Mecz Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów ONLINE. Nowe otwarcie u...

Mecz Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów ONLINE. Nowe otwarcie u gospodarzy. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 7. kolejka
2020-10-04 17:00

Stomil Olsztyn

0

GKS Bełchatów

0

• Koniec. Bardzo słabe spotkanie w Olsztynie. Miejscowy Stomil zremisował bezbramkowo z GKS-em Bełchatów. Dziękujemy za uwagę.

• Patryk Makuch miał piłkę meczową, ale z ostrego kąta uderzył nad bramką!

• Ukarany kartką Flaszka.

• Żółty kartonik dla Wrońskiego.

• Za Łuczaka wpuszczony zostaje Grzegorz Kuświk.

• Schodzi Krystian Ogrodowski, a pojawia się Hubert Szramka.

• Jakub Bator w miejsce Patryka Winsztala.

• Również Łukasz Wroński wchodzi do gry. Zastępuje Marcina Sierczyńskiego.

• Bartłomiej Eizenchart za Pawlika.

• Jonatan Straus zastępuje Loshiego.

• Pokazał się Łuczak. Przymierzył celnie, ale nie mogło to zaskoczyć bramkarza Pawła Lenarcika.

• Wyborną okazję miał Jurich Carolina! Doszedł do odbitej piłki, ale uderzył niecelnie.

• Dość przypadkowo, po rozegraniu rzutu rożnego przez bełchatowian piłka obiła poprzeczkę bramki Stomilu.

• Kontuzja Witka, konieczna jest zmiana. Wchodzi Dawid Flaszka.

• Szczęścia sprzed pola karnego próbował Łuczak, ale uderzył nad poprzeczką.

• Damian Hilbrycht zastąpił Waldemara Gancarczyka.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Koniec pierwszej połowy.

• Trzeba przyznać, że nie rozpieszczają nas piłkarze obu zespołów. Na boisku dominuje niedokładność.

• Jakub Witek dostał żółtą kartkę.

• Loshi wbiegł w pole karne z prawej strony, strzelił celnie, ale w sam środek bramki.

• Żółtą kartkę ogląda Michał Pawlik.

• Dużo szczęścia gości! W polu karnym prosto w bramkarza trafił Skender Loshi, a chwilę wcześniej oszukał ostatniego obrońcę GKS-u.

• Mały błąd golkiper Stomilu, który wypuścił piłkę po dośrodkowaniu.

• Pierwszy kwadrans za nami. Bez żadnego groźnego strzału z obu stron. Nie mówiąc o celnym.

• Sfaulowany w środku pola Wojciech Łuczak.

• Stomil zaczyna powoli dochodzić do głosu. Osamotniony Koki Hinokio zdecydował się na strzał, ale został zablokowany.

• Początkowe minuty dla gości z Bełchatowa, którzy wykazują większą ochotę do ataków.

• Pierwszy gwizdek sędziego, gramy.

• Stomil zgromadził do tej pory siedem punktów, podczas gdy GKS Bełchatów ledwie dwa. Ten zespół znów wpadł w dołek. Ostatnio przegrał z ŁKS Łódź 1:3 i z Odrą Opole 0:1.

• 21 września Stomil odwołał z funkcji prezesa Wojciecha Kowalewskiego i na jego miejsce powołał grającego dotąd kapitana, Grzegorza Lecha. Od tego momentu zespół wygrał oba mecze: najpierw pokonał skromnie Zagłębie Sosnowiec 1:0, potem rozjechał na wyjeździe Sandecję Nowy Sącz 4:1.

• Witamy. W niedzielnym spotkaniu 7. kolejki Fortuna 1 Ligi Stomil Olsztyn podejmie na własnym boisku GKS Bełchatów. Zapraszamy na relację na żywo.

Stomil - GKS Bełchatów LIVE! W Olsztynie nie pompują balonika

Stomil - GKS Bełchatów LIVE! W Olsztynie nie pompują balonika ©Karina Trojok

Mecz Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów ONLINE. Gospodarze zmienili prezesa i od tej pory zaliczyli wyłącznie zwycięstwa. Dziś mają szansę na trzeci komplet z rzędu. Rywal jest jak najbardziej w ich zasięgu. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.

Mecz Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów ONLINE

Wczoraj Stomil poinformował o pozyskaniu napastnika.
Roczną umowę podpisał znany z boisk ekstraklasy (ostatnio Wisła Płock) Grzegorz Kuświk. To ważna decyzja, ponieważ po odejściu Szymona Sobczaka (Jagiellonia Białystok) olsztynianie nie znaleźli godnego kandydata do gry w ataku.

- Terminarz tak się ułożył, że przed nami trzy domowe spotkania. Jest szansa na regularne zapunktowanie. My jednak twardo stąpamy po ziemi. Nie pompujemy balonika. Na pewno potrzebujemy wiele wspólnych treningów - zaznacza trener Stomilu, Adam Majewski. - Bucholca czeka dłuższa przerwa z powodu kontuzji, inni gracze powoli dochodzą do siebie - dodaje.

Mecz Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów TRANSMISJA TV

Transmisja wyłącznie w internecie. Mecz będzie można śledzić na żywo w IPLA TV. Dostęp darmowy, ale transmisja z jednej kamery i bez komentarza. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.