Mecz Stomil Olsztyn - Garbarnia Kraków ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Stomil Olsztyn - Garbarnia Kraków ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Pojedynek drużyn ze strefy spadkowej

• Arbiter doliczył 4 minuty.

• Świetna akcja Trojaka, ale broni Cabaj!

• Mętlicki bliski zdobycia drugiej bramki, ale niedokładnie uderzył w piłkę!

• GOL! Mętlicki wyprowadza Stomil na prowadzenie!

• Ostatnia zmiana w Garbarni. Zszedł Wróbel, wszedł Węsierski.

• Zmiana w Stomilu. Zszedł Paweł Głowacki, wszedł Piotr Głowacki.

• Żółta kartka dla Kubana.

• Mętlicki strzela niecelnie na bramkę Cabaja.

• Zmiana w Stomilu. Zszedł Śledź, wszedł Mętlicki.

• Lech zamiast strzelać odegrał piłkę do Kuna!

• Strzela Nowak, wybija Kubań.

• Strzela Tanczyk, Cabaj wybija na rzut rożny!

• W 59. minucie Gawle zmienił Pietrasa.

• Wełnicki strzela prosto w Cabaja!

• Czerwoną kartką ukarany Garzeł za faul na Śledziu, który wychodził sam na sam z golkiperem gości!

• Cabaj uprzedził Śledzia.

• Ależ okazję zmarnował Bucholc! Znalazł się w polu karnym i zamiast oddać strzał, to ten... odegrał do Śledzia.

• Żółta kartka dla Ogara.

• Pierwsza zmiana w Stomilu. Zszedł Stromecki, wszedł Lech.

• Żółty kartonik ogląda Nowak za faul na Trojaku.

• Żółta kartka dla Trojaka.

• Zły wyrzut z autu przez Bucholca. Piłkę przechwycił Nieśmiałowski.

• Krótka przerwa w grze. Na murawie leżał Sołowiej.

• Cabaj ratuje Garbarnię przed utratą bramki! Świetna interwencja golkipera z Krakowa!

• Wracamy na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Stomil bezbramkowo remisuje z Garbarnią. W lepszej dyspozycji wydają się być podopieczni Piotra Zajączkowskiego, którzy stworzyli sobie kilka, dobrych okazji, ale żadnej nie zamienili na gola. Na drugą część spotkania zapraszamy za kwadrans!

• Stromecki uderzył na bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego! Broni Cabaj!

• Śledź faulowany na około 22. metrze. Rzut wolny dla Stomilu.

• Pierwsza połowa potrwa dłużej o 60 sekund.

• Stały fragment gry dla Stomilu. Piłka spadła pod nogi Sołowieja, ale ten nie zdążył oddać strzału. Uprzedził go Garzeł, oddalając zagrożenie.

• Niecelny strzał Nowaka, ale do piłki dopadł Ogar. Mogło być niebezpiecznie w polu karnym Skiby, ale piłkarz gości nie opanował futbolówki!

• Tanczyk stracił piłkę. Od bramki rozpocznie za chwilę Cabaj.

• Z dystansu uderza Ogar. Niecelnie.

• Rzut rożny dla Stomilu. Piłkę w pole karne wrzucał Kun, niecelnie główkował Stromecki!

• Rzut rożny dla Garbarni.

• Na strzał zdecydował się Sołowiej, ale piłka leci nad poprzeczką.

• Za nami 25 minuty gry. Wciąż bez bramek.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Kobusiński. Uderzył niecelnie.

• Zmiana w Garbarni. Zszedł Czekaj, wszedł Wrześniewski.

• Rozegranie na dalszy słupek, jeden z piłkarzy Stomilu oddał strzał, broni Cabaj!

• Rzut rożny dla Stomilu.

• Strzela Trojak, ale blokuje jeden z obrońców Garbarni!

• Minimalnie myli się Kun!

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Mecz poprowadzi Konrad Kiełczewski z Białegostoku.

• W domowym spotkaniu z Puszczą Stomil przegrywał już 0:2 po 20. minutach, jednak jeszcze przed przerwą bramkę kontaktową zdobył Rafał Śledź, a w 89. minucie punkcik uratował Wołodymyr Tanczyk. W Niecieczy „Słoniki” wykorzystały fatalny błąd golkipera Piotra Skiby i w 52. minucie objęły prowadzenie. Gdy wydawało się, że olsztynianie wrócą do domu na tarczy, na kilka minut przed końcem zamieszanie w polu karnym Bruk-Bet Termaliki wykorzystał Miłosz Trojak i strzelił swojego pierwszego gola w biało-niebieskich barwach.

• Dziś do Olsztyna przyjeżdża Garbarnia, która również nie może pochwalić się udanym startem w Fortuna 1. Lidze. W beniaminku (podobnie jak w Stomilu) doszło niedawno do zmiany szkoleniowca. Bogusław Pietrzak i jego ekipa są podbudowani wyjazdowym zwycięstwem nad GKS-em Katowice z 14. zaległej kolejki. Tym bardziej gospodarze nie będą mieli łatwego zadania. Piotr Zajączkowski, który objął tonący okręt po Kamilu Kieresiu, może pochwalić się tylko dwoma, wyszarpniętymi w ostatnim momencie remisami: u siebie z Puszczą Niepołomice i w Niecieczy z Bruk-Bet Termaliką.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu 16. kolejki Fortuna 1. Ligi, w którym Stomil Olsztyn podejmie Garbarnię Kraków! Początek spotkania o godz. 18.

Joanna Sobczykiewicz

Stomil - Garbarnia LIVE! Pojedynek drużyn ze strefy spadkowej

Stomil - Garbarnia LIVE! Pojedynek drużyn ze strefy spadkowej ©Marlena Penc

Mecz Stomil Olsztyn - Garbarnia Kraków ONLINE! W 16. kolejce Fortuna 1. Ligi szesnasta Garbarnia Kraków pojedzie do ostatniego, osiemnastego Stomilu Olsztyn. Obie drużyny zgromadziły tyle samo punktów i ewentualne zwycięstwo pozwoliłoby którejś z nich zbliżyć się do zespołów, zajmujących bezpieczniejsze lokaty. Runda jesienna na zapleczu Ekstraklasy powoli zbliża się ku końcowi i nikt nie chce spędzić zimy na dnie tabeli. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.PL. Startujemy o godz. 18.

Mecz Stomil Olsztyn - Garbarnia Kraków ONLINE

Bilans Garbarni Kraków, GKS-u Katowice i Stomilu Olsztyn jest taki sam. Trzy zwycięstwa, trzy remisy i aż dziewięć porażek. Co jeszcze łączy te trzy drużyny? Zajmują lokaty w strefie spadkowej i do bezpiecznego miejsca tracą cztery punkty. Na dodatek w każdej z nich doszło do zmiany szkoleniowca.

Olsztynianie zmagają się z ogromnymi problemami finansowymi. Klub nie był w stanie sam spłacić wielu zobowiązań i w tym celu poprosił kibiców o darowizny. Ponadto, zawodnicy od dwóch miesięcy nie otrzymują pensji. Złożyli już wezwania do zapłaty i jeżeli władze się do nich nie ustosunkują, to piłkarze będą mogli rozwiązywać swoje kontrakty z winy klubu. Nad Stomilem wciąż wisi widmo, że nie dokończy rundy jesiennej na zapleczu Ekstraklasy.

Kto wygra mecz 1. ligi: Stomil Olsztyn - Garbarnia Kraków?

Trener Zajączkowski nie będzie mógł dziś liczyć na kontuzjowanych Michała Leszczyńskiego i Michała Górala. Golkiper jest wykluczony z treningów do końca roku, a niedawno przeszedł operacje pękniętej łąkotki. Z kolei u 19-letniego napastnika stwierdzono naderwanie przywodziciela.

Arbiter
Mecz poprowadzi Konrad Kiełczewski z Białegostoku. W obecnym sezonie był rozjemcą w pięciu spotkaniach, w których trakcie pokazał 21 żółtych kartek, jedną czerwoną i podyktował rzut karny.

Mecz Stomil Olsztyn - Garbarnia Kraków TRANSMISJA TV

Mecz nie będzie transmitowany ani w Polsacie Sport, ani Polsacie Sport Extra. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00.

Relacja na żywo z meczu Stomil Olsztyn- Garbarnia Kraków w GOL24.pl!