Mecz Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna ONLINE. Rozpczynamy...

Mecz Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna ONLINE. Rozpczynamy piłkarski grudzień. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu!

• Nieudane dośrodkowanie w pole karne Stomilu. Goście nie mają już szans na odrobienie kolejnej bramki.

• Znakomita akcja gospodarzy! Kilka podań z pierwszej piłki, zupełnie zgubione krycie w polu karnym i z bliska bramkarza Górnika pokonał Hubert Szramka.

• GOOOOOOOL! HUBERT SZRAMKA!

• Carolina i Straus za Sieranta i Ogrodowskiego.

• Pajnowski ukarany kartką za ostre wejście w rywala.

• Grający w osłabieniu Górnik Łęczna wykorzystał zamieszanie w polu karnym Stomilu i z bliskiej odległości Paweł Wojciechowski uderzył na bramkę. Kurdjavcevs pokonany, łęcznianie mają na ten moment cenny punkt, choć jeszcze przed przerwą dostali czerwoną kartkę.

• GOOOOOOOL! PAWEŁ WOJCIECHOWSKI!

• Nie udała się ta akcja Stomilu. Kilkanaście podań w jednej akcji, dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale bez strzału Kuświka.

• Bardzo lekkie uderzenie na bramkę Gostomskiego i ten łapie piłkę bez problemu.

• Kolejny, karygodny błąd Gostomskiego! Bramkarz gości znów zagrał idealnie do swojego rywala. Banaszak miał przed sobą pustą bramkę i spudłował z kilkunastu metrów!

• Hinokio za Łuczaka.

• Maciej Orłowski zastąpił Tomasza Tymosiaka.

• Imponujący rajd Spychały, ale zakończony niecelnym strzałem.

• A Pawła Sasina - Paweł Wojciechowski.

• Kamil Pajnowski zastąpił Leandro.

• Kurdjavcecvs popełnia fatalny błąd, oddaje piłkę do swojego rywala, a ten strzela gola. Wcześniej jednak gwizdek arbitra i trafienie zostaje nieuznane!

• Gostomski podał wprost pod nogi rywala, ale zawodnik gospodarzy uderzył tuż obok bramki.

• Krykun wywalczył rzut wolny blisko pola karnego rywali.

• Grająca w dziesięciu drużyna z Łęcznej musiała zastosować jakieś zmiany. Banaszak w miejsce Kalinkowskiego.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Goście wyszli z kontratakiem, ale zakończyli go niecelnym strzałem Struskiego.

• Gra się zaostrza. Dużo walki w środku pola i coraz brzydszy robi nam się ten mecz.

• Co tu się wydarzyło!? Spięcie piłkarzy na boisku i Bartosz Śpiączka zachował się skrajnie nieodpowiedzialnie, naruszając nietykalność swojego rywala. To musiała być bezpośrednia czerwona kartka.

• Niewiele teraz zabrakło, abyśmy mieli remis! Idealnie uderzył głową Śpiączka, ale jakimś cudem wybronił to Kudrjavcevs.

• Nie odpuszczają łęcznianie. Teraz mieli serię rzutów rożnych, ale poradzili sobie gospodarze.

• Świetnie znalazł się w polu karnym Sadowski! Dośrodkowanie z prawego skrzydła, piłka niemal minęła wszystkich graczy, ale zamykający na dalszym słupku zawodnik Stomilu głową pokonał Gostomskiego! Mamy prowadzenie dla gospodarzy.

• GOOOOOOL! HUBERT SADOWSKI!

• Zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne i wyskakujący do piłki Kuświk nie miał szans, by złapać futbolówkę w powietrzu.

• Dużo fauli w środkowej strefie boiska, ale piłkarze obu drużyn nie wykorzystują stałych fragmentów gry.

• Nie za wiele dzieje się na boisku w ostatnich minutach.

• Spokojnie budowany atak przez ekipę Kamila Kieresia, ale niewiele z tego wynika, bo piłkarze z Łęcznej nie zdobywają metrów.

• Nieudany atak gości na prawym skrzydle. Szybko zorganizowali się w obronie olsztynianie i nie dopuścili do żadnego dośrodkowania.

• Kolejna parada Kurdjavcevsa po wrzutce ze skrzydła.

• Gostomski nie miał problemów z interwencją po tym strzale z rzutu wolnego.

• Kurdjavcevs wyłapuje piłkę po głębokim dośrodkowaniu.

• Słupek! Pierwsza akcja gości, zespołowo rozegrana i uderzenie jednego z zawodników padło na obramowanie bramki.

• Zaczynamy spotkanie!

• Obecnie Górnik posiada o dwanaście punktów więcej od Stomilu. - Mamy krótką przerwę w lidze. Nie traktujemy Górnika jak beniaminka. To zespół z solidnym składem, doświadczonym na poziomie ekstraklasowym, pierwszoligowym. Górnik jest solidny, do bólu skuteczny. Liczymy, że przełamiemy złą passę meczów u siebie - podsumowuje trener Stomilu, Adam Majewski.

• Rewelacyjny w tym sezonie Górnik ma na rozkładzie ŁKS Łódź (2:0). Pokonał go dzięki skutecznej końcówce, bo trafienia Tomasza Midzierskiego i Pawła Wojciechowskiego to odpowiednio minuty 73 i 84.

• Porażka, zwycięstwo, porażka, zwycięstwo... Stomil gra w kratkę, przez co zajmuje odległe dwunaste miejsce. Ostatnio pokonał na wyjeździe Puszczę Niepołomice (2:0), czym odbił sobie domową porażkę z GKS Jastrzębie (0:1).

• Witamy na relacji live ze spotkania Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna.

Stomil - Górnik LIVE! Piłkarski grudzień rozpoczyna się w Olsztynie

Stomil - Górnik LIVE! Piłkarski grudzień rozpoczyna się w Olsztynie ©Wojciech Szubartowski

Mecz Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna ONLINE. Czas na 15. kolejkę w Fortuna 1 Lidze. Drużyny, które ją rozpoczną nabrały apetytu po ostatnich zwycięstwach. Relacja LIVE w GOL24 już od godziny 13:00.

Mecz Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna ONLINE

Rewelacyjny w tym sezonie Górnik ma na rozkładzie ŁKS Łódź (2:0). Pokonał go dzięki skutecznej końcówce, bo trafienia Tpmasza Midzierskiego i Pawła Wojciechowskiego to odpowiednio minuty 73 i 84.

Mecz Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie. Dostęp darmowy dzięki aplikacji IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 13:00 - zapraszamy!