Mecz Stomil Olsztyn - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Stomil Olsztyn - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu!

• Wyjątkowo składna akcja gości, kilkanaście podań w jednej akcji, podłączył się do ofensywy Mijusković i pokonał Skibę! Miedź rzutem na taśmę może wywieźć z Olsztyna trzy punkty!

• GOOOOOOL! NEMANJA MIJUSKOVIĆ!

• Nie porozumieli się między sobą Santana i Łukowski. Piłkę od bramki wznowi Skiba.

• W pinballa pograli teraz gospodarze. Mocno bita piłka w pole karne, odbija się ona od wielu nóg i ostatecznie wybija ją Mijusković.

• Van Huffel nieprzepisowo zatrzymywał rywala.

• Blokowany był na skrzydle Pikk. Goście mają jednak rzut rożny.

• Strzelec gola opuścił boisko. W jego miejsce Makuch.

• Kuban zastąpił Hajdę.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Artur Siemaszko w miejsce Hinokio.

• Nie do końca jesteśmy pewni, kto dogrywał, ale była to chyba prostopadła piłka od Omara Santany. Kostorz dopadł do futbolówki i wykończył akcję. Jest remis!

• GOOOOOL! KACPER KOSTORZ!

• Mijusković zarzymał groźny atak rywali. Słuszna kartka.

• Roman tym razem głową chciał zaskoczyć bramkarza Stomilu. Kolejna próba niecelna.

• Kąśliwe dośrodkoanie van Huffela wybite przez Bożo Musę. Legniczanie na razie sprawiają wrażenie bardzo zagubionych.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Teraz okazję miał Van Huffel, zablokowany strzał i gospodarze mają rzut rożny.

• Roman znalazł sobie trochę miejsca przed polem karnym i uderzył na bramkę. Piłka minęła słupek.

• Łukowski strzelał głowa po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Strzał niecelny, od bramki golkiper.

• Carolina nie dogadał się z Van Huffelem. Od bramki rozpocznie Zaluska.

• Kolejna odważna próba z dystansu. Bucholc przeliczył się i od bramki rozpocznie bramkarz Miedzi.

• Śliwa popełnił prosty błąd i nie chciał łatwo tracić piłki, więc faulował na żółtą kartkę.

• Hajda pozazdrościł Sobczakowi, ale jego uderzenie z dystansu było wyraźnie niecelne.

• Gospodarzom bardzo pasuje ten wynik. Teraz chcą przede wszystkim nie stracić gola, wiec przejęli inicjatywę i to oni mają teraz piłkę przez dłuższą chwilę

• Próba Romana z dystansu - obok bramki.

• Carolina przebojem wpadł z piłką w pole karne. Nie oddał jednak strzału, bo szybko został podwojony przez obrońców. Ci zablokowali go tuz przed samym uderzeniem.

• Hajda powstrzymywał rywala i mamy pierwszą kartkę w tym meczu.

• Napastnik Stomilu w ogóle nie był atakowany przed polem karnym. Podprowadził i uderzył z dystansu. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki!

• GOOOOOOL! SZYMON SOBCZAK!

• Piłkarze Miedzi długo wymieniają między sobą piłkę. Już wiemy, ze Stomil raczej będzie cofnięty, szukając goli po kontrach.

• Sobczak faulowany przy próbie odebrania piłki.

• Zaczynamy spotkanie!

• Miedź jest wyżej. Zajmuje piąte miejsce i nie straci go jeśli zapunktuje w Olsztynie. Ostatnio zremisowała z GKS Tychy 2:2. Stomil ma za sobą porażkę z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (0:2).

• Cele na finiszu są różne. Stomil wprawdzie otrzymał licencję na ewentualną grę w ekstraklasie, ale raczej powalczy o spokojnie utrzymanie. Na ten moment traci bowiem cztery punkty do szóstego miejsca - ostatniego, które gwarantuje utrzymanie.

• W tym sezonie drużyny z Olsztyna i Legnicy spotykają się po raz trzeci. Dzieje się tak ponieważ oprócz meczu ligowego doszło jeszcze do meczu w Pucharze Polski. W obu górą była Miedź: w lidze wygrała 4:1, a w pucharze po konkursie rzutów karnych.

• Dla jednych to szansa na umocnienie się w środku stawki, dla drugich okazja do wywalczenia miejsca barażowego o ekstraklasę

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Stomil Olsztyn - Miedź Legnica!

Stomil - Miedź LIVE! W głowie jeden cel - baraże

Stomil - Miedź LIVE! W głowie jeden cel - baraże ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska P

Mecz Stomil Olsztyn - Miedź Legnica ONLINE. W ostatnim sobotnim meczu 31. kolejki Fortuna 1 Ligi dwunasty zespół zagra z piątym. Dla jednych to szansa na umocnienie się w środku stawki, dla drugich okazja do wywalczenia miejsca barażowego o ekstraklasę. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:40.

Mecz Stomil Olsztyn - Miedź Legnica ONLINE

W tym sezonie drużyny z Olsztyna i Legnicy spotykają się po raz trzeci. Dzieje się tak ponieważ oprócz meczu ligowego doszło jeszcze do meczu w Pucharze Polski. W obu górą była Miedź: w lidze wygrała 4:1, a w pucharze 2:1 po konkursie rzutów karnych.

- Margines błędu powoli się wyczerpuje. Miedź nadal liczy się w walce o awans. My natomiast ostatnie trzy mecze u siebie wygraliśmy, nie tracąc bramki. Chcemy to podtrzymać, żeby zapewnić sobie spokojnie utrzymanie w 1 lidze i większy komfort pracy w ostatnich tygodniach - mówi trener Adam Majewski.

- Widzę progres w naszej grze. Gdybyśmy wykorzystywali więcej okazji, to ocena byłaby jeszcze bardziej pozytywna - dodaje trener Stomilu. - Myślę, że nie ma nas nie wiadomo jakiej presji. Skupiamy się na meczu, mam nadzieję, że ugramy trzy punkty.

Mecz Stomil Olsztyn - Miedź Legnica TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi Polsat Sport. W internecie mecz dostepny w aplikacji IPLA TV. Koszt dostępu to 5 złotych. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:40. Zapraszamy!