Andrzej Drobik
W niedzielę, 4 listopada na bielskim stadionie przy ul. Żywieckiej odbył się mecz TS Podbeskidzie Bielsko-Biała z drużyną Chrobry Głogów. Do przerwy bielszczanie prowadzili 1:0, później poprawili swój wynik na 3:0 Andrzej Drobik
W niedzielę, 4 listopada na bielskim stadionie przy ul. Żywieckiej odbył się mecz TS Podbeskidzie Bielsko-Biała z drużyną Chrobry Głogów. Do przerwy bielszczanie prowadzili 1:0, później poprawili swój wynik na 3:0. Zobacz zdjęcia z meczu.

Pierwsza połowa to dominacja gospodarzy, zwieńczona bramką w 38 minucie meczu. Piłkę w siatce bramkarza Chrobrego Głogów umieścił Valerijs Sabala, który tą bramką wrócił na samodzielną pozycję lidera klasyfikacji strzelców Fortuna 1 Ligi.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA

W 48 minucie meczu Adrian Rakowski strzelił na pustą bramkę z ok. 25 metrów i tym samym poprawił wynik Podbeskidzia Bielsko-Biała na 2:0.

W 87. minucie ten wynik poprawia jeszcze kapitan Podbeskidzia, Łukasz Sierpina. Bielszczanie mieli w niedzielę mnóstwo powodów do radości. Już za tydzień na stadionie w Bielsku-Białej odbędzie się pierwszy mecz rundy rewanżowej, bielszczanie przyjmą u siebie drużynę GKS Katowice.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

IV Memoriał Kmiecików w Katowicach

Izu Ugonoh o promotorze Dariuszu Michalczewskim

Materiał oryginalny: Mecz TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów ZDJĘCIA Piękny mecz w wykonaniu bielszczan - Dziennik Zachodni