Gliwa zdołał złapać piłkę.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zakotłowało się w polu karnym Zagłębia Lubin, ale ostatecznie arbiter odgwizdał przewinienie na bramkarzy "Miedziowych".

• Filip Starzyński zagrał w pole karne Stali, ale żaden z graczy gości nie zdołał dopaść do piłki.

• Mateusz Żyro dostał piłkę przed polem karnym Zagłębia, ale jego uderzenie było bardzo niecelne.

• Kacper Chodyma sfaulował rywala przy linii bocznej i arbiter upomniał go słownie.

• Rozpoczynamy mecz 25. kolejki PKO Ekstraklasy!

• Piłkarze obu zespołów pojawili się już na murawie stadionu w Mielcu, za moment rozpoczniemy to widowisko.

• W jesiennym starciu obu drużyn padł remis 2:2. Wtedy dla Zagłębia bramki zdobywali Kacper Chodyma i Sasa Balić, natomiast dla Stali Mielec trafiali Maciej Domański oraz Petteri Forsell.

• Natomiast Zagłębie Lubin przed tygodniem wygrało u siebie z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:1 po bramkach Patryka Szysza i Damiana Oko. Decydująca bramka dla "Miedziowych" padła w doliczonym czasie meczu.

• W zeszły weekend Stal Mielec bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Wartą Poznań. Ten wynik wydaje się być pozytywny dla drużyny z Mielca, gdyż Warta niespodziewanie walczy o czołowe lokaty w tabeli PKO Ekstraklasy.

• Natomiast Stal Mielec wciąż pozostaje ostatnim zespołem w tabeli, ale do przedostatniego Podbeskidzia Bielsko-Biała traci tylko jeden punkt. Dodatkowo Stal ma o dwa spotkania rozegrane mniej, a więc wciąż ma szansę na utrzymanie w lidze.

• Faworytem dzisiejszego spotkania wydaje się być Zagłębie Lubin, które zajmuje dziewiąte miejsce w lidze. Zespół "Miedziowych" nie ma wielkich szans na walkę o europejskie puchary, gdyż do trzeciego Rakowa Częstochowa traci aż jedenaście punktów. Jednak gdyby Raków zdobył Puchar Polski, wtedy czwarte miejsce zapewni również uciał w UEFA Conference League, a do czwartej pozycji Zagłębie traci już tylko sześć "oczek".

• Witamy serdecznie! W pierwszym niedzielnym meczu 25. kolejki PKO Ekstraklasy Stal Mielec zmierzy się na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Stal - Zagłębie LIVE! Co wniesie nowy-stary trener Gąsior?

Stal - Zagłębie LIVE! Co wniesie nowy-stary trener Gąsior? ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Stal Mielec - Zagłębie Lubin ONLINE. Beniaminek to jeden z trzech zespołów, który w tym tygodniu zmienił trenera. Do drużyny po latach wraca emerytowany Włodzimierz Gąsior, w przeszłości legendarny piłkarz, by na finiszu uratować ligę. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:30.

Mecz Stal Mielec - Zagłębie Lubin ONLINE

Stal Mielec zajmuje ostatnią pozycję, ale ma ledwie punkt straty do bezpiecznego miejsca i dwa mecze do rozegrania więcej od przedostatniego Podbeskidzia Bielsko-Biała. Mimo to zarząd klubu po raz kolejny postanowił zmienić trener: wcześniej zrobił to zaraz po awansie (Dariusz Skrzypczak za Dariusza Marca) i w trakcie bezbarwnej jesieni (Leszek Ojrzyński).

Ojrzyński przejął Stal 11 listopada, a zwolniony został po 24.
kolejce. Z tabeli za ten czas wynika, że punktował na czternaste miejsce. Po bezbramkowym remisie z Wartą Poznań zarząd uznał jednak, że drużyna potrzebuje nowego bodźca. Misję ratowania dokończy więc weteran, który ostatnie dwa lata spędził w domu, a przedtem pracował w Siarce Tarnobrzeg.

Jesienią to właśnie od meczu z Zagłębiem pracę w Stali zaczął Ojrzyński. Mecz skończył się wynikiem 2:2, choć "Miedziowi" prowadzili już 2:0. Fachowcy zgodnie wtedy przyznali, że w spotkaniu widać było rękę trenera. Jak będzie dziś? Zagłębie w ostatniej kolejce pokonało na finiszu Podbeskidzie 2:1. To rywal nieregularny, potrafiący zagrać albo bardzo dobrze, albo bardzo źle. Do meczu przystępuje z dziewiątego miejsca.

Włodzimierz Gąsior, trener Stali: - Potrzebna jest wiara, że z każdym można walczyć i szukać punktów. Chciałbym, aby drużyna z optymizmem podchodziła do pracy i robiła wszystko z entuzjazmem. Oczywiście wiem, że jest ciężko, jesteśmy na ostatnim miejscu, ale też nie jest tragicznie. Mogę ingerować w system gry, dobór poszczególnych piłkarzy, ale właśnie sfera mentalna, moim zdaniem, jest w tym momencie najważniejsza.

Oglądaj mecz Stal Mielec - Zagłębie Lubin w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Stal - Zagłębie:
Stal: Kościelny, Granlund
Zagłębie: Żivec

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Zagłębie - Stal 2:2 (Ekstraklasa, 22.11.2020)

Mecz Stal Mielec - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacjach Canal+ i Player+. Komentuje duet Piotr Laboga, Wojciech Jagoda. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:30 - zapraszamy!