Mecz Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Wrócił entuzjazm, są wyniki

Fortuna 1 Liga, 26. kolejka
2019-03-30 18:00

Stomil Olsztyn

1

GKS Jastrzębie

1

• Po tej akcji sędzia kończy mecz! GKS w ostatniej sekundzie ratuje remis! Co za emocje!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adam Wolniewicz w ostatniej sekundzie ratuje remis!

• Płamen Kraczunow ukarany żółtą kartką.

• Sędzia doliczył 4 minuty.

• Wojciech Dziemowicz zmienia Szymona Sobczaka.

• Adam Wolniewicz uderzył głową, ale piłka minęła słupek.

• Krzysztof Gancarczyk zmienia Dominika Kulawiaka.

• Maciej Spychała ukarany żółtą kartką.

• Dominik Kulawiak kontuzjowany. Chwila przerwy w grze.

• To była ostatnia akcja Patryka Skóreckiego. W jego miejsce wchodzi Adam Żak.

• Kompletnie nieudany strzał Patryka Skóreckiego.

• Michał Suchanek zmienia Kensuke Enjo.

• Adam Wolniewicz zostaje ukarany żółtą kartką.

• Farid Ali schodzi z boiska, a w jego miejsce wchodzi Dominik Szczęch.

• Szymon Sobczak miałby przed sobą pustą bramkę, ale dobrze interweniował Szymura!

• Damian Tront oddał dobry strzał z 16 metrów, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki rywala.

• Jakub Mosakowski ukarany żółtą kartką.

• Wracamy po przerwie!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Stomil prowadzi 1:0.

• Niezły strzał Kensuke Enjo, jednak piłka poszybowała obok bramki.

• Grzegorz Lech cudownie obsłużył Sobczaka, który pewnie zamienił to na bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szymon Sobczak!

• Janusz Bucholc ogląda żółtą kartkę.

• Szymon Sobczak posłał piłkę w dolny róg bramki rywala, ale bramkarz GKS'u świetnie odbija futbolówkę.

• Paweł Głowacki z powodu urazu opuszcza murawę. W jego miejsce pojawia się Maciej Pałaszewski.

• Bardzo dużo fauli, mało gry. Tak wygląda obraz tego meczu.

• Adam Wolniewicz fauluje Skibę, a mogło być groźnie....

• Piotr Skiba ratuje swój zespół broniąc mocny strzał rywala!

• Niezłe dośrodkowanie zawodników Stomilu, jednak defensorzy gości zdołali sobie z tym poradzić.

• Jarosław Wróbel sfaulował w polu karnym rywala i jego drużyna straciła szansę na gola.

• Mecz właśnie się rozpoczął!

• Dzień dobry! Witamy Państwa na relacji LIVE z pojedynku Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie!

PD, red

Stomil - GKS Jastrzębie LIVE! Wrócił entuzjazm, są wyniki

Stomil - GKS Jastrzębie LIVE! Wrócił entuzjazm, są wyniki ©Grzegorz Dembinski

Mecz Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie ONLINE. Jeszcze przed startem rundy wiosennej nie było pewne, czy pogrążony w kłopotach finansowych Stomil będzie w stanie kontynuować rozgrywki. Tymczasem po czterech rozegranych meczach rundy wiosennej drużyna prowadzona przez Piotra Zajączkowskiego jest jedną z najlepiej punktujących ekip w lidze. Zdobyła osiem punktów, wygrywając z GKS-em Tychy i Wigrami Suwałki oraz remisując z drużynami z czołówki - Rakowem Częstochowa i Sandecją Nowy Sącz. Czy dzisiaj również dopisze punkty? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie ONLINE

Dzięki czterem meczom bez porażki Stomil zdołał wykaraskać się ze strefy spadkowej i w starciu z GKS-em Jastrzębie będzie chciał pójść za ciosem. - Wyniki, które osiągnęliśmy, to już jest historia.
GKS Jastrzębie to trudny i niewygodny rywal, który zaliczył trzy awanse z rzędu. W składzie tego klubu jest wielu wychowanków, są zgrani, na pewno czeka nas trudna przeprawa - stwierdził trener Zajączkowski w rozmowie z Radiem Olsztyn.

Przed drużyną z Jastrzębia-Zdroju niełatwe zadanie, ale tabela wskazuje, że to oni przystąpią do meczu w roli faworyta. GKS chce zrehabilitować się za porażkę w poprzednim spotkaniu, w którym uległ na własnym boisku GKS-owi Katowice (1-2). Trener Jarosław Skrobacz będzie mógł wystawić swój najsilniejszy skład - żaden z zawodników GKS-u nie jest zawieszony i nie narzeka na uraz.

W pierwszym meczu pomiędzy obiema drużynami górą był beniaminek z Jastrzębia. We wrześniu ubiegłego roku GKS wygrał przy Harcerskiej 2-1 po trafieniach Kamila Adamka i Krzysztofa Gancarczyka. Co ciekawe, ten drugi będzie miał w Olsztynie okazję do rywalizacji ze swoimi braćmi, bo zimą do Stomilu ze Stali Mielec trafili Mateusz i Waldemar Gancarczykowie.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie?

Mecz Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV

Z tego meczu nie zostanie przeprowadzona transmisja na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00.