Mecz Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Arcyważne derby

Fortuna 1 Liga, 24. kolejka
2019-03-16 16:00

Stomil Olsztyn

2

Wigry Suwałki

1

• 90+6. Koniec meczu! Stomil - Wigry 2:1!

• 90+5. Żółta kartka dla Franka Adu Kwame.

• 90+4. Damian Węglarz ukarany żółtą kartką.

• 90+1. Janusz Bucholc ukarany żółtą kartką.

• Wojciech Dziemidowicz zmienił Szymona Sobczaka.

• Lukas Kuban ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOL! Wigry łapią kontakt! Bartosz Bida popisał się indywidualną akcją i pokonał Piotra Skibę!

• Maciej Pałaszewski zmienił Grzegorza Lecha.

• Sebastian Bergier zmienił Kamila Sabiłło.

• Waldemar Gancarczyk zmienił Bartłomieja Niedzielę.

• Nie ma gola! Kapitalnie w bramce spisał się Piotr Skiba, który obronił rzut karny!

• Rzut karny! Faulowany w polu karnym gospodarzy Bartosz Bida!

• Adrian Piekarski ukarany żółtą kartką.

• Daniel Smuga zmienił Damiana Pawłowskiego.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Bartosz Bida zmienił Karola Mackiewicza.

• Koniec I połowy. Stomil - Wigry 2:0!

• GOOOOOOOL! Szymon Sobczak skutecznie dobił uderzenie Mateusza Gancarczyka i jest już 2:0 dla Stomilu!

• Paweł Głowacki ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOOOL! Grzegorz Lech świetnie wykończył zespołową akcję Stomilu i gospodarze obejmują prowadzenie!

• Na środku boiska sfaulowany został Mateusz Gancarczyk.

• Świetna interwencja Piotra Skiby, który zatrzymał groźne uderzenie Sabiłły!

• Seria dośrodkowań w pole karne gospodarzy, ale pewnie w bramce spisuje się Piotr Skiba.

• Gospodarze przeprowadzili kombinacyjną akcję, ale Sobczak nie zdążył oddać uderzenia.

• Stomil miał rzut wolny, ale nic groźnego z tego nie wynikło.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Drużyna Wigier Suwałki sezon rozpoczęła od wyników w kratkę. Porażka w zaległym meczu z Odrą Opole 2:3, wygrana z GKS-em Katowice 2:0 i porażka 0:1 z Bruk Betem Termalicą Nieciecza sprawiły, że biało-niebiescy mają już tylko dwa punkty przewagi nad znajdującym się w czerwonej strefie Stomilem. Zgodnie z tworzoną od początku rundy wiosennej przeplatanką: porażka – wygrana – porażka, teraz w sobotnim meczu powinno przyjść pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Zadowolenia z zawodników nie kryje trener Wigier - Ariel Jakubowski. Po porażce w Niecieczy gdzie zadecydował rzut karny, szkoleniowiec przyznał, że był to mecz w którym mogli zapunktować. „Powiedziałem chłopakom, że nie jest to nasza przegrana, tylko zabrakło nam czasu, aby ten mecz wygrać” – kwitował.

• Stomil, by nadrobić przygotowania, których nie udało się zrealizować z wiadomych względów w przerwie zimowej , swoje mecze kontrolne rozgrywa w środku tygodnia. W ubiegły wtorek olsztynianie pokonali w sparingu GKS Wikielec 2:1, a na listę strzelców wpisali się Michał Góral i Kensuke Enjo, który został zgłoszony do rozgrywek I ligi. Tydzień wcześniej Stomil również rozegrał mecz sparingowy. W starciu z Warmią Olsztyn lepszy okazał się pierwszoligowiec wygrywając 4:0, a hattricka ustrzelił Michał Góral, jedno trafienie dołożył Koki Hinokio.

• Gospodarze, którzy niemal w ostatniej chwili skompletowali kadrę do rozgrywek, rundę wiosenną rozpoczęli od wygranej 2:0 z GKS-em Tychy i bezbramkowego remisu z Sandecją Nowy Sącz. Dopisane 4 punkty niewiele dały, bowiem w przerwie zimowej drużyna Stomilu Olsztyn została ukarana odjęciem 3 oczek za zaległości finansowe. Obecnie podopieczni Piotra Zajączkowskiego zajmują 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów i tylko wygrana z Wigrami sprawi, że Duma Warmii awansuje na bezpieczną pozycję.

• Skład gości:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki!

Adrian Milewski

Stomil - Wigry LIVE! Arcyważne derby

Stomil - Wigry LIVE! Arcyważne derby ©Marlena Penc

Mecz Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki ONLINE. W sobotnie popołudnie w Olsztynie dojdzie do spotkania drużyn, które w rundzie wiosennej mają zrobić wszystko, by utrzymać pierwszoligowy byt w przyszłym sezonie. Pojedynek Stomilu Olsztyn z Wigrami Suwałki odbędzie się w sobotę punktualnie o godzinie 16. Arbitrem tego meczu będzie Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki ONLINE

W kadrze Stomilu Olsztyn na bój o ligowe punkty nie powinno zabraknąć Janusza Bucholca, który przez trzy sezony prezentował barwy Wigier Suwałki, ostatni raz na przełomie 2016/2017.

Ekipę Wigier po meczu w Olsztynie prawdopodobnie czeka dwutygodniowa przerwa, ze względu na powołania zawodników do reprezentacji U19 i U20. Wyjazdowe spotkanie do obecnego outsidera tabeli – Garbarni Kraków będzie trzeba przełożyć na 3 kwietnia, co zrobiło już kilka zespołów pierwszej ligi.

W kadrze Wigier na mecz ze Stomilem powinno znaleźć się dwóch byłych graczy Dumy Warmii: Adrian Karankiewicz, który zaliczył jednosezonowy epizod oraz Wiktor Biedrzycki– obecny pomocnik Wigier urodził się w Olsztynie i to tam spędził większość swojej dotychczasowej kariery. Jak sam stwierdził, serce będzie bardziej biło, ale na boisku nie ma sentymentów.

Mecz Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki będzie bardzo ważny dla dolnego układu tabeli Fortuna I ligi. Sąsiedzi z tabeli w derbowym pojedynku północno-wschodniej Polski powalczą o zwycięstwo, które może przyczynić się do poprawienia swojej sytuacji w tabeli. Jedno jest pewne, remis nikogo nie uszczęśliwi, a więc kibice zgromadzeni tego dnia na stadionie będą świadkami ogromnych piłkarskich emocji.

Mecz Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki, sobota, 16 marca godzina 16:00! Arbitrem pojedynku będzie Konrad Gąsiorowski.

Fortuna 1 Liga. Kto wygra mecz Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki?

Ostatnie mecze bezpośrednie

Wigry - Stomil 3:2 (Puchar Polski, 07.11.2018)
Wigry - Stomil 2:0 (1 liga, 26.08.2018)
Wigry - Stomil 1:2 (1 liga, 19.05.2018)

Mecz Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 16:00.