Mecz Stomil Olsztyn - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w...

Stomil Olsztyn

0

Warta Poznań

1

• Koniec meczu! Warta wróci do Poznania z trzema punktami po golu Jasińskiego z 75 minuty. W końcówce goście nie wykorzystali rzutu karnego, bardzo dobrą interwencją popisał się Skiba! Dziękujemy za uwagę!

• Skiba broni rzut karny!

• Rzut karny dla Warty! Zając podciął jednego z piłkarzy gości, a arbiter wskazał na jedenasty metr. Piłkę ustawia Onsorge.

• Rzut wolny dla Stomilu. Szybko rozpoczęli gospodarze.

• Żółta kartka dla Lisa za opóźnianie gry.

• Skiba sam na sam z Fadeckim, ale górą wyszedł golkiper Stomilu!

• Arbiter doliczył 5 minut.

• Warta mogła prowadzić już 2:0. Jeden z zawodników gości zabawił się z Bucholcem i Trojakiem, ale nie zdołał oddać celnego strzału.

• Wszyscy piłkarze Warty cofnęli się na własną połowę i bronią wyniku. Stomil nie ma zupełnie pomysłu na rozegranie jakiejkolwiek akcji.

• Krótka przerwa w grze. Pomoc była udzielana Fadeckiemu.

• Aut dla Warty.

• Ostatnia zmiana w Stomilu. Zszedł Głowacki, wszedł Zając.

• Stały fragment gry dla Warty. Olsztynianie wybili piłkę, jednak ta trafiła do Onsorge, który zagrał w pole karne do Jasińskiego, który z bliskiej odległości pokonał Skibę!

• GOL! Warta obejmuje prowadzenie, a bramkę zdobył Jasiński!

• Zmiana w Stomilu. Zszedł Góral, wszedł Śledź.

• Kun odegrał do Stromeckiego, lecz uciekła mu piłka i nawet nie zdołał oddać strzału.

• Zmiana w Warcie. Zszedł Cierpka, wszedł Kalupa.

• W Warcie będą musieli dokonać przymusowej zmiany. Skutki urazu głowy wciąż odczuwa Cierpka i nie wygląda na to, by mógł dokończyć mecz.

• Zmiana w Stomilu. Zszedł Lech, wszedł Tanczyk.

• Zmiana w Warcie. Zszedł Biegański, wszedł Spławski.

• Góral zdecydował się na uderzenie z dystansu, broni Lis!

• Żółta kartka dla Trojaka za dyskusje i komentowanie decyzji arbitra.

• Mieliśmy krótką przerwę w grze. Na murawie leżał Cierpka.

• Szymusik wybił piłkę na rzut rożny.

• Nad stadionem w Olsztynie zaczęło dość mocno padać.

• Lech bezpośrednio z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała nad bramką!

• Rzut wolny dla Stomilu z około 20. metra.

• Żółta kartka dla Szymusika.

• Wracamy do Olsztyna na drugą połowę!

• Koniec pierwszej części spotkania! Jak na razie w Olsztynie mamy bezbramkowy remis. Czekamy na gole w drugiej połowie, na którą zapraszamy za kwadrans.

• Do rzutu wolnego podszedł Góral. Strzelił nad bramką!

• Arbiter doliczył minutę. Na około 20 metrze Onsorge faulował Górala. Rzut wolny.

• Góral oddał strzał, ale trafił w jednego z obrońców Warty!

• Bucholc nabił Kiełba i wywalczył aut.

• Trojak dalekim podaniem chciał uruchomić Górala, ale przerwał to Marciniak.

• Jasiński zażegnuje groźny atak przeprowadzony Lecha i wybija mu piłkę! Stomil będzie mial kolejny rzut rożny.

• Góral złapany na pozycji spalonej.

• Stromecki uderza minimalnie obok słupka!

• Dwa rzuty rożne z rzędu dla Stomilu. Za drugim razem sytuację wyjaśnia Marciniak.

• Lis przenosi piłkę nad poprzeczkę po strzale Lecha!

• Głowacki z rzutu rożnego w pole karne. Był tam Trojak, jednak piłka po jego uderzeniu mija słupek bramki Lisa!

• Rzut rożny dla Stomilu.

• Marciniak wybija na aut.

• Góral odegrał piłkę klatką piersiową do Lecha, jednak ten został zablokowany przy próbie oddania strzału. Mogło być groźnie w polu karnym Warty!

• Stromecki zatrzymał groźnie zapowiadający się atak gości.

• Głowacki uderza bezpośrednio z rzutu wolnego na bramkę, broni Lis!

• Rzut wolny dla Stomilu po faulu na Góralu.

• Tym razem w ataku Warta. Jeden z zawodników oddał strzał, ale został on zablokowany przez Wełnickiego.

• Znów próbował Stomil. Niecelny strzał głową oddał Wełnicki.

• Rzut wolny dla Stomilu po faulu na Lechu.

• Lech zobaczył dobrze wbiegającego w pole karne Głowackiego, dośrodkował wprost na jego głowę, jednak piłkarz Stomilu pomylił się i futbolówka poleciała obok bramki!

• Niewiele dzieje się w Olsztynie. Gra toczy się głównie w środku boiska.

• Rzut rożny dla Warty. Piłkę wybija Trojak, ale goście mają jeszcze aut.

• Sołowiej zagrał daleką piłkę do Górala, ale napastnika Stomilu uprzedził jeden z obrońców gości.

• Dominik Kun oddał strzał, lecz piłka zatrzymała się na jednym z obrońców, któremu udzielana jest pomoc. Mamy krótką przerwę w grze.

• Faul w środku pola na Głowackim.

• Zaczynamy spotkanie!

• Mecz poprowadzi Łukasz Szczech z Warszawy.

• W kadrze Stomilu nadal brakuje kontuzjowanego Remigiusza Szywacza. Oprócz niego poważnego urazu nabawił się Michał Leszczyński, który nie zagra do końca roku.

• W poprzedniej kolejce Stomil przegrał z Chrobrym Głogów (0:2), a Warta Poznań bezbramkowo zremisowała z innym beniaminkiem GKS-em Jastrzębie.

• Olsztynianie staną przed szansą zbliżenia się do rywali w ligowej tabeli. Mają bowiem dwa spotkania z rzędu u siebie. Dziś zagrają z Wartą, a w sobotę z GKS-em Katowice. Po tym meczu piłkarzy trenera Kieresia czeka przerwa, ponieważ na młodzieżowe kadry wyjadą Michał Góral i Jakub Mosakowski, a mecz z Bruk-Bet Termalicą został już przełożony na 24 października.

• Witamy w relacji LIVE z zaległego meczu 1. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym Stomil Olsztyn podejmie Wartę Poznań. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 19.

Joanna Sobczykiewicz

Mecz Stomil Olsztyn - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©K_kapica_afk

Mecz Stomil Olsztyn - Warta Poznań ONLINE. Stomil Olsztyn i Warta Poznań nadrabiają ligowe zaległości. O godz. 19 odbędzie się mecz z 1. kolejki Fortuna 1 Ligi. Gospodarze podejmą beniaminka, który zajmuje 16 lokatę, czyli jedno z miejsc w strefie spadkowej. Nie oznacza to, że Stomil jest murowanym faworytem. Ekipa Kamila Kieresia zgromadziła tyle samo punktów co Warta. Kto po tym spotkaniu dopisze do swojego konta trzy „oczka”? Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE na GOL24PL, ponieważ mecz nie będzie transmitowany w telewizji.

Stomil Olsztyn - Warta Poznań ONLINE

Spotkanie Stomilu Olsztyn z Wartą Poznań było już dwukrotnie przekładane. Zgodnie z terminarzem, miało odbyć się w 1. kolejce Fortuna 1 Ligi. Kibice Dumy Warmii nie doczekali się jednak inauguracji rozgrywek w lipcu.
Na stadionie w Olsztynie przez kilka miesięcy trwały prace, mające na celu wymianę murawy. Drugim terminem był 13 września, lecz i wtedy poproszono o zmianę terminu. Ostatecznie gramy dzisiaj o godz. 19.

Gospodarze borykają się z wieloma problemami, począwszy od organizacyjnych, kończąc na sportowych. Sytuacja finansowa Stomilu nie uległa znaczącej poprawie, a klub wciąż liczy na wsparcie i datki od kibiców. Jedynym pocieszeniem jest frekwencja na pierwszym, domowym meczu w sezonie 2018/19. Spotkanie z Odrą Opole, które zakończyło się zwycięstwem Dumy Warmii (2:1), oglądało 2573 widzów. Jeżeli chodzi o kwestie boiskowe, tam też nie jest najlepiej. Co prawda do zdrowia powoli wraca Remigiusz Szywacz po kontuzji, jakiej doznał w Chojnicach, ale minie jeszcze kilka tygodni, zanim lewy obrońca wybiegnie na boisko. Jakby tego było mało, Michał Leszczyński doznał poważnego urazu (pękniecie łękotki) i w tym roku już nie zagra. W porównaniu do kadry, jaką wybrał Kamil Kiereś na mecz z Chrobrym Głogów, doszło do jednej zmiany. Łukasza Jeglińskiego zastąpi Wołodymyr Tanczyk.

Wspomniane spotkanie z Chrobrym było niezbyt nieudane dla Dumy Warmii. Kilka okazji miał Michał Góral, a po jego zejściu w drugiej połowie sytuację na strzelenie gola stworzył sobie jego zmiennik Rafał Śledź, ale piłka ani razu nie zatrzepotała w siatce. Dwukrotnie lepsi pod tym względem byli zawodnicy z Głogowa. Po końcowym gwizdku arbitra to właśnie oni mogli cieszyć się z trzech punktów.

Olsztynianie staną przed szansą zbliżenia się do rywali w ligowej tabeli. Mają bowiem dwa spotkania z rzędu u siebie. Dziś zagrają z Wartą, a w sobotę z GKS-em Katowice. Po tym meczu piłkarzy trenera Kieresia czeka przerwa, ponieważ na młodzieżowe kadry wyjadą Góral i Jakub Mosakowski, a mecz z Bruk-Bet Termalicą został już przełożony na 24 października.

W poprzedniej kolejce Warta Poznań mierzyła się z GKS-em Jastrzębie, który 19 września pokonał (2:1) Stomil. Starcie beniaminków zakończyło się bezbramkowym remisem. Wieloma pochwałami został nagrodzony golkiper GKS-u Grzegorz Drazik, który uratował jastrzębianom punkt. Wracając jednak do Warty, poznaniacy nie najlepiej radzą sobie na zapleczu Ekstraklasy. W 11 spotkaniach zgromadzili 10 punktów, a ich bilans to 2 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek.

Stomil Olsztyn - Warta Poznań TRANSMISJA TV

Stomil - Warta rozpocznie się o godz. 19:00. Spotkanie nie będzie transmitowane w telewizji. Tym samym zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.