Mecz Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE....

Mecz Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Górale utrzymają ligową serię? Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja na żywo

Fortuna 1 Liga, 11. kolejka
2019-09-28 18:00

Stomil Olsztyn

1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Stomilu. Doczekali się!

• Koniec spotkania! Stomil rzutem na taśmę pokonał Podbeskidzie i wyprzedził je w tabeli. Na tę chwilę jest trzeci

• Tecław w miejsce Lecha. Stomil będzie się już tylko bronić.

• Jeszcze zmienia trener Brede. Za Roginicia pojawił się Martin. Może on wyrówna?

• Tylko trzy minuty doliczył arbiter z Białegostoku.

• Zszedł także Pałaszewski. Za niego Waldemar Gancarczyk.

• Nie ma już na murawie Sierackiego. Zmienił go Sopoćko.

• Boisko opuścił Sierpina. Zmienił go Laskowski.

• Jeszcze naciska Stomil. Tym razem górą Leszczyński.

• Zupełnie sprawiedliwy gol dla Stomilu. Tyle akcji, tyle okazji i wpadło. Widownię ucieszył obrońca - Biedrzycki.

• Organizatorzy podają, że na trybunach jest 2311 widzów.

• Stomil nie rezygnuje z ataków. Dziesięć minut do końca. Trenerzy nie kwapią się do robienia zmian.

• Sobczak... Nie, nie ma upragnionej bramki. Znów górą Leszczyński. Ależ gorąco w tej końcówce.

• Jedna z nielicznych odpowiedzi Podbeskidzia. Pomylił się Figiel.

• Molloy w miejsce Mateusza Gancarczyka.

• Stomil atakuje raz po raz. Piłka jak zaczarowana - nie chce wpaść do siatki! Leszczyński zatem wciąż z czystym kontem.

• Siemaszko otrzymał żółtą kartkę.

• Dwie akcje Siemaszki. Górą Leszczyński. Nadal bez bramek!

• Hajda dostał kartkę.

• Na pozycji spalonej złapany jeden z olsztynian.

• Stomil rozochocił się. Kolejne uderzenie, lecz tym razem niecelne. Pół godziny do ostatniego gwizdka.

• Lech celnie z rzutu wolnego. Broni jednak Leszczyński. Nadal mamy 0:0.

• Faule, niecelne strzały i podania. Na razie trudno o konkrety.

• Czekamy na to aż spotkanie nabierze rumieńców. Na razie obie drużyny "badają" się.

• Niecielnie uderzał jeden z zawodników Stomilu. Była to pierwsza próba po zmianie stron.

• Wygląda na to, że obie drużyny w tych samych jedenastkach. Nie odnotowaliśmy zmiany w przerwie meczu.

• Druga połowa rozpoczęła się. Rzućcie okiem na wynik w Tychach. Ależ tam się działo w końcówce!

• Lech domagał się karnego, ale sędzia Kuźma nie zareagował na ten apel. Koniec pierwszej połowy. Na razie bez bramek w Olsztynie. Lepsze wrażenie sprawia Podbeskidzie, ale brakuje mu klarownych okazji.

• Żółtą kartkę obejrzał Biedrzycki.

• Odległość była odrobinę większa niż zakładaliśmy. W każdym razie bramka nie padła.

• Okazja dla Stomilu z rzutu wolnego. Do bramki około 20 metrów.

• Roginić kopnął obok bramki.

• Na boisku niewiele się dzieje. Piłkarze czekają chyba już na przerwę.

• Nieeee... Szósty korner Podbeskidzia kończy się utratą piłki.

• Trudno w to uwierzyć, ale Podbeskidzie faktycznie miało już pięć kornerów.

• Wreszcie Stomil! Wyszedł z bardzo dobrą kontrą, miał przewagę liczbową, ale ostatecznie nie oddał strzału.

• Skiba ratuje Stomil przed Roginiciem.

• Słaby początek w wykonaniu Stomilu. Na razie mało widoczny Siemaszko. Piłki nie dochodzą też do Sobczaka.

• Myli się Jaroch. Główkował obok bramki.

• Przez obrońców Podbeskidzie rozgrywa kolejny atak pozycyjny. Stomil na razie dość schowany, nie ma konkretów w tym meczu z jego strony.

• Bez wątpienia więcej z gry ma Podbeskidzie. Przed momentem bliski oddania strzału był stoper Baszłaj.

• Sporo tych rożnych dla Podbeskidzia. Trzeci też nie przyniósł niczego.

• Tak naprawdę to goście mieli dwa kornery z rzędu. Nie stworzyli zagrożenia.

• "Górale" przeprowadzili akcję prawym skrzydłem. Będzie rzut rożny.

• Faule, wznowienia z autu, ale wciąż bez pierwszego strzału. Czekamy.

• Piłkę posiada Podbeskidzie, które mozolnie buduje pierwsze akcje.

• Sędzia dał znak. No to gramy w Olsztynie!

• Za moment rozpoczęcie. Piłkarze wyszli już na plac gry.

• Zagrają sąsiedzi z tabeli. Podbeskidzie ma jeden punkt więcej (18) od Stomilu (17).

• Ławka Podbeskidzia: A. Leszczyński, Sopoćko, Komor, Wiktorski, Sopoćko, Laskowski, Gach, Hilbrycht, Martin.

• Ławka Stomilu: M. Leszczyński, Mosakowski, W. Gancarczyk, Hinokio, Tecław, Niedziela, Cetnarski, Skrzecz, Molloy.

• Sporo oczekujemy po tym meczu. Stomil pokazał, że umie grać w piłkę. Z kolei Podbeskidzie ma coś sobie i innym do udowodnienia. Ostatnio odpadło z Pucharu Polski, a w lidze tylko zremisowało.

red

Mecz Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Mecz Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. W sobotnim meczu 11. kolejki Fortuna 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn. Górale są niepokonani w lidze od pięciu ligowych spotkań. Relacja na żywo w Gol24.pl!

Podbeskidzie jest niepokonane od pięciu ligowych kolejek i swoją passę zamierzają podtrzymać w Olsztynie.

- Czeka nas starcie z przeciwnikiem marzącym o awansie do Ekstraklasy. Wszyscy są przygotowani do gry. Czeka nas na pewno fajne widowisko - podkreśla w rozmowie z oficjalną stroną klubu pomocnik Stomilu, Grzegorz Lech.

W szeregach gospodarzy zabraknie jedynie pauzującego za kartki Olega Tarasenko. Podbeskidzie, tak jak w poprzednich dwóch spotkaniach i do końca rundy jesiennej, będzie musiało poradzić sobie bez kontuzjowanego Tomasza Nowaka.

Mecz Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w TV z meczu Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała nie będzie dostępna w żadnej telewizji. Tekstowa relacja na żywo w Gol24.pl od godziny 18!

Tekstowa relacja na żywo z meczu Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała w GOL24.pl!