Mecz Stomil Olsztyn - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz Stomil Olsztyn - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Stomil Olsztyn

4

Odra Opole

2

• Koniec meczu! Wynik 4:2 idzie w świat, a Stomil ma coraz bliżej do strefy play-off Fortuna 1 Ligi.

• GOOOOOL! SZYMON SOBCZAK!

• Skiba wybronił zespół przed kolejnym straconym golem! Świetna postawa bramkarza Stomilu.

• I jeszcze taktyczna zmiana w zespole Stomilu. Hajda w miejsce Pałaszewskiego.

• Hinokio w miejsce van Huffela.

• Pozornie niegroźne dośrodkowanie w pole karne kończy się lekkim, ale precyzyjnym strzałem głową. Czernysz zmniejsza rozmiary porażki pokonując Skibę.

• GOOOOOOOOL! JAROSŁAW CZERNYSZ!

• Napastnik Stomilu notuje dublet w meczu z Odrą! Oba gole padły po strzałach z 11 metrów.

• GOOOOL! SZYMON SOBCZAK!

• Kolejny rzut karny dla Stomilu!

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Czernysz w miejsce Janusa.

• Skrzecz w miejsce Gancarczyka.

• Strzał z dystansu van Huffela piąstkuje Mateusz Kuchta.

• Błanik za Mikinicia. Podwójna zmiana w ekipie gości.

• Skrzypczak w miejsce Boneckiego.

• Pewnie wykonana jedenastka. Stomil prowadzi już dwoma bramkami.

• Rzut karny dla Stomilu!

• Van Huffel zagrał prostopadle do Sobczaka, ale szybciej w tej sytuacji dobiegł do piłki bramkarz gości.

• Żółtą kartkę otrzymuje Sobczak.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Artur Siemaszko pada w polu karnym Odry, ale nie ma karnego. Piłkarze Stomilu mają pretensje do arbitra.

• Patryk Janasik dostaje kartkę tuż przed przerwą.

• Piłkarze Stomilu wymienili między sobą kilkanaście podań, aż w końcu Tecława uderzył z dystansu, jednak wysoko nad poprzeczką.

• Za mocna wrzutka Pałaszewskiego na głowę Gancarczyka i nic nie wyszło z tego ataku.

• Miłosz Trojak fauluje Pałaszewskiego i mamy pierwszą kartkę w meczu.

• Bardzo mocne uderzenie z dystansu i golkiper gości był bezradny! Z 0:1 na 2:1, piłkarze Stomilu lepsi piłkarsko po prawie 30 minutach gry.

• Poprzeczka po strzale piłkarza Odry. Lekką dobitkę bez problemu broni Skiba.

• Mocne uderzenie Tecława głową i świetnie na linii spisał się Kuchta.

• Z łatwością weszli piłkarze Stomilu w pole karne gości, płaskie podanie w światło bramki i van Huffel z najbliższej odległości pokonał bramkarza!

• GOOOOOOOL! SAM VAN HUFFEL!

• Strzał z rzutu karnego został obroniony, ale dobitka Mikinicia była już skuteczna. Szybki początek meczu w Olsztynie.

• GOOOOOOOL! TOMAS MIKINIĆ

• Rzut karny dla Odry!

• Ostro rozpoczęli gospodarze. Seria przewinień na przyjezdnych, ale sędzia Grzegorz Kawałko nie wyciąga na razie kartek.

• Zaczynamy mecz!

• Jesienią mecz między tymi zespołami wygrał Stomil, zgarniając trzy punkty w Opolu po golu Grzegorza Lecha z rzutu karnego. W zeszłym sezonie także to olsztynianie okazywali się lepsi, wygrywając 2:1 przed własną publicznością i remisując 2:2 na wyjeździe.

• Zdecydowanie mniej meczów kontrolnych ma za sobą Odra, w której w roli szkoleniowca zadebiutuje Dietmar Brehmer. Wraca on do pracy jako pierwszy szkoleniowiec - ostatnio był asystentem Kosty Runjaica w Pogoni Szczecin.

• Po 20 kolejkach Fortuna 1 Ligi Stomil Olsztyn zajmuje 11. miejsce w tabeli, mając sześć punktów przewagi nad strefą spadkową. W okresie przygotowawczym drużyna rozegrała aż dziesięć meczów sparingowych.

• Podstawowym celem Stomilu Olsztyn na ten sezon jest spokojne utrzymanie w Fortuna 1 Lidze. Początek wiosny może to znacznie ułatwić drużynie z Warmii, bo przed własną publicznością podejmie Odrę Opole, która marzy o wygrzebaniu się ze strefy spadkowej.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Stomil Olsztyn - Odra Opole!

MP

Stomil Olsztyn na inaugurację wiosny w Fortuna 1 Lidze marzy o pokonaniu Odry Opole i oddaleniu się znacznie od strefy spadkowej. ©brak

Mecz Stomil Olsztyn - Odra Opole ONLINE. Podstawowym celem Stomilu Olsztyn na ten sezon jest spokojne utrzymanie w Fortuna 1 Lidze. Początek wiosny może to znacznie ułatwić drużynie z Warmii, bo przed własną publicznością podejmie Odrę Opole, która marzy o wygrzebaniu się ze strefy spadkowej. Początek o godz. 17:30. Relacja na żywo z meczu Stomil Olsztyn - Odra Opole live w GOL24.pl!

Mecz Stomil Olsztyn - Odra Opole ONLINE

Po 20 kolejkach Fortuna 1 Ligi Stomil Olsztyn zajmuje 11. miejsce w tabeli, mając sześć punktów przewagi nad strefą spadkową. W okresie przygotowawczym drużyna rozegrała aż dziesięć meczów sparingowych. Wyniki w większości mogą napawać optymizmem, bo Stomil wygrał aż siedem z nich. Trzykrotnie musiał natomiast uznać wyższość rywali.

Jeśli chodzi o transfery, to pożegnano się między innymi z doświadczonym Mateuszem Cetnarskim, który przed kilkoma dniami rozwiązał kontrakt z pierwszoligowcem. Ciekawym wzmocnieniem może okazać się Serafin Szota wypożyczony z Wisły Kraków, który kilka miesięcy temu występował w reprezentacji U-20 na rozgrywanych w naszym kraju mistrzostwach świata. Do Olsztyna przyszło także trzech piłkarzy, którzy wcześniej nie grali w naszym kraju.

Zdecydowanie mniej meczów kontrolnych ma za sobą Odra, w której w roli szkoleniowca zadebiutuje Dietmar Brehmer. Wraca on do pracy jako pierwszy szkoleniowiec - ostatnio był asystentem Kosty Runjaica w Pogoni Szczecin. Jego zadaniem jest wyprowadzenie opolskiej drużyny ze strefy spadkowej. W sparingach jego zespół przegrał tylko raz, a wygrał pięć pozostałych meczów, ogrywając między innymi spadkowiczów z Ekstraklasy, Miedź Legnica oraz Zagłębie Sosnowiec.

Wydaje się, że skład drużyny został nieco osłabiony w stosunku do jesieni. Z klubu odeszli między innymi Hubert Sobol, Martin Adamec oraz Bartłomiej Wdowik. W ich miejsce pozyskano piłkarzy z niższych klas rozgrywkowych - Kacpra Tabisia z GKS-u Katowice, Jarosława Czernysza z Polonii Bytom czy Konrada Kostryckiego z Ruchu Zdzieszowice.

Mecz Stomil Olsztyn - Odra Opole TRANSMISJA TV

Spotkanie 1. ligi Stomil Olsztyn - Odra Opole nie będzie transmitowane online w telewizji. Tekstowa relacja na żywo z meczu Stomil Olsztyn - Odra Opole live w GOL24.pl!