Mecz Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów ONLINE. Grają sąsiedzi...

Mecz Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów ONLINE. Grają sąsiedzi z tabeli. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 23. kolejka
2020-06-02 18:00

Stomil Olsztyn

0

Chrobry Głogów

0

• Koniec spotkania w Olsztynie. Mimo ciekawej końcówki bramki nie padły.

• I znów dobra akcja Stomilu. Hinokio próbował, ale nic nie wskórał - poza faulem.

• Arbiter doliczył trzy minuty.

• Carolina z debiutem. Zmienił Gancarczyka.

• Skiba efektownie zatrzymał Banaszewskiego.

• Sobczak! Tym razem na posterunku Szromnik!

• Nie ma bramki dla Chrobrego! Mosakowski wybija piłkę z linii bramkowej. Zabrał w ostatniej chwili gola Benedyczakowi!

• Hinokio w indywidualnej akcji. Minął trzech rywali, ale uderzył za słabo. Mógł chyba podawać.

• Ukarany Ilków-Gołąb. Faulował Hinokio.

• Od razu Piotrowski. Został zablokowany przez Strausa.

• Wchodzi też Piotrowski. Były skrzydłowy Chojniczanki zastępuje Kozaka.

• Banaszewski zmienia Ziemanna.

• Szromnik wyłapuje kolejną piłkę. Chrobry daje radę w defensywie.

• Hinokio w miejsce Lecha.

• Stomil w ataku. Uderzył Tecław, ale obok.

• Molloy w miejsce Siemaszki. To pierwsza roszada w tym meczu.

• Kartka dla Mosakowskiego.

• Chrobry wygląda lepiej. Brakuje postawienia kropki nad i. Za chwilę zmiana w Stomilu.

• Hajda przerwał akcję Chrobrego. Wybił bezpiecznie w aut.

• Michalec bliski szczęścia. Niewiele zabrakło, a byłby efektowny gol.

• Praznovsky wrócił na murawę. To on ucierpiał. Na głowie ma opatrunek.

• Przerwa w grze. Ucierpiał jeden z zawodników Chrobrego. Wymaga pomocy medycznej.

• Dwa strzały ze strony Stomilu - Mosakowskiego i bodajże Biedrzyckiego. Bez powodzenia. Górą obrońcy, którzy zatrzymali piłki.

• Na razie pierwsze skrzypce gra Praznovsky. Sporo udanych interwencji.

• Biedrzycki zatrzymał Benedyczaka.

• Lech szukał podaniem Sobczaka - nieudanie.

• Pierwsza akcja Stomilu. Bucholc został powstrzymany. Tylko aut.

• Druga połowa rozpoczęta. Od środka Stomil.

• Przerwa. W Olsztynie na razie bez bramek. Wracamy za kwadrans w nadziei, że druga połowa okaże się lepsza.

• Drewniak z dalszej odległości - obok bramki.

• Praznovsky nie odpuścił Sobczaka. Korner dla Stomilu.

• Po chwili odpowiedź Chrobrego. Kopnął Ziemann, ale wywalczył tylko rzut rożny. Skiba popisał się skuteczną interwencją.

• Najlepsza akcja Stomilu! Trzy, cztery dokładne podania i mamy strzał. Broni Szromnik!

• Bucholc otrzymał kartkę.

• Chrobry wychodzi obronną ręką.

• Siemaszko faulowany przez Stolca. Jest okazja z rzutu wolnego.

• Chrobry stara się utrzymywać przy piłce. Z tego jednak niewiele wynika. Podania wymieniają bowiem obrońcy.

• Za nami pół godziny gry. Tak naprawdę w meczu nie wydarzyło się jeszcze nic szczególnego.

• Lebedyński chętnie wraca do defensywy. Jest skuteczny. To on zatrzymuje wiele akcji Stomilu.

• Bomba Stomilu z wolnego - bez powodzenia.

• Stomil na razie wycofany, bez pomysłu.

• Praznovsky wygrał pojedynek z Lechem przy linii bocznej.

• Chrobry źle z kornera. Piłka na krótki słupek, próba strzału (niecelnego) i jest wznowienie z piątego metra.

• Kozak na razie podejmuje złe decyzje. Przed chwilą starał się dryblować. Wywalczył tylko rzut rożny.

• Lebedyński przesadził z faulem. Kartki brak.

• Lech trochę przekombinował. W gąszczu szukał podania po ziemi. Do futbolówki jako pierwszy dopadł jednak rywal.

• Kozak na skrzydle. Przełożył piłkę na lewą nogę, lecz dośrodkował niecelnie.

• Na początku dużo walki. Piłkarze nie oszczędzają się.

• Pierwsza akcja gospodarzy. Wrzutka okazała się za słaba. Piłkę wyłapał Szromnik.

• Skiba ucierpiał. Sędzia Sulikowski pokazuje pierwszą kartkę w meczu. Ukarany został Benedyczak.

• Dobra interwencja ostatniego obrońcy w Stomilu.

• Praznovsky niedokładnie przerzucił piłkę na prawe skrzydło.

• GRAMY! Od środka rozpoczęli goście.

• Stomil na niebiesko-biało, Chrobry na pomarańczowo-czarno.

• Obie drużyny kończą rozgrzewkę. Będzie to mecz sąsiadów z tabeli.

• Ławka Chrobrego: Abramowicz, Ratajczak, Banaszewski, Piła, Diduszko, Juraszek, Kubica, Piotrowski, Kowalczyk.

• Ławka Stomilu: Leszczyński, Bondarenko, Kuban, Hinokio, Molloy, Carolina, Pałaszewski, Staszak, Szota.

• Za kwadrans początek meczu w Olsztynie. Stomil zagra z Chrobrym. Pogoda dobra, nastroje w drużynach bojowe!

©Paweł Piekutowski/stomilolsztyn.com

Mecz Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów ONLINE. Pora wrócić do gry po blisko trzymiesięcznej przerwie. Na stadionie w Olsztynie w ramach 23. kolejki Fortuna 1 Ligi wystąpią zespół dwunasty z trzynastym. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów ONLINE

Wtorkowy mecz w Olsztynie poprowadzi sędzia Dominik Sulikowski (Gdańsk). Zabraknie publiczności. W rundzie jesiennej, w sierpniowym spotkaniu tych drużyn nie padła ani jedna bramka.

W tabeli różnica jest niewielka.
Stomil zgromadził 29 punktów, podczas gdy Chrobry 26. Tuż przed przerwą podopieczni Ivana Djurdjevicia rozbili GKS Tychy (5:1) i Puszczę Niepołomice (3:1). Z kolei zawodnicy Piotra Zajączkowskiego najpierw ograli Odrę Opole (4:2), by potem przegrać wyraźnie z Sandecją Nowy Sącz (0:3).

W czasie przerwy od rozgrywek Stomil przedłużył umowy z Grzegorzem Lechem i Piotrem Skibą. W Chrobrym decyzje w sprawie kontraktów na razie nie zapadły. Do Olsztyna autokar z drużyną odjechał w poniedziałek.

- Chrobry to bardzo doświadczony zespół, z doświadczonym trenerem. Znamy się już z Chrobrym od wielu lat i toczyliśmy niejeden pojedynek, ale solidność z dwóch stron i parę indywidualności zrobi tak naprawdę różnicę - mówi Janusz Bucholc dla oficjalnej strony Stomilu.

Mecz Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie - za pośrednictwem platformy IPLA. Relacja LIVE z meczu Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów live w GOL24.pl od godziny 18:00. Zapraszamy!