Mecz Swansea City - Tottenham Hotspur ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Swansea City - Tottenham Hotspur ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga angielska, 22. kolejka
2018-01-02 20:45

Swansea City

0

Tottenham Hotspur

2

• Koniec meczu! Po znacznie ciekawszej drugiej odsłonie (głównie dzięki braku ulewy) Tottenham wywozi z Liberty Stadium komplet punktów po pokonaniu 2:0 Swansea!.

• Teraz w ofensywie pokazał się Moussa Sissoko. Korner skazany na porażkę.

• Wayne Routledge wywalczył rzut rożny. Bez zagrożenia pod bramką Hugo Llorisa.

• Robert Madley dolicza 3 minuty do drugiej połowy.

• Zabójcza kontra "Kogutów". Na lewej stronie piłkę przejmuje Harry Kane, który posyła kapitalne podanie przed pole karne do Dele Alliego. Jego pierwsze uderzenie broni Łukasz Fabiański, ale wobec dobitki był już bezradny.

• DELE ALLI PODWYŻSZA PROWADZENIE!!!

• Mike van der Hoorn centruje w pole karne, ale tam radzi sobie Jan Vertonghen.

• Son Heung-Min pada w polu karnym rywala po starciu z Federico Fernandezem. Sędzia Robert Madley nie decyduje się wskazywać na "wapno"

• 20 615 widzów na Liberty Stadium.

• Luciano Narsingh mocno rozruszał grę Swansea "z przodu". Wywalczył korner z prawej strony, ale przyjezdni wybijają na uwolnienie.

• Martin Olsson dopada do bezpańskiej piłki a 25. metrze i huknął co sił daleko od bramki Hugo Llorisa.

• Kontra "Łabędzi" przynosi korner po tym, jak strzał Luciano Narsingha został zablokowany.

• Anemiczne uderzenie Erica Diera spokojnie chwyta Łukasz Fabiański. Musiał trochę poczekać, aż piłka wpadnie do jego "koszyczka".

• Harry Kane dostaje piłkę na 14. metrze. Zosał zablokowany, podobnie jak Son Heung-Min. Koreańczyk wywalczył rzut rożny.

• Dele Alli próbował przedrzeć się lewą stroną. Zdaniem sędziego przekroczył przepisy w walce bark w bark z Mike'iem van der Hoornem.

• Kolejna okazja Son Heung-Mina. Tym razem mocno się przeliczył.

• "Żółtko" na koncie Mike'a van der Hoorna.

• Wayne Routledge zmienia Thomasa Carrola.

• Centymetrów brakowało Sonowi Heung-Minowi, by wpisać się na listę strzelców! Uderza z woleja "tam, skąd przyszła", ale minimalnie obok prawego słupka!

• Za Erika Lamelę pojawia się Moussa Sissoko.

• Łukasz Fabiański pewnie chwyta piłkę na wysokości bliższego słupka po centrze Erika Lameli.

• Harry Kane w roli prawoskrzydłowego wywalczył rzut rożny.

• Ajjj. Dwójkowa akcja Dele Alliego z Erikiem Lamelą na lewej stronie. Podanie zwrotne w "szesnastkę" Argentyńczyka do kolegi przecina jednak Alfie Mawson.

• Oliver McBurnie zmienia Nathana Dyera.

• "Koguty" wracają z dalekiej podróży! Najpierw Jordan Ayew ograł kilku rywali, z Hugo Llorisem, i składał się do strzału z kilku metrów do pustej bramki. W ostatniej chwili powstrzymał go Victor Wanyama. A po rzucie rożnym słupek ratuje przyjezdnych przed utratą gola!

• Delemu Alliemu brakowało centymetrów, by sięgnąć piłkę po centrze Kierana Trippiera. Anglik protestuje - jego zdaniem był faulowany przez Mike'a van der Hoorna.

• Harry Kane zastępuje Fernando Llorente. Hiszpana żegnają brawa od kibiców "Łabędzi".

• To była najlepsza okazja gospodarzy! Luciano Narsingh został wypuszczony kapitalnym prostopadłym podaniem i strzela z ostrego kąta, ale Hugo Lloris broni nogami!

• Żółta kartka dla Erika Lameli za nakładkę.

• Eric Dier zagrywa na bliższy słupek. Akurat tam stał zawodnik Swansea.

• Jeszcze jeden stały fragment gry. Łukasz Fabiański znowu czujny - posyła piłkę na rzut rożny.

• Łukasz Fabiański kapitalnie paruje piłkę po uderzeniu Duńczyka! Piłka zmierzała do siatki tuż przy lewym słupku!

• Rzut wolny dla gości bardzo blisko lewego narożnika pola karnego. Może być groźnie - przy piłce jest Christian Eriksen.

• Zmiana w ekipie "Kogutów". Z boiska schodzi Davinson Sanchez, jest już na nim Victor Wanyama.

• Jeszcze jeden stały fragment gry dla gospodarzy. Na spalonym był jednak Alfie Mawson.

• Niezła centra, ale radzą sobie obrońcy Tottenhamu w tej sytuacji.

• Davinson Sanchez powinien uważać. Ma już na koncie żółtą kartkę, a teraz faulował Jordana Ayew. Rzut wolny z obiecującej pozycji.

• Luciano Narsingh zastępuje kontuzjowanego Angela Rangela.

• Nie jest dobrze. Angel Rangel nabawił się urazu mięśniowego. Jego dalsza gra w tym spotkaniu jest wykluczona.

• Mike van der Hoorn wybija piłkę po centrze Kierana Trippiera z lewego narożnika. Po chwili futbolówkę łapie Łukasz Fabiański.

• Po chwili solową akcję przeprowadził Dele Alli. Ograł 2-3 rywali i uderza z dystansu. Piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

• Son Heung-Min strzela z ok. 20 metrów na wiwat. Ironicznie skwitowali to kibice "Łabędzi".

• Dalekie zagranie na prawą stroną do rozpędzonego Nathana Dyera. Mimo że miał o kilka metrów mniej od Jana Vertonghena, to Belg był pierwszy przy piłce.

• Druga połowa rozpoczęta przez gości! Bez zmian w obu "jedenastkach, poza suchymi strojami

• 🎵 ...a na Brackiej leje

• Wracamy na Liberty Stadium, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Swansea - Tottenham. W meczu na wodzie "Łabędzie" nie radzą sobie z "Kogutami". Przegrywają po golu Fernando Llorente.

Co na nas czeka po zmianie stron?

• Koniec pierwszej połowy. Swansea przegrywa z Tottenhamem po golu Fernando Llorente. Golu, który nie powinien zostać uznany ze względu na spalonego.

• Renato Sanches wywalczył rzut rożny. Nikt z piłkarzy "Łabędzi" nie sięgnął piłki.

• W odpowiedzi Fernando Llorente uderza z powietrza - po rzucie wolnym - tuż nad bramką! Niewiele brakowało, by drugi raz wpisał się na listę strzelców!

• Pierwszy strzał Swansea w tym spotkaniu! Po zagraniu z prawego skrzydła Angela Rangela piłka przechodzi przez całe pole pod nogi Martina Olssona. Ten strzela z ok. narożnika "szesnastki" obok bramki.

• Tym razem Mike van der Hoorn fauluje w środku pola Dele Alliego. Bez konsekwencji kartkowej - sędzia wziął poprawkę na murawę.

• Mike van der Hoorn powstrzymuje na skrzydle Son Heung-Mina. Został za to nagrodzony gromkimi brawami.

• Ciekawie zapowiadała się akcja Swansea. Angel Rangel podłączył się do akcji ofensywnej prawym skrzydłem i centruje w pole karne, ale Nathan Dyer nie sięga piłki.

• Po tym rzucie wolnym Fernando Llorente wpisał się na listę strzelców

• Renato Sanches uderza metr nad poprzeczką.

• "Żółtko" dla Davinsona Sancheza za faul na Nathanie Dyerze blisko linii 16. metra.

• Podawanie dołem do własnego bramkarza to może być strzałem w kolano. A już po koźle co wykonał Kieran Tripper do Hugo Llorisa, to mogło być samobójstwo. Na szczęście ten poradził sobie w opresji.

• Dele Alli decyduje się na strzał z dystansu. Piłka straciła na impecie po rykoszecie od nogi Fernando Llorente. Spokojnie łapie ją Łukasz Fabiański.

• Mike van der Hoorn zapędzony w kozi róg przez Christiana Eriksena. Wybija na uwolnienie, ale na krótko zażegnał niebezpieczeństwo przed własną bramką.

• Sam Clucas przerywa akcję Tottenhamu środkiem pola. Od razu zagrywa na lewe skrzydło do Nathana Dyera, ale w porę zorientował się Eric Dier.

• Kapitalne podanie na wolne pole Erika Lameli do Fernando Llorente w pole. Po rykoszecie Hiszpan dopada do piłki, ale zdaniem sędziego ten był na spalonym. Jeżeli był, to milimetrowy.

• Dele Alli próbował opanować piłkę na linii 16. metra. Ta prześlizgnęła mu się pod stopą. Po chwili laga do Jordana Ayew była daleka od ideału.

• Rekonstrukcja ulewy w południowej Walii

• Starcie Alfiego Mawsona z Erikiem Lamelą. Ucierpiał obrońca Swansea, ale sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

• Tradycyjnie po rzucie wolnym asystuje Christian Eriksen. Ostro bije piłkę na bliższy słupek, skąd z kilku metrów do siatki kieruje ją Fernando Llorente. Hiszpan nie cieszy się z gola - był przecież niedawno zawodnikiem "Łabędzi". Niemniej jednak gol nie powinien zostać uznany z powodu pozycji spalonej.

• GOL DLA TOTTENHAMU! FERNANDO LLORENTE!!!

• Żółta kartka dla Martina Olssona za brzydki faul.

• Son Heung-Min nie zdołał przedrzeć się przez trzech rywali na lewej stornie.

• Po chwili Fernando Llorente nie zdołał opanować futbolówki w polu karnym. Łukasz Fabiański wznawia grę z "piątki".

• Alfie Mawson wybija piłkę z własnej "szesnastki" po dośrodkowaniu Bena Daviesa z lewej strony.

• Christian Eriksen próbował przedrzeć się środkiem. Powstrzymał go Sam Clucas. Aut na wysokości linii środkowej.

• Dalekie zagranie z głębi pola na "zapalenie płuc" do Erika Lameli. Ten nawet nie ruszył do "podania" - Łukasz Fabiański przechwytuje piłkę.

• Ulewny deszcz mocno utrudnia grę. Jeszcze grząska, mocno nasiąknięta murawa. Warto będzie strzelać z dystansu.

• Robert Madley gwiżdże i pierwsza odsłona rozpoczęta!

• Obie strony wychodzą teraz na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Powoli przenosimy się na południowe wybrzeże Anglii! Typowo wyspiarska pogoda przy debiucie Carlosa Carvalhala. Z jakim skutkiem?

• Mała ciekawostka: Swansea jeszcze nigdy nie wygrały z Tottenhamem na boiskach Premier League! Tym bardziej u siebie - w 6 spotkaniach na Liberty Stadium "Łabędzie" zanotowały aż 4 porażki!

Czy dzisiaj nastąpi przełamanie?

• Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Robert Madley z Wakefield. Na liniach będą mu pomagać Marc Perry oraz Stephen Child. Sędzią technicznym jest za to Lee Probert.

• Christian Eriksen ma patent na Swansea - strzelił 6 goli i zanotował 3 asysty

Jak będzie dzisiaj?

• Przed tym spotkaniem gospodarze plasują się na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 16 punktów. Tyle samo ma będący piętro wyżej West Bromwich Albion, które równolegle gra z 18. w tabeli West Hamem United (uwaga: Grzegorz Krychowiak gra od początku!).

Z kolei "Koguty" uzbierali do tej pory 37 punktów, które pozwala na zajmowanie 7. lokaty w Premier League. Tracą "oczko" do szóstego Arsenalu, a do miejsca 4. pozwalającego na grę na w Lidze Mistrzów - 7 (zajmuje je Liverpool).

• Rezerwowi Tottenhamu: Michel Vorm - Serge Aurier, Harry Kane, Moussa Sissoko, Kyle Walker-Peters, Vincent Wanyama, Harry Winks.

• Liberty Stadiom

• Z lekkim akcentem pogodowym, na początku nowego roku, wita Tomasz Górski i zapraszam na relację NA ŻYWO z meczu 22. kolejki Premier League, w którym Swansea zmierzy się z Tottenhamem. Pierwszy gwizdek sędziego Roberta Madleya już za nieco ponad 20 minut!

• Walijscy meteorologowie ostrzegali, że dzisiaj wieczorem - w okolicach południowego wybrzeża kraju - pojawi się Huragan Harry. Dobra wiadomość jest taka, że w Swansea mogą przez pewien czas być spokojni. Chociaż nie wiadomo, kiedy pokaże swoją siłę...

JCZ

Swansea – Tottenham LIVE! Fabian, uważaj – "Hurricane" atakuje

Swansea – Tottenham LIVE! Fabian, uważaj – "Hurricane" atakuje ©Bartek Syta

Mecz Swansea City – Tottenham Hotspur ONLINE. We wtorek rozegrane zostaną cztery spotkania 22. kolejki ligi angielskiej. Trudne zadanie czeka Łukasza Fabiańskiego, któremu przyjdzie bronić strzały Harry'ego Kane'a. Relacja LIVE w GOL24 od 20:45.

Mecz Swansea City – Tottenham Hotspur ONLINE

Pierwszy raz publiczności na Liberty Stadium przedstawi się trener Carlos Carvalhal. Pod jego wodzą zespół zagrał już jeden mecz – w przeddzień Sylwestra na wyjeździe z Watford. Dzięki wspaniałej końcówce udało się wygrać i tym samym przerwać passę czterech spotkań bez wygranej. Razem z nowym szkoleniowcem radował się zwłaszcza Łukasz Fabiański, który przy stanie 0:1 wybronił sytuację sam na sam.

Przeciwko Tottenhamowi "Fabian" może mieć jeszcze więcej pracy. Tym bardziej że do gry przewidziany jest Harry Kane. Anglik, który rzutem na taśmę został najskuteczniejszym zawodnikiem czołowych lig w 2017 roku, opuścił jeden z ostatnich przedmeczowych treningowy, ale wedle angielskich mediów będzie gotowy na pierwszy gwizdek.

"Koguty" nie mogą pozwolić sobie na wpadkę. Mają wprawdzie dwa mecze rozegrane mniej od Manchesteru United (wicelidet tabeli), ale tracą do niego już dziesięć punktów.

Przewidywane składy:

Swansea City: Fabiański - Naughton, Fernandez, Mawson, Olsson - Routledge, Fer, Mesa, Carroll, Ayew - Abraham.

Tottenham Hotspur: Lloris - Trippier Sanchez, Vertonghen, Davies - Winks, Dier, Eriksen, Alli, Son - Kane.

Nie zagrają:

Swansea: Bony, Bartley, Britton, Sung-yueng
Tottenham: Dembele, Wanyama, Alderweireld

Forma w ostatnich meczach:

Swansea City:
Watford – Swansea 1:2 (liga angielska, 30.12.2017)
Liverpool – Swansea 5:0 (liga angielska, 26.12.2017)
Swansea – Crystal Palace 1:1 (liga angielska, 23.12.2017)

Tottenham Hotspur:
Tottenham – Southampton 5:2 (liga angielska, 26.12.2017)
Burnley – Tottenham 0:3 (liga angielska, 23.12.2017)
Manchester City – Tottenham 4:1 (liga angielska, 16.12.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Tottenham – Swansea 0:0 (liga angielska, 16.09.2017)
Swansea – Tottenham 1:3 (liga angielska, 05.04.2017)
Tottenham – Swansea 5:0 (liga angielska, 03.12.2016)

Mecz Swansea City – Tottenham Hotspur TRANSMSJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny na stronie ncplusgo.pl. Relacja LIVE od 20:45 w GOL24.pl

Kto wygra ligę angielską w sezonie 2017/18?