Mecz Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie...

0

• Koniec spotkania! W Olsztynie nie doczekaliśmy się bramek!

• Jeszcze jeden żółty kartonik. Tym razem obejrzał go Piotr Grzelczak.

• Bartosz Kwiatkowski zmienił Łukasza Jeglińskiego.

• Sędzia Bednarek znowu sięgnął do kieszonki. Żółtą kartkę zobaczył Janusz Surdykowski.

• Żółtą kartką ukarany został Łukasz Jegliński.

• Roszada w ekipie Chojniczanki. Oskar Paprzycki zastąpił Miłosza Przybeckiego.

• Oleksandr Mashnin pojawił się na murawie w miejsce Bartłomieja Niedzieli.

• Faul. Wojciech Dziemidowicz obejrzał żółty kartonik.

• Kamil Mazek debiutuje w Stomilu. Zmienił Mateusza Gancarczyka.

• Jacek Podgórski zmienił Rafała Kobrynia.

• Druga część meczu już się zaczęła!

• Wracamy po przerwie. W ekipie Chojniczanki doszło do jednej zmiany. Tomasza Mikołajczaka zastąpił Paweł Żyra.

• Koniec pierwszej połowy w Olsztynie. Do przerwy bez bramek!

• Ładną akcję gospodarzy zakończył strzałem Lukas Kuban. Futbolówka minęła jednak cel.

• Piotr Grzelczak mocno uderzył z dystansu, ale Piotr Skiba nie dał się zaskoczyć!

• Sędzia sięgnął do kieszonki. Żółtą kartkę obejrzał Bartłomiej Niedziela.

• Celne uderzenie Waldemara Gancarczyka na bramkę Radosława Janukiewicza. Golkiper Chojniczanki nie popełnił błędu.

• Pierwszy gwizdek arbitra. Mecz w Olsztynie już się rozpoczął!

• Spotkanie poprowadzi Łukasz Bednarek z Koszalina.

• Rezerwowi Chojniczanka: Grzegorz Wnuk, Filip Żagiel, Tomasz Boczek, Oskar Paprzycki, Paweł Żyra, Jacek Podgórski, Oskar Frygier.

• Rezerwowi Stomil: Michał Leszczyński, Bartosz Kwiatkowski, Sebastian Murawski, Rafał Góral, Kamil Mazek, Oleksandr Mashnin, Maciej Pałaszewski.

• Witamy w relacji LIVE z meczu Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice. Skazywani na spadek olsztynianie na wiosnę jeszcze nie przegrali. Z kolei zespół z Chojnic wywalczył zaledwie pięć punktów.

red, Piotr Furtak

Mecz Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Grzegorz Dembinski

Mecz Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice ONLINE. W sobotnim meczu 27. kolejki Fortuna 1 Ligi Stomil Olsztyn zagra u siebie z Chojniczanką Chojnice. Dzisiejsi gospodarze na wiosnę spisują się znakomicie - jeszcze nie przegrali. Relacja na żywo z meczu Stomil - Chojniczanka online w GOL24.pl!

Mecz Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Ligowa wiosna nie rozpoczęła się dobrze dla pierwszoligowców z Chojnic. Bo 5 punktów w pięciu spotkaniach drużyna, która w poprzednich sezonach biła się o awans, za sukces uznać nie może. Co więcej, piłkarze Chojniczanki bardzo często tracili punkty w doliczonym czasie gry. Ten scenariusz powtórzył się również w zaległym spotkaniu ligowym, z GKS Katowice.

Wprawdzie to katowiczanie bardzo szybko, bo już w pierwszej minucie meczu zdobyli bramkę, ale piętnaście minut później było już 1:1. Wyrównał główką Krzysztof Danielewicz. Goście z Chojnic schodzili na przerwę prowadząc 2:1. Tym razem, po dośrodkowaniu Pawła Zawistowskiego z rzutu rożnego główkował Janusz Surdykowski. Po 45 minutach Chojniczanka prowadziła dzięki pomyłce Adriana Błąda, który był wykonawcą rzutu karnego. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

Po przerwie sporo było twardej walki, ale też piłkarze z Chojnic starali się kraść jak najwięcej czasu. I być może taki scenariusz na wygranie meczu by się sprawdził, gdyby nie fakt, że w drugiej minucie gry Bartosz Śpiączka wykorzystał fakt, że zaspała obrona „Chojny” i wpakował piłkę do bramki, ratując cenny punkt, walczącym o utrzymanie w lidze katowiczanom. Z tego punktu goście z Pomorza również muszą się jednak cieszyć, przy odrobinie nieszczęścia mogli ten mecz przegrać. Już w sobotę przed podopiecznymi Macieja Bartoszka kolejny wyjazdowy mecz. Tym razem Chojniczanka wyjeżdża do Olsztyna na spotkanie ze Stomilem.

Sklecony w ostatnich dniach przed startem rundy zespół z Olsztyna jest z bardzo dobrej formie. Na wiosnę jeszcze nie przegrał, a przecież był skazywany na pożarcie. Warto dodać, że Stomil od 17 listopada rozegrał u siebie 8 meczów z rzędu i zdobył w nich 13 punktów. Obecnie ma 2 punkty przewagi nad strefą spadkową.

- Uważam, że ten wynik to duża zasługa całego olsztyńskiego środowiska. Począwszy od kibiców, władz klubu i miasta, nowego inwestora, sztabu szkoleniowego oraz piłkarzy. Byliśmy bardzo zjednoczeni. Mamy nadzieję, że będziemy dobrze punktować do końca rundy - mówi trener drużyny, Piotr Zajączkowski.

- W pierwszych meczach nie traktowano nas zbyt poważnie, być może rywale nas nieco lekceważyli, ale pokazaliśmy, że mamy dobry zespół, że w naszych szeregach jest wielu charakternych chłopaków, którzy mają umiejętności i coś do udowodnienia. Stąd też nasze pozytywne wyniki. Wiemy jednak, że teraz zespoły będą podchodziły do nas bardziej poważnie i będzie nam coraz trudniej. Czasu jest coraz mniej, więc każdy będzie jeszcze bardziej zmobilizowany, aby dopiąć swego – niektórzy walczą o awans, niektórzy o utrzymanie. Jedno jest pewne - przed nami bardzo ciekawe mecze - zapowiada Bartłomiej Niedziela, w przeszłości gracz Chojniczanki, a obecnie Stomilu.

Sonda

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice?

Mecz Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu Stomil - Chojniczanka online. Tekstowa relacja na żywo z meczu Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice w GOL24.pl.