Mecz Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

Mecz Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. To jest czas "Słoników". Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 13. kolejka
2019-10-11 17:45

Stomil Olsztyn

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Koniec meczu. Stomil remisuje z Bruk-Bet Termalicą (1:1).

• Przewinienie na Skrzeczu na lewej stronie. Niezła centra w pole karne, gdzie sytuację wyjaśnia Wlazło.

• Podanie Pałaszewskiego na wolne pole do rozpędzonego Bucholca "przecina" Miković.

• Sylwester Rasmus dolicza co najmniej 3 minuty do drugiej połowy.

• Skrzecz uderza zza linii 16. metra wysoko nad bramką Dybowskiego.

• Kolejna akcja Cetnarskiego z prawej strony. Zablokował go Miković - korner.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Cetnarskiego z prawej strony. Skrzecz zdołał opanować piłkę na lewej stronie pola karnego gości, ale został skutecznie wypchnięty przez 2-3 rywali.

• Biegowy pojedynek Sobczaka z Putiwcewa. Górą był stoper Bruk-Betu, który dał się jeszcze powalić przez rywala.

• Oktawian Skrzecz zmienia Mateusza Gancarczyka.

• Żółta kartka dla Karola Dybowskiego za grę na czas.

• Niezła centra Gergela z narożnika, sędzia dopatrzył się faulu w walce o górną piłkę.

• Atak pozycyjny "Słoników" z bardzo dobrym kapitalnym prostopadłym podaniem Terpiłowskiego do Gergela. W ostatniej chwili zablokował go na wślizgu Biedrzycki Korner dla gości.

• Jeszcze jeden rzut wolny, z dalszej odległości. Piłkę łapie Skiba.

• Skiba wyciągnął się jak struna, by sparować piłkę do boku po strzale Purece!

• Pałaszewski fauluje Purece ok. 20 metrów od własnej bramki. Może być groźnie.

• Mateusz Cetnarski zmienia Grzegorza Lecha.

• Kiełb pograł na skrzydle z Purece. Akcja przynosi korner, ale nie było po nim zagrożenia pod bramką Skiby.

• Molloy wrzuca z prawej strony lewą nogą na dalszy słupek. Pałaszewski nie spodziewał się, że piłka spadnie pod jego nogę.

• Dalekie wybicie SKiby i piłka po koźle spada na woleja Mateusza Gancarczyka. Ten uderza z powietrza wysoko nad bramką. Po chwili Sobczak na spalonym.

• Składna akcja gości lewą stroną z prostopadłym podaniem na wolne pole do Gergela. Ten dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Putwicew w zapaśniczym stylu powstrzymywał Lecha. Żółta kartka .

• Niezła wrzutka przed bramką, gdzie tym razem żadnemu z piłkarzy Stomilu nie udało się sięgnąć piłki.

• Tym razem Sobczak decyduje się na strzał z dystansu. Dybowski z trudem paruje piłkę na korner!

• Bucholc pognał prawą stroną i centruje w pole karne. Niepewne wyjście z bramki Dybowskiego wykorzystał Sobczak, który uderzeniem głową posyła piłkę do siatki tuż przy lewym słupku!

• STOMIL WYRÓWNUJE! SZYMON SOBCZAK!!!

• Rzut wolny dla gości. Niezła centra w pole karne, skąd Gergel główkuje daleko od bramki Skiby.

• Eric Molloy zmienia Artura Siemaszki.

• Siemaszko na prawej stronie "wypuszcza" Bucholca. Temu skończyło się boisko.

• "Stempel" Waldemara Gancarczyka na nodze Wlazły. Obaj panowie doskoczyli do siebie, by coś jeszcze wyjaśnić, ale nie pozwolił na to Sylwester Rasmus.

• Przez całe spotkanie nie milknie nawet na moment doping kibiców Stomilu.

• Przeciągnięte dośrodkowanie z rzutu rożnego. Ostatecznie grę z "piątki" wznawia Dybowski.

• Mateusz Gancarczyk ciut za mocno podaje na lewą stronę do Siemaszki. Ten zdołał opanować piłkę na boisku tuż przy linii końcowej, ale nie poradził sobie z trzema rywalami.

• Purece upomniany żółtą kartką za trafienie łokciem w szyję Mosakowskiego.

• Przerwa a grze. Szarek nie podnosi się z murawy po zderzeniu z Lechem.

• Gospodarze dążą do szybkiego wyrównania. Wywalczyli rzut rożny, który wykonywał Siemaszko. W centrę włożył za dużo siły...

• Ależ wejście gości po zmianie stron! Miković pognał skrzydłem i atomowym uderzeniem sprzed "szesnastki" w samo okienko wpisuje się na listę strzelców!

• GOL DLA "SŁONIKÓW"! MARTIN MIKOVIĆ!!!

• Druga połowa rozpoczęta. Stomil przystępuje do niej bez zmian.

• Na drugie trzy kwadranse wychodzi Gergel za Jelicia.

• Koniec pierwszej połowy. Stomil Olsztyn 0, Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka spada pod nogi Jelicia. Ten... w nią nie trafia.

• Dzieje się! Terpiłowski główkuje tuż obok bramki!

• A teraz Skiba ratuje swoich kolegów przed utratą gola! Kapitalnie paruje strzał Jelicia na rzut rożny z bliskiej odległości!

• Ależ bliski wpisania się na listę strzelców był Kiełb! Pomocnik Bruk-Betu minimalnie przestrzelił z kilkunastu metrów!

• Większość ataków gospodarzy "idzie" lewą stroną. I piłkarze Piotra Zajączkowskiego wywalczyli rzut rożny.

• Teraz na lewej stronie, w akcji ofensywnej, pojawił się Wlazło. Podaje przed pole karne do Purece, ale pod nogi Bucholca, który dalekim wybiciem wyjaśnia sytuację.

• Przeszkodzili sobie na 16. metrze Lech z Sobczakiem po podaniu Pałaszewskiego. Nie do końca wiedzieli kto ma uderzyć na bramkę. Akcja straciła na tempie.

• A raczej na kontrę Stomilu, którą faulem taktycznym przerywa Jovanović. Zostaje upomniany żółtą kartką.

• Miković ruszył lewą stroną i podaje płasko, niemal z linii końcowej, w pole karne. Do nikogo.

• Diagonalna piłka od Mateusza Gancarczyka na lewą stroną. Termalica miała czas, by się ustawić i odeprzeć atak gospodarzy.

• Purece podaje mocno na lewą stronę do Mikovicia. Ciut za mocno. Skiba z "piątki".

• Jeszcze jeden korner dla Stomilu. Pałaszewski wrzuca na środek pola karnego, gdzie nie było żadnego z jego kolegów.

• Teraz Sobczak w roli wrzucającego. Goście wyjaśniają sytuację wybiciem na rzut rożny.

• Skiba minął się z piłką po centrze Kiełba z narożnika! Na jego szczęście żaden z rywali nie wykorzystał prezentu.

• Bucholc powstrzymał Mikovicia na skrzydle. Po jego interwencji "Słoniki" mają rzut rożny.

• Żółta kartka dla Pałaszewskiego za uderzenie ręką Terpiłowskiego w twarz

• Dośrodkowanie Siemaszki z prawej strony nie znajduje adresata. Dybowski chwyta piłkę.

• Terpiłowski próbował szarpnąć prawą stroną. Nie zdołał opanować piłki, która uciekła mu za linię boczną.

• Purece podaje na prawą stronę do Jelicia. Szybszy od niego był Remisz.

• Pałaszewski chciał w stylu Iniesty zagrać w pole karne do Sobczaka. W to zagranie włożył ciut za dużo siły i ostatecznie Dybowski wznawia grę od bramki.

• Piłkę po centrze Rumuna chwyta Skiba.

• Purece faulowany przez Bucholca ok. 25 metrów od bramki Stomilu. Może być groźnie.

• Siemaszko na lewym skrzydle "łamie" akcję w stylu Robbena, po czym uderza minimalnie nad poprzeczką!

• Bez zagrożenia pod bramką Dybowskiego.

• Świetne diagonalne zagranie Bucholca na prawą stronę do Gancarczyka. Ten wycofał do kolegi, który wrzuca w pole karne. Po tej interwencji Stomil ma korner.

• Siemaszko na prawej stronie przyblokowany przez Mikovicia. Szybki odbiór gospodarzy i Lech podaje w pole karne do Sobczaka. "Przeczytał" to zagranie Szarek.

• W odpowiedzi Lech uderzył z dalszej odległości obok bramki.

• Po chwili Terpiłowski wypuścił prostopadłym podaniem Wlazło. Ten zagrywa płasko z prawej strony w pole karne o Purece, który zdecydował się na atomowy strzał. Ofiarnie piłkę na ciało przyjął Remisz

• Terpiłowski decyduje się na strzał z ok. 20 metrów. Został zablokowany.

• W odpowiedzi próba ataku gości. Piłkę pewnie łapie Skiba.

• Od razu Siemaszko chciał podać prostopadle na wolne pole do Sobczaka. Przed linią 16. metra powstrzymuje go Putiwcew.

• Na gwizdek Sylwestra Rasmusa ze środka zaczynają gospodarze!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Sylwester Rasmus z Torunia. Na liniach będą mu pomagać Paulina Baranowska i Jakub Wójcik. Sędzią technicznym jest za to Marcin Szczerobiwcz.

• W poprzednim sezonie Stomil wygrał u siebie 3:0, a w Niecieczy był remis (1:1). Jak będzie dzisiaj?

• Ławka "Słoników": Pawelski - Gergel, Misak, Bezpalec, Wasielewski, De Amo Orzechowski, Iwanicki.

• W ekipie gospodarzy brakuje Wojciecha Hajdy, a w barwach Termaliki nie zagrają Wojciech Kamiński i Vladislavs Gutkovski. Dwaj ostatni otrzymali powołania do reprezentacji narodowych.

• Rezerwowi Stomilu: Leszczyński - Tecław, Tarasenko, Niedziela, Serbintowicz, Szramka, SKrzecz, Cetnarski, Molloy.

• Po 12 kolejkach gospodarze dzisiejszego spotkania plasują się na 7. miejscu w tabeli z dorobkiem 20 punktów. W przypadku wygranej mogą wskoczyć na najniższy stopień podium, bowiem odpowiednio 6. Miedź, i 5. Olimpia mają tyle samo punktów, czwarte Podbeskidzie zgromadziło 21 "oczek", a trzecia Stal - 22.

Z kolei popularne "Słoniki" są "piętro" niżej w tabeli ze stratą 3 punktów do olsztynian. Zatem zapowiada się ciekawe widowisko (w sumie są nam tego winni za wczorajszy mecz Łotwa - Robert Lewandowski).

• Witamy i zapraszamy do Olsztyna, gdzie już za 20 minut Stomil zmierzy się z Bruk-Bet Termalicą!

Stomil - Termalica LIVE! "Słonie" złapały formę

Stomil - Termalica LIVE! "Słonie" złapały formę ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Część spotkań 13. kolejki Fortuna 1 Ligi odbędzie się zgodnie z harmonogramem. W akcji zobaczymy między innymi siódmą i ósmą drużynę tabeli. Relacja LIVE w piątek od godziny 17:45 w GOL24.

Mecz Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Stomil posiada trzy punkty więcej od Termaliki. Ostatnio jednak przegrał. W Grudziądzu o bramkę lepsza okazała się od niego Olimpia. Była to pierwsza porażka zespołu z Olsztyna od 30 sierpnia i domowego spotkania z Zagłębiem Sosnowiec (1:3).

Według bukmacherów ciężko wskazać faworyta piątkowego spotkania. U siebie Stomil przegrał tylko ze spadkowiczem. Pozostałe cztery mecze wygrał, pokonując kolejno GKS Jastrzębie (2:1), Sandecję Nowy Sącz (1:0), Stal Mielec (1:0), a także Podbeskidzie Bielsko-Biała (1:0).

Piłkarze Termaliki do Olsztyna udali się w czwartek. W kadrze nie znaleźli się Wojciech Kamiński i Vladislavs Gutkovskis, który wieczorem stanie przed szansą występu przeciw Polsce w eliminacjach Euro 2020. Łotysz w ostatniej kolejce strzelił gola na wagę zwycięstwa z GKS Tychy (4:3).

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Stomil - Termalica 3:0 (1 liga, 27.04.2019)
Termalica - Stomil 1:1 (1 liga, 24.10.2018)

Mecz Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport Extra. W internecie mecz dostępny dzięki płatnej aplikacji IPLA TV (jednorazowy dostęp kosztuje 5 złotych). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:45. Zapraszamy.