Mecz Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie...

1

Zagłębie Sosnowiec

0

• Koniec meczu.

• Ryndak strzelił sprzed pola karnego. Było to dość desperackie uderzenie. Okazało się bardzo niecelne.

• Rzut rożny dla Zagłębia. Ostatnie minuty pod znakiem przewagi gości. Czy skończy się to golem?

• Szwed w miejsce Małeckiego.

• Van Weert w miejsce Spychały.

• Przepychanki na boisku. Maia i Spychała ukarani kartką.

• Prostopadłe zagranie, którego bliski przejęcia był napastnik Zagłębie. Błyskawicznie dobiegł do piłki Kurdjavcevs i uchronił drużynę przed zagrożeniem.

• Wstrzelona futbolówka z lewej strony boiska przeszła wzdłuż linii bramkowej Stomilu! Zapachniało golem dla gości.

• Schodzą Staszak i Straus. Wchodzą Mosakowski i Carolina.

• Loshi efektownie przedryblował dwóch zawodników Zagłębie, uderzył na bramkę, ale piłka minęła bramkę o kilkadziesiąt centymetrów.

• Składna akcja gospodarzy, mocne dogranie wzdłuż linii bramkowej i Loshi z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki!

• GOOOOOOL! SKENDER LOSHI!

• Kieca za Pawłowskiego.

• Mularczyk zastąpił Oliveirę.

• Z boiska schodzi Łuczak, na boisku pojawia się Hinokio.

• Gojny podłączył się do akcji lewą stroną boiska. Gdy minął już rywala, zagrał do Pawłowskiego, lecz ten źle przyjął futbolówkę i akcja Zagłębia przerwana.

• Duże zamieszanie w polu karnym Zagłębia, van Huffel uderzył z linii pola karnego i świetnie wybronił to Stępniowski.

• Wracamy do Olsztyna. Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Dobrze zapowiadała się ta akcja Stomilu, ale po kilku szybkich podaniach nie opanował piłki Straus.

• Wiktor Biedrzycki z impetem wpadł w rywala. To musiała być kartka.

• Loshi wpadł w pole karne, ujrzał obok siebie van Huffela, podał mu tak, by ten dołożył tylko stopę. Fatalna pomyłka Holendra i akcja nawet nie zakończyła się strzałem.

• Gospodarze odpowiadają. van Huffel dopadł do zagrania, czubkiem buta uderzył na bramkę, ale wyszedł mu naprzeciw Stępniowski.

• Gregorio upadł w polu karnym! Napastnik domagał się rzutu karnego, lecz gwizdek arbitra milczał w tej sytuacji.

• Znakomite podanie z głębi pola w kierunku aktywnego Gregorio i Kudrjavcevs musiał wyjść z bramki, aby ratować sytuację.

• Zagłębie wymieniło kilka podań z pierwszej piłki, wysokie podanie do Gregorio, ale ten przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

• Dośrodkowanie Staszaka padło łupem obrońców.

• Łuczak spostrzegł, że wybiega do zagrania van Huffel. Posłana piłka znajduje adresata, lecz po strzale Holendra piłka uderza tylko w boczną siatkę!

• Zagłębie wywalczyło rzut rożny po dośrodkowaniu z wolnego w pole karne.

• Biedrzycki sprytnie ograł rywala w środku pola. Już miał ruszać z kontratakiem, ale zatrzymał go jeden z rywali. Sędzia na razie nie wyciąga kartek.

• Prostopadła piłka na Staszaka, ale ten nie zdążył jej dogonić. Od bramki zaczął już Stępniowski.

• Gregorio wykorzystał wysokiego dogranie w pole karne. Za bardzo podszedł pod piłkę i zamiast strzału wyszło wybicie piłki za linię końcową.

• Małego urazu doznał Pawłowski. Mamy przerwę w grze.

• Dwie składne akcji, jedna zakończona strzałem Małeckiego, druga - Pawłowskiego. Dobrze rozgrzał się jednak Kurdjavcevs i w obu przypadkach skutecznie interweniował.

• Zamieszanie w polu karnym Zagłębia, Łuczak intuicyjnie uderzał na bramkę, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

• Zaczynamy spotkanie!

• Natomiast Zagłębie Sosnowiec po czterech kolejkach ma tylko trzy punkty zdobyte u siebie w meczu z GKS-em Tychy. Ostatnio drużyna Krzysztofa Dębka przegrała na Stadionie Ludowym z liderującym ŁKS-em Łódź 1:2. Z wyjazdów sosnowiczanie wracali z pustymi rękami po porażkach 0:1 w Niecieczy z Bruk-Bet Termaliką i w Opolu z Odrą.

• Drużyna trenera Adama Majewskiego nie zdobyła do tej pory ani jednej bramki - bilans 0:6. Problem ze strzelaniem goli ma rozwiązać Wojciech Łuczak, który 23 września podpisał dwuletni kontrakt. 31-letni napastnik grał wcześniej w ŁKS-ie, a znany jest też z występów w Zagłębiu i Górniku Zabrze.

• Stomil w tym sezonie jeszcze nie wygrał - ma na koncie 1 punkt za remis 0:0 w Tychach z GKS-em na inaugurację. Następnie przyszły porażki - 0:3 z ŁKS-em w Łodzi, 0:1 u siebie z Odrą Opole i 0:2 z Widzewem.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec!

Mecz Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala Polska Press

Mecz Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. W piątek w meczu 5. kolejki Fortuna 1 Ligi Zagłębie Sosnowiec zagra w Olsztynie ze Stomilem. Zagłębie przegrało dwa do tej pory rozegrane spotkania wyjazdowe, ale liczy, że tym razem nastąpi przełamanie. Początek spotkania o godz. 19.45. Relacja na żywo z meczu Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec live w GOL24.pl.

Mecz Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

W poprzednim sezonie, 30 sierpnia 2019 roku Zagłębie wygrało w Olsztynie 3:0. Dwie bramki zdobył wtedy Patryk Małecki, a jedną Szymon Pawłowski. 7 czerwca na Stadionie Ludowym również górą byli sosnowiczanie - 2:1 po golach Filipa Karbowego i Fabiana Piaseckiego. Choć te wyniki przemawiają za Zagłębiem, w Olsztynie myślą tylko o jednym.

Mecz Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać mecz Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec na żywo w telewizji? Nie będzie transmisji tv z meczu Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec na żywo. Mecz Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec online będzie można zobaczyć na platformie IPLA.

Tekstowa relacja na żywo z meczu GKS Tychy - Resovia live w GOL24.pl!