Mecz Tottenham Hotspur - Bayern Monachium ONLINE. Wzrok...

Mecz Tottenham Hotspur - Bayern Monachium ONLINE. Wzrok wbity w Lewandowskiego. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa B
2019-10-01 21:00

Tottenham Hotspur

2

Bayern Monachium

7

• Niewiarygodny mecz oglądaliśmy dzisiaj w Londynie! W drugiej połowie show dał Serge Gnabry, który niemal w pojedynkę zapewnił Bayernowi zwycięstwo. Niemiec najpierw strzelił dwie bramki w ciągu dwóch minut, później dołożył do tego kolejne dwa trafienia i łącznie zdobył cztery gole. Robert Lewandowski trafił po raz drugi, dzięki czemu zrównał się już w tabeli strzelców wszech czasów w Lidze Mistrzów z Ruudem van Nistelrooyem. Tottenham odpowiedział tylko trafieniem Harry'ego Kane'a z rzutu karnego. Bayern wygrał 7:2 i ma dziś spore powody do świętowania, w Tottenhamie nastroje na początku sezonu muszą być fatalne. To już wszystko na dziś, za uwagę dziękuje Maciej Pietrasik.

• Koniec meczu! Bayern triumfuje w Londynie, gromiąc Tottenham aż 7:2!

• Sprzed pola karnego strzelał jeszcze Tolisso, ale piłka przeszła nad poprzeczką.

• Dwie minuty doliczył do tego meczu arbiter.

• Co tu się dzieje! Kolejny gol dla Bayernu, po raz czwarty trafia Serge Gnabry, który tym razem przymierzył z linii pola karnego. Niewiarygodna deklasacja, Tottenham jest w kompletnym szoku!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BAYERNU! SERGE GNABRY!

• To jest nokaut! Szybka akcja Bayernu, trzy podania po przechwycie na połowie boiska - ostatnie to dogranie Philippe Coutinho do Roberta Lewandowskiego. Polak spokojnie wykończył tę akcję i trafił po raz kolejny!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BAYERNU! ROBERT LEWANDOWSKI!

• Część kibiców Tottenhamu opuszcza już stadion. Londyńczycy bardzo źle rozpoczęli ten sezon i fani dają temu teraz wyraz.

• Serge Gnabry kompletuje hat-tricka! Fenomenalne długie podanie zagrał Thiago Alcantara, Serge Gnabry dobrze przyjął sobie piłkę i wykorzystał sytuację sam na sam z Llorisem. Tottenham na kolanach!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BAYERNU! SERGE GNABRY!

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Brawami żegnany Harry Winks, pojawia się Erik Lamela.

• Kompletnie nieudane zagranie Sona. Koreańczyk w zasadzie wybił piłkę na aut.

• Son świetnie ruszył z piłką i wyłożył ją Eriksenowi, Duńczyk był niepilnowany, a mimo to uderzył wysoko nad poprzeczką.

• Spokojniejszy fragment meczu, Tottenham rozgrywa piłkę. Coraz mniej czasu na odrobienie strat mają gospodarze.

• Sprzed pola karnego uderzał Philippe Coutinho, piłka przeszła obok słupka.

• Jeszcze jedna zmiana w Bayernie. Z powodu kontuzji zejść musi Jerome Boateng. Na murawie melduje się Javi Martinez.

• Zmiana także w Tottenhamie. W miejsce Dele Alliego pojawia się Lucas Moura.

• Zmiana w zespole Bayernu. Opuszcza boisko Kingsley Coman, wchodzi Ivan Perisić.

• Mamy jeszcze analizę VAR! Powtórki pokazywały, że mógł być faul, lecz decyzja została podtrzymana!

• Coman przewrócił się w polu karnym, ale milczy gwizdek arbitra.

• Świetne uderzenie Eriksena sprzed pola karnego, z najwyższą trudnością przenosi piłkę nad poprzeczką Neuer!

• Pierwsza zmiana wśród gospodarzy. Schodzi Tanguy Ndombele, pojawia się na boisku Christian Eriksen.

• Kolejna szansa dla Tottenhamu! Po dośrodkowaniu Sona z pierwszej piłki uderzał Sissoko, lecz posłał piłkę wysoko nad bramką!

• Tottenham odrabia część strat! Kingsley Coman wszedł nakładką i sędzia pokazał na jedenasty metr - VAR potwierdził tę decyzję, a rzut karny wykorzystał Harry Kane. Anglik uderzył w prawą stronę, dobrze rzucił się Manuel Neuer, ale strzał był na tyle precyzyjny i mocny, że bramkarz Bayernu nie miał szans na skuteczną interwencję.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA TOTTENHAMU! HARRY KANE!

• RZUT KARNY DLA TOTTENHAMU, COMAN FAULOWAŁ ROSE"A!

• Tottenham na kolanach! Strata gospodarzy na własnej połowie, przejął piłkę Corentin Tolisso, zagrał w pole karne do Serge'a Gnabry'ego, a po strzale Niemca i rękach Hugo Llorisa piłka odbiła się od słupka, po czym wpadła do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BAYERNU! RAZ JESZCZE SERGE GNABRY!

• Bayern podwyższa prowadzenie! Serge Gnabry ruszył z indywidualną akcją lewą stroną, Niemiec wpadł w pole karne, zszedł z piłką do środka i znakomicie wykończył sytuację, pewnym strzałem pokonując Llorisa!

• GOOOOOOOOOOOOOOL DLA BAYERNU! SERGE GNABRY!

• Długa piłka w pole karne do Dele Alliego, gracz Tottenhamu oddał strzał, lecz spokojnie złapał piłkę Neuer.

• Strzelał z pola karnego Lewandowski, ale został zablokowany, po chwili obok bramki uderzył Tolisso.

• Harry Kane łokciem potraktował rywala. Anglik z żółtą kartką.

• W przerwie mamy zmianę w zespole Bayernu. Nie wrócił na boisko David Alaba, pojawił się za to Thiago Alcantara.

• Znów gramy!

• Piłkarze obu drużyn wracają powoli na boisko. Za moment początek drugiej połowy.

• Tottenham świetnie zaczął to spotkanie - Heung-Min Son w pierwszym kwadransie miał trzy stuprocentowe sytuacje. Dwukrotnie Koreańczyk przegrywał pojedynki z Manuelem Neuerem, lecz za trzecim razem trafił do siatki. Bayern szybko odpowiedział za sprawą Joshuy Kimmicha, lecz nadal to gospodarze stwarzali więcej sytuacji. Szanse mieli Harry Kane i Tanguy Ndombele, lecz nie potrafili ich wykorzystać, a gola do szatni zdobył uderzeniem sprzed pola karnego Robert Lewandowski. Polak trafił dla Bayernu już w dziewiątym spotkaniu z rzędu! Czy Anglicy odpowiedzą w drugiej połowie? Wracamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• Robert Lewandowski zdobywa gola dla Bayernu w dziewiątym meczu z rzędu! Najpierw Polak świetnie minął rywala, ale źle dogrywał do kolegi. Akcja trwała jednak dalej, nasz zawodnik dostał piłkę przed polem karnym i mocnym strzałem pokonał Hugo Llorisa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BAYERNU! ROBERT LEWANDOWSKI!

• Uderzenie Lewandowskiego z rzutu wolnego, piłka po rykoszecie przeleciała obok bramki.

• Tanguy Ndombele wszedł wślizgiem w nogi Philippe Coutinho. Francuz z żółtą kartką.

• Uderzenie Gnabry'ego z ostrego kąta dobrze broni Lloris.

• Kompletnie nieudane dośrodkowanie Ndombele z prawej strony. Od piątego metra wznowi grę Neuer.

• Alaba dośrodkował z lewej strony, zablokował to Aurier. Rzut rożny dla Bayernu.

• Aurier zagrał w pole karnego do Alliego, dogranie tego drugiego do Kane'a było jednak niecelne.

• Coman uderzył sprzed pola karnego, ale piłka przeszła wyraźnie obok słupka.

• Po dośrodkowaniu Alaby uderzał Lewandowski, lecz strzał Polaka był niecelny.

• Lewandowski odebrał piłkę Winksowi, zagrał na prawą stronę do Comana, który został zablokowany.

• Kolejny raz blisko gola Son! Koreańczyk uderzył z pola karnego po krótkim słupku, niewiele brakło mu do tego, aby trafić w bramkę!

• Mocne uderzenie Kane'a sprzed pola karnego, piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Kimmich faulował Kane'a przed polem karnym. Będzie dobra okazja dla Tottenhamu z rzutu wolnego.

• Kapitalna piłka od Kane'a na prawą stronę, Aurier miał tam mnóstwo miejsca, dograł w pole karne do Ndombele, ale uderzenie Francuza znakomicie obronił Neuer!

• Serge Gnabry stracił piłkę na rzecz Harry'ego Winksa i faulował rywala. Żółta kartka dla gracza Bayernu.

• Ndombele dobrze zagrał na prawą stronę do Auriera, dobrze wrócił jednak Gnabry i odebrał piłkę rywalowi.

• Dośrodkowanie z pierwszej piłki Serge'a Auriera zablokował Coman. Gospodarze mają rzut rożny.

• Niezły strzał sprzed pola karnego oddał Philippe Coutinho. Uderzenie Brazylijczyka wyłapał Lloris.

• Dośrodkował z lewej strony Coman, po interwencji Toby'ego Alderweirelda Bayern ma rzut rożny.

• Bardzo aktywny jest dziś Son. Koreańczyk uderzał z dystansu, złapał piłkę Neuer.

• Tottenham znów mógł prowadzić! Długa piłka do Harry'ego Kane'a, Anglik przyjął futbolówkę, minął Neuera, jego strzał z ostrego kąta sprzed linii bramkowej wybił jednak David Alaba!

• Błyskawicznie doprowadza do remisu Bayern! Piłkę w polu karnym miał Robert Lewandowski, chciał podawać do kolegi, a futbolówkę wybił Jan Vertonghen. Doszedł do niej jednak Joshua Kimmich, minął Ndombele i sprzed pola karnego huknął tuż przy słupku!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BAYERNU! JOSHUA KIMMICH!

• Tottenham nadal atakuje, a kibice londyńczyków głośno śpiewają. Wspaniała atmosfera panuje dzisiaj w stolicy Anglii, choć pogoda nie rozpieszcza.

• Tottenham wychodzi na prowadzenie! Corentin Tolisso zaliczył fatalną stratę, Tanguy Ndombele po raz trzeci świetnie dograł do Heung-Min Sona, a Koreańczyk wreszcie pokonał Manuela Neuera, mimo że miał piłkę na rękach niemiecki bramkarz!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA TOTTENHAMU! HEUNG-MIN SON!

• Przed szansą stanął Robert Lewandowski, lecz Polak był na spalonym.

• Son znów dostał znakomite podanie od Ndombele i miał stuprocentową sytuację na gola! Po raz drugi Koreańczyk przegrał pojedynek z Neuerem!

• Benjamin Pavard ruszył prawą stroną, na połowie boiska faulował go Sissoko.

• Świetna okazja dla Tottenhamu! Znakomicie w środku pola zachował się Moussa Sissoko, podał do Tanguya Ndombele, który obsłużył Heung-Min Sona. Strzał Koreańczyka znakomicie obronił Neuer!

• Philippe Coutinho znalazł się na prawej stronie, ale nie zdołał dograć piłki do Roberta Lewandowskiego.

• Okazja dla Bayernu! Kingsley Coman zagrał do Serge'a Gnabry'ego, strzał tego drugiego świetnie obronił jednak Hugo Lloris!

• Przechwyt Tottenhamu na połowie rywali, lecz Harry Kane za mocno zagrał w kierunku Dele Alliego. Od bramki Manuel Neuer.

• Od środka rozpoczął Bayern. Goście w czerwonych strojach, Tottenham na biało.

• Zaczynamy!

• Sędzią głównym dzisiejszego meczu jest Francuz Clement Turpin. Właśnie wyprowadza piłkarzy obu drużyn na murawę.

• Przed sezonem oba zespoły mierzyły się w towarzyskim turnieju Audi Cup. Padł wówczas remis 2:2, a rzuty karne lepiej wykonywały "Koguty". Jeśli chodzi o oficjalne spotkania obu drużyn, to dzisiejsze będzie pierwszym w historii.

• Bayern w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów pokonał Crvenę Zvezdę Belgrad 3:0. Bawarczycy prowadzą także w Bundeslidze, gdzie wygrali cztery mecze, a dwukrotnie dzielili się punktami z rywalami. Drużyna Niko Kovaca przegrała tylko w Superpucharze Niemiec, gdzie musiała uznać wyższość Borussii Dortmund.

• Tottenham to zeszłoroczny finalista Ligi Mistrzów, lecz w tym sezonie "Koguty" rozczarowują. Na inaugurację fazy grupowej Anglicy tylko zremisowali na wyjeździe z Olympiakosem Pireus 2:2, mimo że zaczęli od prowadzenia dwoma bramkami. W Premier League Tottenham także nie zachwyca - wygrał zaledwie trzy z siedmiu meczów i zajmuje szóste miejsce. Na dodatek londyńczycy sensacyjnie odpadli z Pucharu Ligi Angielskiej.

• Oto wyjściowa jedenastka oraz ławka rezerwowych Bayernu. Od pierwszej minuty zagra oczywiście Robert Lewandowski:

• Oto podstawowy skład i rezerwowi Tottenhamu:

• W Lidze Mistrzów czas na hit grupy B! Zeszłoroczny finalista, Tottenham Hotspur, podejmie na własnym boisku jednego z głównych faworytów rozgrywek - Bayern Monachium. Początek tego spotkania o 21:00, a na relację na żywo na łamach GOL24.pl zaprasza Państwa Maciej Pietrasik.

Tottenham - Bayern LIVE! Wzrok wbity w Lewandowskiego

Tottenham - Bayern LIVE! Wzrok wbity w Lewandowskiego ©AFP/East News

Mecz Tottenham Hotspur - Bayern Monachium ONLINE. Takiego startu w Niemczech Robert Lewandowski nie zaliczył nigdy wcześniej. Czy w Lidze Mistrzów również pójdzie za ciosem i zdobędzie swoją drugą bramkę w tej edycji? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Mecz Tottenham Hotspur - Bayern Monachium ONLINE

Niemcy znów są pod wrażeniem Lewandowskiego. Polak dokonał bowiem rzeczy niemożliwej. W pierwszych sześciu kolejkach Bundesligi - jako pierwszy zawodnik w historii - strzelił dziesięć goli. Trafił kolejno Herthę Berlin, Schalke 04, FSV Mainz, RB Lipsk, FC Koeln, a ostatnio Paderborn. Bayern wygrał to spotkanie 3:2 i awansował na pozycję lidera.

Jeżeli dołożymy do tego gole przeciw Crvenie zvezdzie Belgrad (3:0) i Energie Cottbus (3:1) to wychodzi na to, że Lewandowski nie trafił tylko w spotkaniu przeciw Borussii Dortmund (0:2), w Superpucharze. Jego bilans i tak jest jednak imponujący - to dwanaście bramek w dziewięciu występach.

Jako piłkarz Bayernu (ale i Borussii) Lewandowski nie miał okazji zagrać w Lidze Mistrzów z Tottenhamem. Mierzył się z nim tylko w towarzyskim turnieju Audi Cup. Do meczu doszło 31 lipca tego roku. "Koguty" wygrały dopiero po konkursie rzutów karnych (Lewy swoją okazję wykorzystał, dla Bayernu nie trafili za to Alaba i Boateng).

- Mam nadzieję, że w meczu z Bayernem sięgniemy po zwycięstwo. To sprawi, że będziemy w lepszej sytuacji, niż to było w poprzednim sezonie. Wtedy po trzech meczach mieliśmy zaledwie punkt na koncie. Nikt w nas nie wierzył. Mimo to udało nam się dojść aż do finału Ligi Mistrzów. Dlatego w piłce nie liczy się to, jak zaczynasz, ale to jak kończysz. Podczas długiego sezonu musisz zachować spokój, być silnym mentalnie - powiedział trener Tottenhamu, Mauricio Pochettino.

Przewidywane składy na mecz Tottenham Hotspur - Bayern Monachium:
Tottenham Hotspur: Lloris - Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Davies - Winks, Sissoko, Ndombele - Eriksen - Son, Kane.
Bayern Monachium: Neuer - Kimmich, Süle, Pavard, Alaba - Thiago, Tolisso, Coutinho - Coman, Perišić, Lewandowski.

Nie zagrają w meczu Tottenham Hotspur - Bayern Monachium::
Tottenham: Lo Celso, Sessegnon
Bayern: Arp, Hernandez

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Tottenham - Bayern 3:2 (turniej Audi Cup, 31.07.2019)

Mecz Tottenham Hotspur - Bayern Monachium TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo na płatnym kanale Polsat Sport Premium 1. W internecie mecz w IPLA TV. Komentuje duet Mateusz Borek – Roman Kołtoń. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 21:00. Zapraszamy