Mecz Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz ONLINE. Debiut trenera z Tunezji

• Koniec meczu! Stomil pokonał Olimpię Grudziądz 2:0!

• Mohamed Medfai przewrócił się w polu karnym. Żółta kartka za próbę wymuszenia "jedenastki".

• Szymon Sobczak wyłożył piłkę Kokiemu Hinokio. Japończyk podciął piłkę nad Łukaszem Sapelą i ta po chwili zatrzepotała w siatce.

• GOOOOOOOOOOL! KOKI HINOKIO! 2:0!

• Mateusz Bondarenko wszedł na boisko w miejsce Wojciecha Hajdy.

• Artur Siemaszko w stuprocentowej sytuacji trafił w Łukasza Sapela. Napastnikowi Stomilu podawał Szymon Sobczak.

• Wojciech Hajda napomniany przez arbitra żółtą kartką

• Druga czerwona kartka! Elvir Maloku zaatakował twarz Wojciecha Hajdy.

• Remigiusz Szywacz sfaulował Kokiego Hinokio. Obrońca Olimpii obejrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką.

• Joao Augusto ucierpiał po powietrznym pojedynku z Wiktorem Biedrzyckim.

• Kacper Janiak zastąpił na boisku Dominika Frelka.

• Jonatan Straus zameldował się na boisku w miejsce Juricha Caroliny.

• Sam van Huffel dokładnie dośrodkował z kornera na głowę Wiktora Biedrzyckiego. Piłka po strzale obrońcy Stomilu odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOL! WIKTOR BIEDRZYCKI! 1:0 DLA STOMILU!

• Szymon Sobczak z rzutu wolnego uderzył tuż pod poprzeczkę! Łukasz Sapela sparował piłkę na rzut rożny.

• Remigiusz Szywacz napomniany żółtą kartką za protesty.

• Ostre dośrodkowanie Sebastiana Kamińskiego z rzutu wolnego. Główkuje obrońca Stomilu Jakub Mosakowski.

• Koki Hinokio ładnie obrócił się z piłką w polu karnym! Futbolówkę po strzale Japończyka zatrzymał Łukasz Sapela.

• Joao Augusto wygrał pojedynek z Jurichem Caroliną i uderzył z ostrego kąta. Na posterunku Piotr Skiba.

• Mohamed Medfai pojawił się na boisku w miejsce Ricky'ego van Haarena.

• Lukas Duriska zastąpił na boisku Łukasza Bogusławskiego.

• Wojciech Hajda uderzył z ponad 20 metrów. Strzał był słaby i Łukasz Sapela nie miał z nim problemów.

• Szymon Sobczak po podaniu Artura Siemaszki znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Sobczak uderzył obok Sapeli, ale zbyt lekko i Marcin Grolik zatrzymał futbolówkę.

• Elvir Maloku prostopadle podał do Joao Augusto. W ostatniej chwili wślizgiem wygarnął mu piłkę obrońca Stomilu.

• Gramy! Druga połowa już się rozpoczęła!

• Adam Majewski desygnuje do gry drugiego napastnika. Artur Siemaszko zameldował się na boisku w miejsce Jakuba Tecława.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy bez bramek.

• Dominik Frelek faulował Szymona Sobczaka i został ukarany żółtą kartką.

• Niecelne uderzenie Kokiego Hinokio zza pola karnego. Niewiele w ofensywie pokazał jak na razie Stomil.

• Joao Augusto wyłuskał piłkę w polu karnym Wiktorowi Biedrzyckiemu i uderzył na bramkę. Na posterunku Piotr Skiba.

• Remigiusz Szywacz dośrodkował w pole karne z lewej strony po wymianie piłki z Maloku. Poradzili sobie defensorzy Stomilu.

• Sebastian Kamiński kąśliwie uderzył z 20 metrów. Piotr Skiba odbił futbolówkę do boku.

• Żółtą kartką ukarany został także Szymon Sobczak.

• Łukasz Bogusławski napomniany przez arbitra żółtą kartką.

• Wychodzący na czystą sytuację Szymon Sobczak upadł po starciu z Łukaszem Bogusławskim. Sędzia nie odgwizdał przewinienia.

• Groźnie pod bramką Stomilu! Ricky van Haaren dośrodkował z rzutu wolnego. Główkował niepilnowany Łukasz Bogusławski, ale Piotr Skiba zdołał wygarnąć piłkę

• Joao Augusto przechwycił zbyt lekko zagrywaną przez obrońcę piłkę i wycofał do Sebastiana Kamińskiego. Strzał pomocnika Olimpii został zablokowany.

• Szymon Sobczak popędził na bramkę Olimpii i oddał strzał. Piłka otarła się jeszcze o nogę obrońcy. Będzie rzut rożny.

• Nieudane dośrodkowanie Sebastiana Kamińskiego z rzutu wolnego. Piłka zagrana prosto w ręce Piotra Skiby.

• Szymon Sobczak cofnął się po piłkę i ruszył na bramkę. Napastnik Stomilu zagrał w tej akcji zbyt indywidualnie, a jego strzał został zablokowany.

• Dominik Frelek ucierpiał po starciu z Jakubem Tecławem. Sędzia oszczędził gracza Stomilu.

• Sam van Huffel uderzył z rzutu wolnego. Strzał lekki, dlatego Łukasz Sapela nie miał problemów z interwencją.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Spotkanie już się rozpoczęło!

• Pojedynek w Olsztynie poprowadzi sędzia Grzegorz Kawałko z Białegostoku.

• Rezerwowi Olimpia: Lewandowski, Lemanowicz, Szeibe, Duriska, Kona, Janczukowicz, Medfai, Embalo, Janiak.

• Rezerwowi Stomil: Leszczyński, Bondarenko, Kubań, Straus, Staszak, Serbintowicz, Jarosz, Siemaszko, Gancarczyk.

• Obie drużyny są świeżo po zmianie trenerów. Stomil od czterech meczów prowadzi Adam Majewski. Następca Piotra Zajączkowskiego wygrał dwa razy i dwa razy też przegrał.

Po ostatniej porażce z Tychami (2:4) z Olimpii odszedł Jacek Trzeciak. Do końca sezonu drużynę poprowadzi duet Selim Benachour i Maciej Patyk. Benachour ma 38 lat i ostatnio pracował w trzeciej lidze rumuńskiej. Bardziej znany jest z kariery piłkarskiej. To w końcu 44-krotny reprezentant Tunezji z występami w PSG, Maladze czy Rubinie Kazań.

• Ostatni mecz 29. kolejki Fortuna 1 Ligi odbędzie się na Warmii. Czternasta drużyna zagra z dziewiątą. Dzieli je ledwie dwa punkty różnicy. Początek spotkania Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz o godz. 20:40. Witamy w relacji LIVE!

Stomil - Olimpia LIVE! Debiut trenera z Tunezji

Stomil - Olimpia LIVE! Debiut trenera z Tunezji ©Fot. Kacper Kirklewski/stomilolsztyn.com

Mecz Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz ONLINE. 29. kolejkę Fortuna 1 Ligi dokończymy na Warmii. Czternasta drużyna zagra z dziewiątą. Dzieli je ledwie dwa punkty różnicy. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:40.

Mecz Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz ONLINE

Po ostatniej porażce z Tychami (2:4) z Olimpii odszedł Jacek Trzeciak. Do końca sezonu drużynę poprowadzi duet Selim Benachour i Maciej Patyk. Polak jest znany w Grudziądzu - do niedawna pełnił rolę analityka. Kim natomiast jest Tunezyjczyk z francuskim paszportem?

Otóż Selim Benachour ma 38 lat i ostatnio pracował w trzeciej lidze rumuńskiej. Bardziej znany jest z kariery piłkarskiej. To w końcu 44-krotny reprezentant Tunezji z występami w PSG, Maladze czy Rubinie Kazań na koncie. Karierę zakończył trzy lata temu.

Tabela jest na tyle spłaszczona, że Olimpia z Benachourem za sterami może równie dobrze znaleźć się na miejscu barażowym ekstraklasę, albo... spaść do 2 ligi. Ten sam problem dotyczy też Stomilu.

Czwartkowe zawody w Olsztynie poprowadzi sędzia Grzegorz Kawałko (Białystok). W rundzie jesiennej padła tylko jedna bramka. Olimpia pokonała Stomil. Na początku meczu trafił Ariel Wawszczyk.

Mecz Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie płatna transmisja w aplikacji IPLA TV. Początek o godzinie 20:40, relacja LIVE w GOL24.pl. Zapraszamy!