Mecz Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

ŁKS Łódź

2

• Koniec meczu! Stomil - ŁKS 2:2!

• Trojak uderzył minimalnie obok bramki!

• GOOOOOOL! Tomasz Zająć świetnie wykorzystał podanie Śledzia i doprowadził do wyrównania!

• Piotr Pyrdoł zmienił Daniego Ramireza.

• Jewhen Radionow zmienił Rafała Kujawę.

• Marcin Stromecki zmienił Pawła Głowackiego.

• Żółta kartka dla Kamila Rozmusa.

• Tomasz Zając zmienił Remigiusza Szywacza.

• Łuczak uderzył z dystansu, ale Skiba pewnie złapał piłkę.

• Rafał Śledź zmienia Michała Górala.

• GOOOOOL! Maciej Wolski trafia do siatki Stomilu! ŁKS na prowadzeniu!

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec I połowy!

• Dobra interwencja Skiby, który odbił uderzenie Ramireza!

• Mimo bardzo niskiej temperatury obie drużyny tworzą całkiem fajne dla oka widowisko.

• GOOOOOOOL! Odpowiedź Stomilu! Lukas Kuban oddał uderzenie na bramkę, mimo asysty obrońcy, a piłka zatrzymała się w siatce!

• Miłosz Trojak ukarany żółtą kartką.

• Na pozycji spalonej został złapany Góral.

• GOOOOOOL! Wojciech Łuczak otrzymał dobre podanie z boku boiska i pokonał Skibę! 1:0 dla ŁKS-u!

• Odważne wyjście z bramki Kołby, który uprzedził Górala.

• Z dystansu uderzył Wolski, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Indywidualna sytuacja Kujawy, który przedryblował kilku rywali, ale niecelnie uderzył!

• Dobra interwencja Łuczaka w defensywie, który powstrzymał Górala.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• W zespole Stomilu zabraknie Grzegorza Lecha i Łukasza Jeglińskiego, którzy w poprzednim spotkaniu obejrzeli swoje czwarte, żółte kartoniki. Faworytem spotkania będzie ŁKS, który ma zdecydowanie więcej piłkarskich atutów. Nie ukrywamy też, że to piłkarze z Łodzi na mecz ze Stomilem wyjdą bardziej zmotywowani. W końcu olsztynianie nie mają pewności, czy po nowym roku będą mieć gdzie wracać, a klub nie ogłosi upadłości.

• Stomil Olsztyn, pomimo ucieczki ze strefy spadkowej, ma coraz więcej problemów. Zadłużenie klubu wzrosło do 3 milionów złotych, a zawodnicy zaczynają powoli rozwiązywać swoje kontrakty. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, będą mieć twardy orzech do zgryzienia zimą. Ponadto, nie ma co liczyć, że boisko w Olsztynie będzie dziś w idealnym stanie. Nawet podgrzewana murawa nie jest w stanie sprostać takim temperaturom, jakie ostatnio występowały na Warmii.

• ŁKS Łódź po podróży do Katowic, która miała miejsce w środę i była spowodowana rozegraniem zaległego spotkania z GieKSą, wyruszył w zupełnie innym kierunku. Drużyna prowadzona przez Kazimierza Moskala zagra dziś na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn. Łodzianie liczą, że uda im się pokonać rywala, a Sandecja Nowy Sącz straci punkty w Katowicach, bo wtedy zajęliby miejsce podświetlone w tabeli na zielono, tuż za niekwestionowanym liderem Rakowem Częstochowa. W środowym meczu goście rzutem na taśmę doprowadzili do remisu po rzucie karnym, podyktowanym w doliczonym czasie gry. Dopiero po 20 minutach gry w przewadze (w 72. minucie Adrian Frańczak wyleciał z boiska) znaleźli sposób, by strzelić gola bardzo słabo radzącej sobie w tym sezonie GieKSie.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź!

Joanna Sobczykiewicz

Stomil – ŁKS LIVE! Ostatni mecz w 2018 roku

Stomil – ŁKS LIVE! Ostatni mecz w 2018 roku ©Marlena Penc

Mecz Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź ONLINE. 21. kolejka Fortuna 1. Ligi jest ostatnią, rozegraną w 2018 roku. Po niej czeka nas trzymiesięczna przerwa od rozgrywek na zapleczu Ekstraklasy. O godz. 16 ŁKS Łódź, aspirujący do zajęcia drugiej lokaty, zmierzy się na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn, którego problemów nie sposób już zliczyć. Arbitrem będzie Mariusz Złotek ze Stalowej Woli.

Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź ONLINE

ŁKS Łódź po podróży do Katowic, która miała miejsce w środę i była spowodowana rozegraniem zaległego spotkania z GieKSą, wyruszył w zupełnie innym kierunku. Drużyna prowadzona przez Kazimierza Moskala zagra dziś na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn.

W zespole Stomilu zabraknie Grzegorza Lecha i Łukasza Jeglińskiego, którzy w poprzednim spotkaniu obejrzeli swoje czwarte, żółte kartoniki.

Faworytem spotkania będzie ŁKS, który ma zdecydowanie więcej piłkarskich atutów. Nie ukrywamy też, że to piłkarze z Łodzi na mecz ze Stomilem wyjdą bardziej zmotywowani. W końcu olsztynianie nie mają pewności, czy po nowym roku będą mieć gdzie wracać, a klub nie ogłosi upadłości.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź?

Arbiter
Mecz poprowadzi Mariusz Złotek ze Stalowej Woli. W obecnym sezonie był rozjemcą w 12. spotkaniach, w których trakcie pokazał 44 żółte kartki, jedną czerwoną, a także podyktował cztery rzuty karne. Co ciekawe, w żadnym sędziowanym przez niego meczu nie padł bezbramkowy remis.

Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV

Początek meczu o godzinie 16:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z meczu Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź. Tym samym zapraszamy na relację LIVE w Gol24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.