Mecz Udinese - Sampdoria ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

JCZ
Udinese - Sampdoria LIVE! Kownacki zapoluje na pierwszą bramkę?
Udinese - Sampdoria LIVE! Kownacki zapoluje na pierwszą bramkę? AFP/East News
Mecz Udinese - Sampdoria ONLINE. W związku z żałobą po zawaleniu się mostu w Genui drużyna Polaków - tak jak i Genoa - nie uczestniczyła w 1. kolejce. Sezon zainauguruje na wyjeździe przeciwko trzynastej sile zeszłego sezonu. Duże szanse na grę od początku ma Karol Linetty. Wejść z ławki powinni za to Łukasz Teodorczyk (Udinese) i Dawid Kownacki. Relacja LIVE w GOL24 od 20:30.

Mecz Udinese - Sampdoria ONLINE

Połowa drużyn w Serie A posiada już przynajmniej jednego Polaka. Po pewnej przerwie do tego grona dołączyło Udinese, które zdecydowało się na Łukasza Teodorczyka. Napastnik wcześniej grający m.in. w Anderlechcie Bruksela, Dynamie Kijów czy Lechu Poznań dzisiaj ma rozpocząć mecz na ławce rezerwowych.

Teoretycznie nawet czterech rodaków mogłoby znaleźć się na boisku. W praktyce - jeśli zawierzymy włoskiej prasie - od początku biegać będzie Karol Linetty. Bartosz Bereszyński nie jest bowiem jeszcze w pełni sił, a Dawid Kownacki tak jak w poprzednim sezonie musi uznać wyższość starszych kolegów.

Bukmacherzy w roli faworyta widzą Udinese. Ostatni bezpośredni mecz wygrała jednak Sampdoria - 2:1. Decydującą bramkę zdobył wtedy Duvan Zapata, który w tej edycji broni już barw Atalanty.

Oglądaj mecze lig zagranicznych na żywo online w Player.pl >>>

Przypuszczalne składy na mecz Udinese - Sampdoria:

Udinese: Scuffet - Larsen, Nuytinck, Ekong, Samir - Fofana, Mandragora, Machis, Barak, De Paul - Lasagna.
Sampdoria: Audero - Sala, Andersen, Colley, Murru - Linetty, Barreto, Jankto, Ramirez - Quagliarella, Defrel.

Nie zagrają:

Udinese: Badu, Ingelsson, Balić
Sampdoria: Praet, Regini, Caprari, Tavares

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Sampdoria - Udinese 2:1 (liga włoska, 25.02.2018)
Udinese - Sampdoria 4:0 (liga włoska, 30.09.2017)
Udinese - Sampdoria 1:1 (liga włoska, 21.05.2017)

Mecz Udinese - Sampdoria TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eleven Sports 3. W internecie mecz dostępny na stronie Eleven oraz w aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Piotr Dumanowski – Dominik Guziak. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 20:30.